Other lots in this auction
-
#134Burago
Een model van een Lancia Aurelia B24 Spider op schaal 1:18. Linker achterlichtje manco.
Une maquette d'une Lancia Aurelia B24 Spider à l'échelle 1:18. Feu arrière gauche manquant.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 25/35 -
#100
“Kinderhoofdjes”. Een plaasteren beeldje. Gesigneerd en genummerd achteraan. Schade aan het patina.
Têtes d'enfants . Une figurine en plâtre. Signée et numérotée au dos. Dégâts à la patine.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 20 cmEstimate: € 20/25 -
#171Flor De Raet
“Boereninterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1948.
“Intérieur de campagne”. Huile sur toile. Signée et datée 1948.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 33 x 23 cmEstimate: € 100/120 -
#193
Een glazen wijnkoeler met koord.
Un rafraîchissoir à vin en verre avec cordon.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 25/35 -
#219Thomas RomanPeriod: 1923 - ?
“Sluispoort” & “Kerk”. Twee etsen. Gesigneerd en resp. 10/50 & 13/99 buiten de plaat. Met begeleidend boek over de kunstenaar.
Sluispoort & Kerk . Deux gravures. Signées et 10/50 & 13/99 respectivement à l'extérieur de la planche. Avec livre d'accompagnement sur l'artiste.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 33 x 22,5 cmEstimate: € 25/35 -
#217Leonardo TorfsPeriod: °1927_2020
“Meisjesportret”. Houtskool en krijt op papier. Gesigneerd en gedateerd 19-10-79.
“Portrait de petite fille”. Fusain et craie sur papier. Signé et daté ‘79.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 47 x 36 cmEstimate: € 25/35 -
#155
“Interieur”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
”Intérieur”. Huile sur toile. Pas de signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 75.00 €Dim. 38 x 46 cmEstimate: € 200/240 -
#131
Een rood- en geelkoperen schenkkan.
Un pichet en cuivre rouge et jaune.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 39 cmEstimate: € 15/20 -
#71
Een zeer gevarieerd lot Franstalige stripverhalen.
Lot très varié d’albums de bandes dessinées en Français.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 50/80 -
#81
“Classicistische voorstelling”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
Représentation classiciste . Huile sur toile. Signé indistinctement.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 60 x 90Estimate: € 80/100 -
#86
“Het laatste avondmaal”. Een geperst messingen reliëf in kader.
La dernière Cène. Relief en laiton pressé dans un cadre.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 32 x 47 (kader)Estimate: € 35/40 -
#289
Een luchtertje van messing in de vorm van een bloemenmand met drie lichtpunten.
Petit lustre en laiton en forme de corbeille de fleurs avec trois points lumineux.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 50/60