#91
Een komfoortje van verzilverd metaal. Engels werk.
#163
“Trick dog” et “Uncle Sam”. Deux tirelires en fonte polychrome.No longer availableDim. H 29 en 18 cmEstimate: € 120/140 -
#726
Een paar gietijzeren wandversieringen in de vorm van gevleugelde engelenkopjes.
#31
Een paar deurkloppers van gepolychromeerd gietijzer in de vorm van varkenskopen.
Paire de heurtoirs en fonte polychrome en forme de têtes de cochons.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 30/50
#390
Een groot lot fantasiehorloges voor dames en heren.
#442
Een luchter van geel koper in empirestijl met vier lichtpunten.
#539
“De ontmoeting”. Een Chinese aquarel op rijstpapier.
“La rencontre”. Aquarelle chinoise sur papier de riz.No longer availableDim. 107 x 28 cmEstimate: € 120/200 -
#141Sitzendorf
“Jongeman met druiven” en “Meisje met bloemen”. Twee beeldjes van veelkleurig porselein. Achteraan gemerkt. Medio XXste eeuw.
“Jeune homme aux raisins”. et “Fille aux fleurs”. Deux statuettes en porcelaine polychrome. Marque au verso. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. H. 27,5 cmEstimate: € 60/80 -
#556
Armoire à deux portes de différentes sortes de placage aux motifs d’étoiles, d’ovales et de cercles. Le bas à deux tiroirs.No longer availableDim. 185 x 150 x 53 cmEstimate: € 200/300 -
#807
Een vruchtbaarheidsbeeldje van gebeeldhouwd hout. Ashante, Ghana.
Statuette de fertilité en bois sculpté. Ashante, Ghana.No longer availableDim. H. 31 cmEstimate: € 50/80 -
#820Unica Belgium
Drie poppen.
Trois poupées.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#546
Twee stenen tempelwachters in hoog-reliëf. Azië.
#94
“Winters dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Village de campagne en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 50/80 -
#618Alphonse Hanne
Vissersfamilie. Beeld van polychroom terracotta. Gesigneerd en genummerd.
Famille de pêcheurs. Sculpture en terre cuite polychrome. Signée et numérotée.No longer availableDim. H. 67 cmEstimate: € 180/200 -
#671
“Zittend naakt”. Een beeldje van donker gepatineerd brons.
“Nu assis”. Statuette en bronze à patine foncée.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#192
“Classicistisch personage met schaap in een landschap”. Olieverf op doek. Omstreeks 1800.
“Personnage classique dans un paysage pastoral”. Huile sur toile. Vers 1800.No longer availableDim. 60 x 54 cmEstimate: € 200/240