#50Emile Pequignet QuartzEen roestvrij stalen dameshorloge.
A stainless steel ladies watch.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#223Een oud Chinees olmenhouten tweedeurs kastje.
#444Roland Devolder‘Dromend bij het raam’. Ingekleurde ets. Epreuve d’Artiste. Getekend; Devolder R.
#76Een klein bijzetmeubeltje van gemarqueteerd hout met 3 laden.
#528Een porseleinen vaas, Chinees blauw-wit, met een decor van bloemen en fazanten.
A porcelain vase, Chinese blue and white, decorated with flowers and pheasants.No longer availableDim. h 45 x Ø 19 cmEstimate: € 30 / 50 -
#199Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971“Dorpszicht bij dreigend onweer”, een ets, gesigneerd buiten de plaat Dirk Baksteen. Gedateerd 1953, proefdruk.
"Village View with Approaching Thunderstorm," an etching, signed outside the plate by Dirk Baksteen. Dated 1953, artist's proof.No longer availableDim. 21 x 23 cmEstimate: € 120 / 180 -
#129Louis Marie De SchryverPeriod: 1862-1942Portret van een jonge vrouw met groene hoofddoek. Olieverf op doek. Getekend rechtsboven; De Schryver.
#309Frans Luyckx“Staand naakt”, een tekening, sanguine op papier, gesigneerd Fr. Luyckx.
#439Frans Luyckx“Naakt met kalkoenen”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Fr. Luyckx.
#354Gaston BogaertPeriod: 2018 - 2008“Casino”, een schilderij, olieverf op hardboard, gesigneerd Bogaert, achteraan getiteld.
"Casino", a painting, oil on hardboard, signed Bogaert, titled on the back.No longer availableDim. 41 x 38 cmEstimate: € 400 / 600