Other lots in this auction
-
#95
Een lot Chinees porselein bestaande uit twee gemberpotten en een vaas. Polychroom decor met personages en dieren.
lot of Chinese porcelain consisting of two ginger jars and a vase. Polychrome decor with characters and animals.No longer availableOnline onlyDim. h 24,18, 12 cmEstimate: € 60/80 -
#180Lladro, Spain
“Ballerina”. Een groep van meerkleurig Spaans porselein. Het kantwerk beschadigd. Onderaan gemerkt.
"Ballerine". Un groupe de porcelaine espagnole multicolore. La dentelle est abîmée. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 33 cmEstimate: € 40/60 -
#155
Een lot van 3 vintage poppen mid 19e eeuws.
A lot of 3 vintage dolls from the mid 19th century.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 40 cmEstimate: € 60/100 -
#87
Een lot van 5 strips met hardcover, oude editie, waaronder Kuifje “Le Crabe aux pinces d’Or”. En 4 versies van Jo, Jette et Jocko.
A lot of 5 old edition hardcover comics, including Tintin “Le Crabe aux pinces d'Or”. And 4 versions of Jo, Jette et Jocko.No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Estimate: € 60/80 -
#72
Een kleurloos glazen vaas met vergulde rand.
A colorless glass vase with gilded rim.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 10/15 -
#273
Een 4-delige reeks boeken met onderwerp Antwerpen wereldtentoonstelling 1930, gebonden versie. Uitgave “De Gazet Van Antwerpen”.
A 4-part series of books with subject Antwerp world exhibition 1930, bound version. Publication “The Gazet Van Antwerp”.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 40 x 30 cmEstimate: € 25/35 -
#21
Een broodmandje van gekleurd porselein, kobaltblauw en wit met een polychroom bloemenmotief. Zonder merk.
A bread basket in colored porcelain, cobalt blue and white with a polychrome floral motif. Without brand.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. L. 37,5 cmEstimate: € 20/25 -
#4
Een houtgesculptuurd beeldje met hoofdvorm en kroon. Coromandel hout, Bali.
A wood sculpted figurine with head shape and crown. Coromandel wood, Bali.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. 37cmEstimate: € 35/45 -
#206
Een paar engeltjes van verguld plaaster. Eén vleugel kapot. We voegen er een kleine wandconsole aan toe.
No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cm -
#138Matchbox Dinky Collection
Drie modelautootjes op schaal 1:43:- DY-26 Studebaker Golden Hawk.- DY-28 1969 Triumph Stag.- DY-29 1953 Buick Skylark.In originele doosjes.
Three 1:43 scale model cars: - DY-26 Studebaker Golden Hawk. -DY-28 1969 Triumph Stag. - DY-29 1953 Buick Skylark. In original boxes.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Estimate: € 60/70 -
#8
“Rama &Sita”. Een paar houtgesculptuurde maskers, Coromandel hout, Bali.
"Rama & Sita". A pair of wood sculpted masks, Coromandel wood, Bali.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 29cmEstimate: € 35/45 -
#227
Een lot strips: D. David, “Troebel Water”. Jacques Martin, “Alex”, Ed. Casterman, jaren 70. 7 albums goede tot zeer gelezen staat. Willy Vandersteen, Robert & Bertrand, 5 albums, Pats, 10 albums en Jerom, 16 albums. Standaard Uitgeverij, jaren zeventig. Alle redelijke staat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 40/60