#225‘Croquis d’architecture’. Een paar ingekaderde offset posters naar 19e eeuws voorbeeld.
An art deco vase, green glass with a gold-painted decoration, Rupel-Boom. -
#132Een lot van twee ingekaderde reproducties naar het werk van Jan Korthals.
A lot of two framed reproductions after the work of Jan Korthals. -
#231‘Venetië’, potloodtekening. Getekend; Karel van Seben, ‘59.
'Venice', pencil drawing. Signed: Karel van Seben, '59. -
#15Een Chinees porseleinen vaas, famille jaune, met pauwen in het decor.
A Chinese porcelain vase, famille jaune, with peacocks in the decoration. -
#238Een set van 2 messingen luchters.
A set of 2 brass chandeliers. -
#167Een paar West Germany vaasjes. Gemerkt 514/14.
A pair of West Germany vases. Marked 514/14. -
#8Een kraagvaas van meerkleurig Chinees porselein, famille rose. Onderaan gemerkt.
#307Twee ingekaderde prenten van fregatten, naar het werk van Chapelet.
Two framed prints of frigates, after the work of Chapelet. -
A cast iron ashtray with the image of the Lion of Waterloo.