Similar lots by type
-
#69Een groot kuisbeeld van gepatineerd plaaster.
A large cleaning sculpture of patinated plaster. -
#115“Het bezoek van Amor”. Een groep van biscuit voorstellend een engel en een jongedame met ontblote borst, achteraan gemerkt Ester. Eén vleugeltje gelijmd.
A group in biscuit depicting an angel and a young lady with exposed breast, marked on the back with Ester. One wing glued. -
#165RheinEen tafellamp en een porseleinen Rheinvaas als voet en wijnrode kap.
A table lamp with a porcelain Rhine vase base and a wine red shade. -
#65Een lot van 2 Aziatische beeldjes, een leeuw en een draak, diverse materialen in de stijl van jade.
A lot of 2 Asian figurines, a lion and a dragon, made of various materials in the style of jade. -
#57‘Buste van een jonge vrouw’, een houten beeld. Onderaan getekend Zinga Sylve.
'Bust of a young woman', a wooden sculpture. Signed at the bottom Zinga Sylve. -
#17Beswick EnglandEen paard van kleurloos biscuit, gemerkt Beswick England.
A horse in colorless biscuit, marked Beswick England. -
#18‘Spelende kindjes’, een beeldje van meerkleurig biscuit te gebruiken als vaasje. Draagt onderaan een merkteken.
'Playing children', a figurine made of multicolored biscuit porcelain that can be used as a small vase. Bears a mark on the bottom. -
#141“Moeder en kind”, Afrikaans werk, gebeeldhouwd steen.
"Mother and child", African artwork, sculpted stone. -
#150Een tafellamp met voet in Chinese stijl, décor a la main. Faina en flora op zalmroze achtergrond.
A table lamp with a Chinese-style base, hand-painted decoration of fauna and flora on a salmon pink background. -
#151Een vintage tafellamp op een verchroomde metalen voet. Zilverkleurige lampenkap met een beetje schade. De fitting is voor een lamp type B-22 (bajonet).
A vintage table lamp on a chrome metal base. Silver-colored lampshade with some damage. The socket is for a B-22 (bayonet) lamp type. -
#73Een lot van 4 stuks Aziatische beeldjes, diverse materialen in de stijl van jade.
A lot of 4 Asian figurines, various materials in the style of jade. -
#112Een lot van vier houten Afrikaanse beeldjes.
A lot of four wooden African figurines. -
#41Een lot van 4 kandelaars, 3 van verzilverd metaal en 1 in koper.
A lot of 4 candlesticks, 3 in silver-plated metal and 1 in copper. -
#62H. LingeroEen set van 2 polychrome plaasteren boeksteunen in Chinese stijl, onderaan gemerkt.
A set of 2 polychrome plaster bookends in Chinese style, marked at the bottom. -
#63Een lot van 3 honden uit kunsthars, Dog studies by Leonardo. 2 met OVP.
A lot of 3 resin dogs, Dog studies by Leonardo. 2 with original packaging. -
#58‘Madonna met kind’, een beeld van polychroom beschilderd plaaster.
'Madonna with child', a sculpture of polychrome painted plaster. -
#105Een set van twee Capodimonte beeldjes met filatelie als onderwerp. Het kleinste beeldje is getekend; Tyche “Bruno”.
A set of two Capodimonte figurines with philately as the subject. The smaller figurine is signed; Tyche "Bruno". -
#74Een lot Chinees porselein bestaande uit een beeldje van een man (schade aan de drakenkop), een dekselpotje op houten sokkel en een theekannetje.
A lot of Chinese porcelain consisting of a figure of a man (damage to the dragon's head), a lidded pot on a wooden base, and a tea pot. -
#238Een set van 2 messingen luchters.
A set of 2 brass chandeliers. -
#11Edmond HansenEen smeedijzeren rozentakje. Gesigneerd Edm Hansen.
A wrought iron rose twig. Signed Edm Hansen.
Other lots in this auction
-
#5Vijf borden, een grote schotel en een klein schaaltje. Van blauw wit geglazuurd aardewerk. Deels Doornik.
Five plates, a large platter, and a small bowl. Made of blue and white glazed earthenware. Partly Doornik. -
#271Armogrès BelgiumEen keramisch wapenschild met kroon, gemerkt Armogrès Belgium.
A ceramic coat of arms with crown, marked Armogrès Belgium. -
#146“Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Pirelli.
"Flower still life," a painting, oil on canvas, signed Pirelli. -
#53Een Chinees schaaltje in spinazie-jade. Toegevoegd een onyx schaaltje.
A Chinese bowl in spinach jade. Included is an onyx bowl. -
#36Een antieke geelkoperen ketel.
An antique brass kettle. -
#87VandersteenEen lot van 6 oude strips waarvan 5 x eerste druk.Jommeke: Het Wonderdrankje, De Witte Bolhoed, Op Heksenjacht en De 7 Snuifdozen, Pol Reist De Wereld Rond en Jerom: De Stad Onder Water.
A lot of 6 old comics, 5 of which are first editions.- Jommeke: The Miracle Potion, The White Bowler Hat, Witch Hunt and The 7 Snuffboxes- Pol Travels Around the World- Jerom: The City Underwater. -
#23Een vintage vaas, kleurloos en bordeauxrood in de massa gekleurd.
A vintage vase, colorless and burgundy tinted in the mass. -
#61Een vaas van geslepen Boheems kristal. Rood in de massa gekleurd.
A vase made of cut Bohemian crystal. Colored in red in the mass. -
#26“Souvenir van den oorlog”, een lot van 3 boekjes met foto’s van de eerste wereldoorlog bestaande uit postkaarten van Ypres en Zeebrugge, en foto’s: L’Yser.
"Souvenir of the war", a lot of 3 booklets with photos of the first world war consisting of postcards from Ypres and Zeebrugge, and photos: L'Yser. -
#153Een set van 2 Chinese blauw-witte porseleinen vazen met kinderen in het decor.
A set of 2 Chinese blue and white porcelain vases with children in the decoration. -
#136Roger Hebbelinck“Straatje te Brugge”, een ets/aquatint, gesigneerd.
"Street in Bruges", an etching/aquatint, signed. -
#50Een lot Chinees porselein bestaande uit een Swatow schotel met phoenixen, op de oude manier gefabriceerd, naar de Ming Dynastie met vervaagd decor, een bord met bloemdecor, een kom, een klein schaaltje en een dekselpotje, alsook 2 houten voetjes.
A lot of Chinese porcelain consisting of a Swatow dish with phoenixes, manufactured in the old way, in the style of the Ming Dynasty with faded decoration, a plate with floral design, a bowl, a small dish, and a lidded pot, as well as 2 wooden stands.



