#424Jean Le Mayeur‘Balinese tempel’, olieverf op gemaroufleerd doek. Een impasto schilderij, getekend.
#184Witzel (Georg Willem) OpdenhoffPeriod: 1807-1873“Vissersboten bij lage tij”. Olieverf op paneel. Gesigneerd linksonder. Met een indrukwekkende vergulde lijst.
#216Een Victoriaans boekentrolley uit walnoothout, één lade. Laat 19e/vroeg 20ste eeuws.
#231Een paar antieke stijgbeugels met smeedijzer beslag. Spanje, XVIIIe eeuw.
#314Bruynseels“Vier diverse straatzichten”, gouache op papier, 3 x gesigneerd Bruynseels.
"Four diverse street views", gouache on paper, 3x signed by Bruynseels.No longer availableDim. 20 x 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#514Monique Gourgaud‘Phenix n° 19’, olieverf op doek. Getekend; OG90. Op de rug; H.90 Monique Gourgaud, Phenix N° 19.
#310Vijf verschillende zilveren ringen bezet met fantasiestenen. 925‰.
#469Een handgeknoopt zijden Ghoum tapijt.
#543Een paar gedreven messingen rococo fotolijsten met rocaillemotief.
'Kneeling nude with book', a patinated bronze figurine. Signed; A. Puttemans.No longer availableDim. Hoogte 27 cmEstimate: € 200 / 300