Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar verguld metalen kemphanen.

Een paar verguld metalen kemphanen.

A pair of gilded metal fighting cocks.
Dim. h 18 cm
SKU: 2608250001.
Categories: curiosa, XXe eeuw.
Auction day: 26 August 2025 19:00
Catalogue #1
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #460
    Zodiac Swiss Made

    Een roestvrij stalen automatische dameshorloge met lederen roestvrij stalen armband.

    A stainless steel automatic ladies' watch with stainless steel wristband.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #150

    Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale diamant van +- 2,10 ct. kleur ‘I’ en twee diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.

    An 18kt white gold ring set with a central diamond of approximately 2.10 ct. Colour ‘I’ and two diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.
    No longer available
    Dim. 6 g
    Estimate: € 4000 / 6000
  • #110
    Baume & Mercier Genève

    “Baume & Mercier”, een roestvrijstalen polshorloge, Genève, Swiss Made, genummerd MV045063. In zijn origineel doosje.

    "Baume & Mercier," a stainless steel wristwatch, Geneva, Swiss Made, numbered MV045063. In its original box.
    No longer available
    Dim. 4 x 2.5 cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #172
    Loevsky & Loevsky

    Een set Hollywood Regency tafellampen met vergulde adelaar, gemerkt L&L (Loevsky & Loevsky). Zwarte kap met landkaart.

    A set of Hollywood Regency table lamps with gilded eagle, marked L&L (Loevsky & Loevsky). Black shade with map design.
    No longer available
    Dim. h 67 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #653
    Bulo

    Een vintage Bulo bureaustoel, bruine hopsack bekleding.

    A 19th-century solid oak single-door cabinet.
    No longer available
    Dim. 91 x 56 x 50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #490

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met een koraal.

    An 18kt yellow gold ring set with coral.
    No longer available
    Dim. 7,95 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #10

    Een 14 kt geelgouden broche bezet met één robijntje en pareltjes.

    A 14 karat yellow gold brooch set with one small ruby and pearls.
    No longer available
    Dim. 2,78 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #526

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    A hand-knotted wool carpet.
    No longer available
    Dim. 410 x 308 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #580

    Een 14 kt witgouden ketting met hartvormige hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct.

    No longer available
    Dim. 2,66 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #506
    Hamadan

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    A hand-knotted wool rug.
    No longer available
    Dim. 350 x 256 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #169
    Alexandre Ouline

    ‘Athlète Marin’, een bronzen beeld met een groen patina. Getekend “Ouline” met inscriptie ‘Bronze’. Met een groen marmeren voetstuk.

    "Athlete Marin", a bronze sculpture with a green patina. Signed Ouline with inscription 'Bronze'. With a green marble pedestal.
    No longer available
    Dim. 32 x 43 x 17 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #135

    “Connochaetes gnou”, een taxidermie kop van een black wildebeest, ook wel de witstaartgnoe genoemd.

    A pair of wooden Asian side tables with cloisonné inlay. Featuring floral decoration.
    No longer available
    Dim. 70 x 51 x 74 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #146

    Een Engelse wand/vitrine-kast met centrale spiegel en afgeronde delen. Edwardian.

    An English wall/display cabinet with a central mirror and rounded parts.
    No longer available
    Dim. 250 x 314 x 44 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #115

    Een partij van 7 postzegelkaften: hoofdzakelijk zegels van België alsook Belgisch Congo, een deel van Europa en erbuiten en een lege kaft, een lotje losse zegels, een catalogus met cd-rom: zegels van België 2003 en een snijtoestelletje.

    A lot of 7 stamp folders: mainly stamps from Belgium and Belgian Congo, some from Europe and beyond, and an empty folder, a batch of loose stamps, a catalog with CD-ROM: stamps from Belgium 2003, and a cutting tool.
    No longer available
    Dim. 31 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #530
    Festina Quartz

    Een roestvrij stalen dameshorloge met lederen polsband.

    A stainless steel ladies' watch with a leather wristband.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #171
    Regnaukt à Paris

    Een 3-delige pendule van brons, marmer en messing, Regnault à Paris, gedragen door 2 faunen, met 2 bijhorende kandelaars voor 7 kaarsen elk.

    A 3-piece clock set in bronze, marble, and brass, by Regnault in Paris, supported by 2 fauns, with 2 matching candelabras for 7 candles each.
    No longer available
    Dim. h 68 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #504

    Kunstmap met lithografieën van 12 Europese kunstenaars. Uitgegeven ter gelegenheid van de eenwording van Europa. Getiteld ‘Art in Europe 92’.

    Art portfolio with lithographs by 12 European artists. Published on the occasion of the unification of Europe. Titled 'Art in Europe 92'.
    No longer available
    Dim. 88/76 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #560

    Een lot van 2 zakhorloges, één met zilveren kast en porseleinen wijzerplaat, gemerkt 800, in goede/werkende staat en een verzilverd metalen Chemin De Fer Tavannes, werkend maar beschadigde emaillen wijzerplaat.

    A lot of 2 pocket watches, one with a silver case and porcelain dial, marked 800, in good/working condition and a silver-plated metal Chemin De Fer Tavannes, working but with damaged enamel dial.
    No longer available
    Dim. Ø 4 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #219

    Een halspiegel met vergulde lijst.

    A neck mirror with a gilded frame.
    No longer available
    Dim. 137 x 82 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #162

    Een set van 2 vintage tafellampen met een stuk wit koraal op zwart marmeren sokkel.

    A set of 2 vintage table lamps with a piece of white coral on a black marble base.
    No longer available
    Dim. h 77 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #50
    Ulysse Nardin Swiss

    Een 18 kt geelgouden horloge met lederen, gedragen polsband. In originele etui en met inscritie 25 jaar dienst achteraan.

    An 18kt yellow gold watch with a worn leather wristband. In original case with inscription of 25 years of service on the back.
    No longer available
    Dim. Bruto: 31,72 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #180
    Seiko Movement Japan

    Een roestvrij stalen dameshorloge met lederen polsband.

    A stainless steel women's watch with a leather wristband.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #370

    Een 18 kt witgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct. en een parel.

    An 18 kt white gold ring set with diamonds weighing approximately 0.12 ct in total and a pearl.
    No longer available
    Dim. 1,95 g
    Estimate: € 170 / 200
  • #320

    Een lot tin, 7190 gram, bestaande uit een terrine op schaal, een bordje, een schaal, 2 bekers, een schenkkan en een vaas.

    A lot of pewter, 7190 grams, comprising a tureen on a platter, a small plate, a bowl, 2 cups, a jug, and a vase.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #547
    Alps

    “Pijprokende schoenpoetser”, een vintage speelgoedpanda op batterijen, blik, stof en pluche, gemerkt: ALPS, Made In Japan, werking onbekend. Circa 1950.

    "Pipe-smoking shoe polisher", a vintage battery-operated toy panda, tin, fabric, and plush, marked: ALPS, Made In Japan, operation unknown. Circa 1950.
    No longer available
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #21
    Joyeria Sendra Altea

    Een juwelendoosje met zilveren plaque met sporen van polychromie, gemerkt 925. Draagt onderaan een label: Joyeria Sendra Altea. Draagt handtekening Castellari(?)

    A jewelry box with a silver plaque showing traces of polychromy, stamped 925. It bears a label at the bottom: Joyeria Sendra Altea. Signed by Castellari(?).
    No longer available
    Dim. 6 x 22 x 13 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #313

    Een set van 50 postkaarten van augustus 1912, Conscience’s jubelfeesten. Volledige reeks van 50.

    A set of 50 postcards from August 1912, Conscience's jubilee celebrations. Complete series of 50.
    No longer available
    Dim. 9 x 14 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #225

    Een paar octogonale dekselvazen van blauw en wit geglazuurd aardewerk. Getekend met de initialen H.V. Bij één vaas is de dekselknop gelijmd.

    A set of octagonal lidded vases made of blue and white glazed earthenware. Signed with the initials H.V. One vase has a glued lid knob.
    No longer available
    Dim. Hoogte 38, Ø 19 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #619
    Roland Topor

    ‘Pinokkio’, een kleurenlitho. Getekend Topor. Nr. 51 uit een oplage van 90 exemplaren.

    'Pinocchio', a color lithograph. Signed: Topor. Number 51 out of an edition of 90 copies.
    No longer available
    Dim. 60/50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #69

    ‘Twee apen in het tandartskabinet’, olieverf op doek. Geteken; R. Adam en gedateerd 1916.

    'Two monkeys in the dentist's cabinet', oil on canvas. Signed: R. Adam and dated 1916.
    No longer available
    Dim. 74/50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #496

    Een Turks handgeknoopt Kayseri tapijt, zijde en gouddraad, met een decor van een levensboom.

    A Turkish hand-knotted Kayseri carpet, silk and gold thread, with a design of a tree of life.
    No longer available
    Dim. 117 x 75 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #346

    Een staande lamp met massief houten gesculpteerde voet.

    A floor lamp with a solid wood sculpted base.
    No longer available
    Dim. h 188 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #251
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen VSL kristal. Roze in de massa gekleurd. Onderaan de restanten van een etiket.

    A vase made of cut VSL crystal. Pink in color throughout. Remnants of an adhesive sticker at the bottom.
    No longer available
    Dim. Hoogte 19, Ø 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #474
    Herman Brood
    Period: 1946-2001

    ‘Goofballs’, genummerde zeefdruk, getekend; Brood. Nr. 239 uit een oplage van 250, met certificaat.

    ‘Goofballs’, numbered silkscreen print, signed; Brood. No. 239 out of an edition of 250, with certificate.
    No longer available
    Dim. 85/120 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #634

    Een antieke koperen bijbelstandaard op vier pootjes.

    An antique copper Bible stand on four legs.
    No longer available
    Dim. H 23, B 29, D 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #217
    Jozef Kets
    Period: 1932 - 2010

    “Koppel op leeftijd”, een set van 2 massief eiken gesculpteerde beelden, onderaan gesigneerd J. Kets en gedateerd sept. 1974 en april 1975.

    "Pair of elderly couple", a set of 2 solid oak carved sculptures, signed at the bottom by J. Kets and dated September 1974 and April 1975.
    No longer available
    Dim. h 56 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Augustus 2025

Veiling volledig - 655 loten Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 augustus van 10.00 tot 17.00u

26 August 2025 19:00
27 August 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 August 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More