#98Een spiegel van brons in roccocostijl.
#617Een trumeau van verguld hout in Louis Philippestijl.
#607Een lange spiegel met een facetgeslepen lijst.
#810Een mahoniehouten psychespiegel met onderaan een lade.
#587Een trumeau van verguld hout met schelpen en rocailles in de kuif.
Trumeau en bois doré coiffé de rocailles et de coquilles.No longer availableDim. 166 x 91 cmEstimate: € 260 / 280
#246Een eikenhouten koffer met drie panelen.
#355Een drie rijen parelsnoer met 18 karaats slot.
#639“Molen in een landschap”. Olieverf op karton. Draagt een handtekening: Bernstein.
“Moulin dans un paysage”. Huile sur carton. Porte une signature: Bernstein.No longer availableDim. 18 x 23 cmEstimate: € 100 / 150 -
#326Een eikenhouten bureautafel met twee gesculpteerde laden.
Table de bureau en chêne ouvrant à deux tiroirs sculptés.No longer availableDim. b: 135 x 61 x 78 cmEstimate: € 120 / 200 -
#615“Het korenmeisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#484S. Bervoets“Naakten aan het water”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#262“Veldslag”. Olieverf op paneel. Italiaanse school, XVIIe eeuw.
“Bataille”. Huile sur panneau. Ecole italienne du XVIIe siècle.No longer availableDim. 17 x 27 cmEstimate: € 300 / 400 -
#767Val St. LambertTwee designkandelaars met drie armen van roze en kleurloos kristal. Gemerkt. Jaren ‘50.
#633Een paar cache-pots van Satsuma aardewerk.
#403“Magician bank”. Een spaarpot van gepolychromeerd gietijzer. Uitgave van ‘The book of knowledge’.
“Magicians bank”. Tirelire en fonte polychrome. Edition de “The Book of Knowledge”.No longer availableDim. h: 19,5 cmEstimate: € 30 / 50