Een paar verzilverde kandelaars met drie armen, Engelse stijl.

A pair of silver-plated three-arm candlesticks, English style.
Dim. Hoogte 28 cm
SKU: 1612250011.
Categories: varia, Verzilverd.
Auction day: 16 December 2025 19:00
Catalogue #11
Estimate: € 40 / 60

  • #237
    Dupont Paris

    Een Dupont balpen in originele verpakking. Model D-Link.

    A Dupont ballpoint pen in its original packaging. Model D-Link.
    Dim. Lengte 13 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #53

    Een oude theedoos met gewelfde flanken. Met twee compartimenten, het mengpotje is manco.

    An old tea caddy with curved sides. It has two compartments, the mixing pot is missing.
    Dim. H 20, B 33, D 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #135
    Waterman

    Een set van 2 pennen, waarvan 1 vulpen met 18 kt gouden penpunt en 1 balpen.

    Estimate: € 200 / 300
  • #48

    Een lot van 3 replica officierssabels, naar de 19de eeuw.

    A lot of 3 replica officer sabers, dating to the 19th century.
    Dim. Lengte 104 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #239

    Een partij van acht vintage industriële drukmeters, verschillende merken en formaten. Toegevoegd een oliebusje.

    A lot of eight vintage industrial pressure gauges, various brands and sizes. Added an oil can.
    Dim. Ø 3,5 - 15 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #67

    Een paar zilveren kandelaars. Gemerkt ‘Garden silversmiths LTD, Sterling weighed. Toegevoegd een verzilverd doosje met een munt op het deksel.

    A pair of silver candlesticks. Marked 'Garden Silversmiths LTD, Sterling'. Included a silver-plated box with a coin on the lid.
    Dim. Hoogte 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #78
    Mont Blanc Meisterstuck

    Een zwart lederen portefeuille en een pennenhouder met plaats voor drie pennen. In originele verpakking, nieuwstaat.

    A black leather wallet and a pen holder with space for three pens. In original packaging, like new.
    Dim. 13/9 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #288
    Jaques Adnet

    Een paar vintage design boekensteunen van leder en messing. Ontworpen door Jaques Adnet.

    A pair of vintage design bookends in leather and brass. Designed by Jaques Adnet.
    Dim. Hoogte 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #283

    Een gemarqueteerd mahoniehouten kistje, met vakken. Slot en slotplaat zijn manco.

    A marquetry mahogany box, with compartments. Lock and keyplate are missing.
    Dim. H 12, B 78, D 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #47

    Een lot van 3 replica officierssabels naar de 19de eeuw.

    A lot of 3 replica officer swords from the 19th century.
    Dim. Lengte 104 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #93

    Een wandtapijt met een decor van verliefde koppeltjes in een landschapstuin, naar de 18e eeuw. Met waterschade aan de linkerbovenhoek. Draagt achteraan een label ‘DAL 1925’.

    A tapestry depicting couples in a landscaped garden, from the 18th century. Shows water damage to the upper left corner. Back bears a label 'DAL 1925'.
    Dim. H 157, B 355 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #246

    Een set van drie gevlochten zeteltjes in de stijl van Lloyd Loom. Twee roze en één blauw met gouden accenten. De roze zeteltjes zijn gedateerd; Okt. 37 en Aug. 52. De kussens moeten opnieuw worden bekleed.

    Dim. Hoogte 69, 70 en 75 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #289

    Een grote kandelaar voor 7 kaarsen in verzilverd metaal.

    A large candelabra for 7 candles in silver-plated metal.
    Dim. h 90 x 56 x 56 cm
    Estimate: € 40 / 60

  • #132

    ‘Abstracte compositie’, gemengde techniek op papier. Getekend Mathieu. Met op de rug een toewijzing aan Georges Mathieu.

    'Abstract composition', mixed media on paper. Signed Mathieu. With dedication on the back to Georges Mathieu.
    Dim. 20/27 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #42
    Bertin

    ‘Een hongerige kip en een nieuwsgierige St. Bernard’, olieverf op paneel. Franse school, getekend Bertin.

    'A hungry chicken and a curious St. Bernard', oil on panel. French school, signed Bertin.
    Dim. 25/19 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #91

    Een tafellamp in Tiffany stijl, één glazen deeltje beschadigd.

    A table lamp in Tiffany style, one glass piece damaged.
    Dim. 60 x 41 x 41 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #286
    Kohn, Wenen

    Een Jacob & Jozef Kohn armstoel van stoomgebogen beukenhout, gemerkt met etiket. Schade aan het zitvlak.

    A Jacob & Josef Kohn armchair made of steam-bent beechwood, tagged. Damage to the seat.
    Dim. H 79, B 64, D 53 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #161

    Een Duits/Pruisische Mauser bajonet, M1871. Gemerkt Alex Coppel Solingen. Met regimentsstempel 12 R. D. 5. Met schede.

    A German/Prussian Mauser bayonet, M1871. Marked Alex Coppel Solingen. With regiment stamp 12 R. D. 5. With scabbard.
    Dim. Lengte 60 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #182
    Leo Van Pauwel

    ‘Vissersboten in de haven’, olieverf op doek. Een impressionistisch werkje, getekend Leo Van Pauwel.

    ‘Fishing boats in the harbor’, oil on canvas. An impressionistic piece, signed by Leo Van Pauwel.
    Dim. 28/35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #274

    ‘Stilleven met tropisch fruit’, olieverf op doek. Getekend.

    'Still life with tropical fruit', oil on canvas. Signed.
    Dim. 50/100 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #18

    Twee aardewerken vazen, art-deco, Faiencerie de Thulin, gemerkt 30 Made in Belgium.

    Two earthenware vases, art-deco style, Faiencerie de Thulin, marked 30 Made in Belgium.
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #147

    'Cat with Green Ball', oil on loose canvas. Signed; Heerup.
    Dim. 32/41 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #281

    Een Oosterse muzikant, gedeeltelijk verguld brons.

    An Oriental musician, partially gilt bronze.
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #165

    Een 18 kt witgouden ring bezet met 4 saffieren met een gezamenlijk gewicht van 0,52 ct en met briljanten van een gezamenlijk gewicht van 1,16 ct.

    An 18 kt white gold ring set with 4 sapphires totaling 0.52 ct and with diamonds totaling 1.16 ct.
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #118

    Een paar designlampen met aluminium voet in de vorm van een persoon.

    Set of 2 design lamps with aluminum base in the shape of a person.
    Dim. h 143 cm (voet)
    Estimate: € 150 / 200

Antiekveiling 16 December 2025

16 December 2025 19:00