Similar lots by type
-
#252Scheltjens (?)“Personage”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Personnage . Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 16 x 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#279Een klein meubeltje met legplank en twee laden en versierd met ingelegd biesje.
Un petit meuble avec étagère et deux tiroirs et décoré de passepoils incrustés.No longer availableOnline onlyDim. 84 x 80 x 30 cmEstimate: € 30 / 35 -
#174Een messingen luchter met acht lichtpunten.
Un lustre en laiton avec huit points lumineux.No longer availableOnline onlyDim. l: 58 cmEstimate: € 20 / 30 -
#257Een lot geglazuurd Belgisch steengoed, bestaande uit een kannetje let bloemendecor, een dekselpotje en een siervaasje met een scarabeedecor. Respectievelijk gemerkt ‘Gregoire’, ‘Dubois’ & ‘Guérin’.
Lot de grès belge émaillé, composé d'un pichet à décor floral, d'un pot avec couvercle et d'un vase décoratif à décor de scarabée. Marqués respectivement Grégoire , Dubois et Guérin .No longer availableOnline onlyDim. h: 12, 18 & 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#30Goebel, Germany“Doll mother”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 67. hoofdje gelijmd.
Poupée mère . Un groupe de biscuits multicolores de la série M. I. Hummel. Marqué en bas. No 67. tête collée.No longer availableOnline onlyDim. h: 12 cmEstimate: € 20 / 25 -
#256Een reeks van vier bordjes van meerkleurig Japans porselein.
Suite de quatre assiettes en porcelaine polychrome japonaise.No longer availableOnline onlyDim. Ø 19 cmEstimate: € 30 / 50 -
#251Danny Smet“Landschap met molen”. Acryl op papier. Gesigneerd.
Paysage avec un moulin à vent . Acrylique sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 50 cmEstimate: € 20 / 30 -
#278BresserEen veldkijker op statief. 20-60 x 60.
Une lunette de visée sur un trépied. 20-60 x 60.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#298Zenith, GoudaEen kruikje van glansplateel met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt. Eerste helft XXe eeuw.
Petite cruche à glaçure brillante à décor de fleurs. Marque sous la base. Première moitié du XXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. h: 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#277Een vintage vloerlamp met vlechtwerk. Jaren ‘70.
Un lampadaire vintage en osier. Années 1970.No longer availableOnline onlyDim. h: 100 cmEstimate: € 50 / 55 -
#258Yashika T3 TessarEen compactcamera op batterijen. Carl Zeiss lens. “Point and shoot”.
Un appareil photo compact alimenté par batterie. Lentille Carl Zeiss. “Point and shoot”.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80 -
#295Een gesculpteerd notenhouten cabrioletfauteuil, bekleed met naaldwerk.
Fauteuil cabriolet en noyer sculpté recouvert de tapisserie.No longer availableOnline onlyDim. h: 87 cmEstimate: € 30 / 40 -
#300Een paar vierarmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Beschadigingen.
Paire de candélabres à quatre bras en cristal taillé incolore. Dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 20 / 30 -
#287Een paar vintage chromen designstoelen.
Une paire de chaises design vintage chroméesNo longer availableOnline onlyDim. h: 83 cmEstimate: € 25 / 35 -
#290Een serveertafeltje in regencestijl op wieltjes. Glazen blad manco.
Table de service de style Régence sur roulettes. Tablette en verre manque.No longer availableOnline onlyDim. 76 x 49 cmEstimate: € 20 / 30 -
#274Een lot van vijf verschillende miniatuurvaasjes van Imariporselein.
Un lot de cinq petits vases miniatures en porcelaine Imari.No longer availableOnline onlyDim. h: 7 - 11 cmEstimate: € 30 / 50 -
#262Flora, GoudaDrie vazen van meerkleurig aardewerk met decor ‘Paros’. Onderaan gemerkt. Gaaf.
Trois vases en faïence multicolores au décor Paros . Marqués en bas. En bon état.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 - 28 cmEstimate: € 30 / 50 -
#275Een vaas van Imariporselein.
Un vase en porcelaine Imari.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 45 -
#293Een reclamespiegel van Chivas Regal.
Miroir publicitaire de Chivas Regal.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 23 cmEstimate: € 20 / 30 -
#296Capodimonte“De vier jaargetijden”. Vier beeldjes van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt.
“Les Quatre Saisons”. Quatre statuettes en biscuit polychrome. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 7,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#266Een diep bord van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor in de stijl van het Chine de Commande.
Une assiette creuse en porcelaine chinoise, décor polychrome de fleurs, style Chine-de-Commande.No longer availableOnline onlyDim. Ø 23 cmEstimate: € 30 / 40 -
#286Een verlengbare ronde eikenhouten tafel op vier gebogen poten. Met verlengblad.
Table ronde en chêne sur quatre pieds courbés. Avec allonge.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 110 cmEstimate: € 40 / 60 -
#297“Jongetje met bal”. Een met brons bekleed beeldje naar een werk van Aureli. Gebarsten.
“Garçon au ballon”. Statuette recouverte de bronze d’après Aurili.No longer availableOnline onlyDim. h: 29 cmEstimate: € 40 / 50 -
Een reclamespiegel van Chivas Regal.
No longer availableOnline onlyDim. 32 x 23 cm
Other lots in this auction
-
#144Een gepolychromeerd houten masker met kraag van stro.
Un masque en bois polychrome à col en paille.No longer availableOnline onlyDim. h: 47 cmEstimate: € 60 / 100 -
#64Een terracotta cachepot.
Un cache-pot en terre cuite.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 35 / 50 -
#177Een lot varia, bestaande uit twee Engelse aardewerken schotels, twee minerale eieren en twaalf porseleinen kopjes.
Un ensemble d'articles divers, composé de deux plats anglais en faïence, de deux œufs minéraux et de douze tasses en porcelaine.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 32 cmEstimate: € 20 / 30 -
#118Sulac (Lucien Calus)Vier tekeningen met zichten op Zuid-Spanje en een pastel met een zicht op de Noordzee.
Quatre dessins avec vue sur le sud de l'Espagne et un pastel avec vue sur la mer du Nord.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#292Een ijzeren tafeltje met glazen blad. (Schade aan de rand)
Table de milieu en fer à tablette en verre au bords taillés (éclat).No longer availableOnline onlyDim. 98 x 61 cmEstimate: € 100 / 150 -
#100“Kinderhoofdjes”. Een plaasteren beeldje. Gesigneerd en genummerd achteraan. Schade aan het patina.
Têtes d'enfants . Une figurine en plâtre. Signée et numérotée au dos. Dégâts à la patine.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 20 / 25 -
#82“De verboden vrucht”. Aquarel op papier.
Le fruit défendu . Aquarelle sur papier.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#69“Jazzsaxofonist”. Een beeld van meerkleurig kunststof op houten voetstuk.
Jazz saxophoniste . Une sculpture en plastique multicolore sur un socle en bois.No longer availableOnline onlyDim. h: 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#105Een metalen wandlampje met glazen kap. Tijdperk art nouveau.
Applique en métal avec abat-jour en verre. Epoque Art Nouveau.No longer availableOnline onlyDim. l: 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#227Louis Belen“Impasse Bruxelles”. Aquarel op papier.
”Impasse Bruxelles”. Aquarelle sur papier.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#92“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd links onderaan. Te restaureren.
Vue ferme d'hiver . Huile sur toile. Signée en bas à gauche. A restaurer.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 56 cmEstimate: € 40 / 60 -
#140“Expectans expectavi Domini et intendit mihi...” Een gedeelte van een psalmtekst, recto verso. Ingelijst.
“Expectans expectavi Domini et intendit mihi...” Partie d’un psaume, recto verso. Encadrée.No longer availableOnline onlyDim. 52 x 39 cmEstimate: € 60 / 80

