Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar tinnen kruisbeelden.

Een paar tinnen kruisbeelden.

Une paire de crucifix en étain.
Online only
Dim. h: 39 cm
SKU: 1412200029.
Category: Online Only.
Auction day: 14 December 2020 22:00
Catalogue #29
Estimate: € 15 / 25
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #130

    Een lot aardewerk, bestaande uit een set van vier gele en drie zwarte bekers, twee kopjes, een bakje, een schoteltje, een honingpot en een pannetje.

    Un lot de poterie comprenant un ensemble de quatre tasses jaunes et trois tasses noires, deux tasses, un bol, une soucoupe, un pot de miel et une casserole.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #134

    Een smeedijzeren wijnhouder, versierd met druivenranken.

    Un porte-bouteilles en fer forgé décoré de vignes.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #261

    Twee gepolychromeerd metalen appliques met twee lichtpunten, versierd met glazen pendeloques. Bijgevoegd een glazen applique met drie lichtpunten, eveneens versierd met pendeloques.

    Deux appliques en métal polychrome à deux points lumineux, décorées de pendeloques en verre. Applique en verre attachée avec trois points lumineux, également décorée de pendeloques.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #195

    Een klein vierkant houten bijzettafeltje.

    Une petite table de bout carrée en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. 43 x 32 x 35 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #152
    209 S Electronic Philips

    Een vintage automatische platenspeler met riemaandrijving. Werkende staat, maar aandrijfriem en stroomkabel (universele standaard) manco. 1974.

    Une plaque tournante à entraînement automatique par courroie d'époque. État de fonctionnement, mais courroie d'entraînement et câble d'alimentation (standard universel) manquants. 1974.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #249

    Een Franstalig sprookjesalbum, uitgegeven door ‘Les grands magasins de la Bourse’.

    Un album de contes de fées français, édité par Les grands magasins de la Bourse .
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 20
  • #143
    Schumann, Bavaria

    Een porseleinen fruitschaal met onderbord met meerkleurig en verguld decor. Onderaan gemerkt.

    Coupe à fruits en porcelaine avec sous assiette à décor multicolore et doré. Marquée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #256

    Een lot van negen vol messingen appliques met verstelbare arm.

    Un lot de neuf appliques en laiton avec bras réglable.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #147

    Een lot varia, bestaande uit twee Engelse aardewerken schotels, twee minerale eieren en twaalf porseleinen kopjes.

    Un ensemble d'articles divers, composé de deux plats anglais en faïence, de deux œufs minéraux et de douze tasses en porcelaine.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 32 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #191

    Een groot lot verzilverd metalen bestekken en serveerbestekken.

    Un grand lot de couverts en métal argenté et de couverts de service.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #221

    Een halsvaas, een dekselvaas en twee schoteltjes van Hollands plateel met meerkleurige Delftse decors. Onderaan gemerkt. Jaren ‘50.

    Un vase à col, un vase à couvercle et deux soucoupes en poterie hollandaise avec des décorations de Delft multicolores. Marqué en bas. Années 1950.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #138

    Een stempel met een aantal drukjes.

    Un tampon avec plusieurs presses.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #193

    Een notenhouten dienblad. We voegen er een houten en een messingen vouwpoot aan toe.

    Un plateau en bois de noyer. Nous ajoutons un pied pliant en bois et en laiton.
    No longer available
    Online only
    Dim. 74 x 51 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #122

    Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van talrijke personages. Onderaan gemerkt. Kleine haarscheur centraal op de buik.

    Un vase balustre en porcelaine de Chine avec un décor multicolore de nombreux caractères. Marqué en bas. Petite fissure au centre du ventre.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #125

    Een paar vazen van Chinees porselein met meerkleurige decors van personages. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases en porcelaine chinoise avec des décorations multicolores de personnages. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 25 / 25
  • #194

    Een laag gebeitst houten tafeltje.

    Une table basse en bois teinté.
    No longer available
    Online only
    Dim. 33 x 54 x 72 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #124

    “Brafa ‘11” & “Brafa ‘12”. Twee catalogi van de Brussels antiques & fine art fair, uitgegeven door Delen Private bank.

    Brafa 11 et Brafa 12 . Deux catalogues du salon bruxellois des antiquités et des beaux-arts, édités par Delen Private Bank.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 10 / 20
  • #186

    Een groot en gevarieerd lot verzilverd metaal, bestaande uit een vierdelig koffie- en theestel op dienblad, twee andere dienbladen, een verzilverd metalen stolp, pollepels, een champagnekoeler, zoutvaatjes, een receptiebel,potjes, enz.

    Un grand et varié lot de métal argenté, composé d'un service à café et thé en quatre parties sur un plateau, deux autres plateaux, une cloche en métal argenté, des louches, un seau à champagne, des salières, une cloche de réception, des pots, etc. .
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #224

    Een grote schaal en twaalf kommetjes op voet van Italiaans aardewerk uit Ravello met een meerkleuri g bloemendecor.

    Un grand bol et douze bols sur pied en poterie italienne de Ravello à décor floral multicolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 11 & 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #222

    Een zeshoekige vaas en dekselvaas van meerkleurig Hollands plateel met Delftse decors. Onderaan gemerkt. Jaren ‘50.

    Un vase hexagonal et un vase avec couvercle en poterie hollandaise multicolore aux décors de Delft. Marqué en bas. Années 1950.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #201

    Een vaas van bruin glas.

    Vase en verre brun.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #121
    Goldimari

    Een vaasje van meerkleurig Japans porselein met een famille-noiredecor van fazanten.

    Un petit vase en porcelaine japonaise multicolore à décor famille-noire de faisans.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #119
    Fontaine

    “Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.

    Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #120

    Een penseelkoker van Chinees aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Un tube de pinceau en poterie chinoise. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 15 / 30

Other lots in this auction

  • #88

    Ronde wandklok met houten omlijsting. In orde te brengen.

    Horloge murale ronde à encadrement en bois. A restaurer.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 80
  • #250

    Een paar gevlochten manden, bovenaan versierd met een houten hoofd met koperbeslag en versierd met touwen en leer. Afrikaans werk.

    Une paire de paniers tressés, décoration de tête en bois, montures en cuivre, cordes et cuir. Travail africain.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #108
    Evans

    “Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Paysage . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 31 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #20

    Een lot varia, overwegend van aardewerk. Vazen, beeldjes enz.

    Un grand nombre d'objets divers, principalement en faïence. Vases, figurines, etc.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 100
  • #144

    Twee kleine bustes van gebeeldhouwd ivoor. Afrikaans werk, omstreeks 1900.

    Deux petits bustes en ivoire sculpté. Travail africain vers 1900.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 12 & 9 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #105
    Bailly & Fils à Dijon

    Een gedreven messingen comtoiseklok. Zonder gewichten.

    Une horloge comtoise en laiton. Sans poids.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #26

    Een paar XIXe eeuwse Delftse tegels. Schade en restauratie.

    Paire de carreaux de Delft du XIXème siècle. Dégâts et restauration.
    No longer available
    Online only
    Dim. 13 x 13 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #54

    Een lot borden van porselein en aardewerk: een paar met afbeelding van Lodewijk XVI en Marie-Antoinette (Saint-Amand), een met een blauw en wit decor “Kenya” (Woodsware), één met een rozentuil (Staatsburg), een souvenirbordje van Rio de Janeiro met foto (Steatita Brasil, jaren zeventig).

    Lot d’assiettes en porcelaine et en faïence: une paire représentant Louis XVI et Marie-Antoinette (Saint-Amand), une à décor bleu et blanc “Kenya” (Woodsware), une au bouquet de roses (Strasbourg), une de souvenir de Rio à la photographie (Steatita Brasil, années 70).
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 15 - 23 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #69

    Een karaf van geslepen roze kristal uit Bohemen.

    Une carafe en cristal rose taillé de Bohême.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #53

    Een paar kraagvazen van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases à col en poterie Satsuma. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #82
    Märklin 4000

    Twee metalen personenwagons op schaal HO.

    Deux wagons de passagers en métal à l'échelle HO.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #248

    Vier verschillende poppen met porseleineen hoofdje, armen en benen. Eén voet beschadigd.

    Quatre poupées aux têtes, bras et jambes en porcelaine. Dégât à un pied.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Online-Only Veiling van 14 december 2020

Op Maandag 14 december wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Monday December 14th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

14 December 2020 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 December 2020 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More