#311
Place a bid ›Estimate: € 60/90 -
#3
#43Marc Sleen
#321
#7Franklin Mint Precesion Models
Place a bid ›Estimate: € 40/60 -
#87
Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#33
#128Ritzenhoff Smoking ca 2000
#102M. Paulin
“Interieur met twee dames”. Een 19e eeuws schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd M. Paulin.
#138
Een uit kalksteen gesculpteerd beeldje van vermoedelijk St-Joris met de draak. 17e-18e eeuw.
#23Lui
“LUI”. Een lot van 6 vintage Franse erotische maandbladen. Anno 1965-1970.
#83
“Paris Sex Appeal”. Een vintage erotisch magazine, ingebonden jaargang 1934.
Place a bid ›Estimate: € 120/180