Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar vierarmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Beschadigingen.

Een paar vierarmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Beschadigingen.

Paire de candélabres à quatre bras en cristal taillé incolore. Dégâts.
Online only
Dim. h: 10 cm
SKU: 2405210300.
Categories: Kristal, Online Only.
Auction day: 24 May 2021 22:00
Catalogue #300
Estimate: € 20 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #100

    Een draagbaar houten plooitafeltje.

    Une table pliante portable en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. 54 x 56 x 36 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #120

    Een presenteerkastje met diverse knopen.

    Un meuble de présentation avec différents noeuds.
    No longer available
    Online only
    Dim. 52 x 52 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #143

    Een vintage magazinerekje van kleurloos plexiglas.

    Un porte-revues vintage en plexiglas incolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #188

    Een grote kruik van geglazuurd aardewerk. West-Duitsland. Onderaan gemerkt.

    Une grande cruche en terre cuite émaillée. Allemagne de l'Ouest. Marquée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #133

    Een duivenkooi van wit porselein. Kleine letsels en één duif manco.

    Une cage à pigeon en porcelaine blanche. Dégâts mineurs et un pigeon manquant.
    No longer available
    Online only
    Dim. 51 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #216

    “Jongetje met bal”. Een met brons bekleed beeldje naar een werk van Aureli. Gebarsten.

    “Garçon au ballon”. Statuette recouverte de bronze d’après Aurili.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #282

    Een lot van acht stuks polychroom biscuit.

    Un lot de huit biscuits polychromes.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 - 19 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #276
    Bernraad, Holland

    Een paar warmhoudbordjes voor kinderen.

    Une paire d’assiettes chauffantes pour enfants.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 19 cmØ
    Estimate: € 15 / 20
  • #153

    Een Hongaars messingen kolenstrijkijzer.

    Un fer hongrois en laiton.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24,5 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #145

    Een schaaltje van geslepen kleurloos Boheems kristal.

    Un bol de cristal de Bohême incolore taillé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x 14 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #80

    Een eikenhouten koffer met smeedijzeren hengsels.

    Un coffre en chêne avec des poignées en fer forgé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 58 x 125 x 46 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #157

    Een verzilverd metalen waterkan.

    Un pichet à eau en métal argenté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #160

    “Een bronzen medaille van het “Syndicat d’Initiative de Nantes et de la région”. Ontwerp van Victor Dautel. In etui.

    Une médaille de bronze du Syndicat d'Initiative de Nantes et de la région. Design de Victor Dautel. Dans un étui.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 6,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #109

    Een messingen kerkkandelaar. Schade.

    Un chandelier d'église en laiton. Dégâts.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 97 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #240
    Märklin

    Een lot modelbouwtreintjes, bestaande uit een set met locomotiefje met tender en vier goederenwagons, een lot rails met transformator en drie personenwagens in doosjes.

    Un lot de trains miniatures, composé d'un ensemble avec une locomotive avec annexe et quatre wagons de fret, un lot de rails avec transformateur et trois voitures voyageurs dans des caisses.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #610
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen kristal met groen decor. Gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
  • #263

    Een kleine commode met drie laden in transitionstijl.

    Une petite commode avec trois tiroirs de style transitionnel.
    No longer available
    Online only
    Dim. 80 x 42 x 86 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #226
    Hamilton

    Een Zwitsers reiswekkertje in origineeld doosje.

    Un réveil de voyage suisse dans la boîte d'origine.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #223

    Een paar messingen kandelaars.

    Une paire de bougeoirs en laiton.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #229
    Studio Steinböck, Austria

    Een bolvormig dekselpotje en een diepe sierschotel van geëmailleerd messing, versierd met meerkleurig en verguld bloemendecor. Onderaan gemerkt.

    Un pot à couvercle sphérique et un plat décoratif profond en laiton émaillé, décoré d'un décor floral multicolore et doré. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 10 & 24 cm
    Estimate: € 16 / 25
  • #166

    Een lot messing, bestaande uit een kruisbeeld en een kandelaar met domper.

    Un lot en laiton composé d'un crucifix et d'un chandelier avec un mouchoir.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 & 21 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #210

    Een tafellamp met glazen kapje en met voet van hout en messing. Op elektriciteit gemonteerd.

    Lampe de table avec abat-jour en verre et base en bois et laiton. Montage électrique.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #262

    Een sober meubel in Louis-Philippestijl met twee panelen en een lade.

    Un meuble sobre de style Louis-Philippe à deux panneaux et un tiroir.
    No longer available
    Online only
    Dim. 132 x 107 x 43 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #239

    Een lot speelgoed met een geuten spaarvarken een metalen werkende autobaan en autootjes en vrachtwagens.

    Un lot de jouets avec une tirelire, une autoroute de travail du métal et des voitures et des camions.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25

Other lots in this auction

  • #269
    F. Raes

    “Stilleven met klepkan en bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Nature morte avec pot couvert et fleurs . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #439
    Val Saint Lambert

    Vaas van geslepen kristal, deels blauw gekleurd in de massa. Gemerkt en nr. 84/525.

    No longer available
    Online only
    Dim. H. 25,5 cm
  • #297

    Een paar bronzen vuurbokken in Lodewijk XV-stijl.

    Paire de chenets en bronze de style Louis XV.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #208

    Een art deco kerkstoel met gebeeldhouwde rug.

    Une chaise d'église Art Déco avec dossier sculpté.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 40
  • #285

    “Muzikanten”. Een jardinière van biscuit en een windhond met jongetje van porselein. Letsel aan pink van de muzikant en drie vingertjes van jongetje.

    “Musiciens”. Jardinière en biscuit et un lévrier avec petit garçon en porcelaine. Une petite doigt manque du musicien et trois doigts manquent du petit garçon.
    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x 24 en 16 x 20 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #41

    Drie diertjes van meerkleurig Muranoglas, bestaanbde uit een eendje ‘sokkel gelijmd, een hondje en een vis.

    Trois animaux en verre de Murano multicolore, composé d'un socle de canard collé, d'un chien et d'un poisson.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 12 - 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #272

    Een oude weerstandmeter in bakelieten kistje.

    Un vieux compteur de résistance dans une boîte en bakélite.
    No longer available
    Online only
    Dim. 18 x 21 x 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #65
    Goebel, Germany

    “Wanderlied”; “Dorfbub” & “Junge mit Holzpferd”. Drie beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Kleine beschadigingen.

    Wanderlied ; Dorfbub & Junge mit Holzpferd . Trois figurines en biscuit multicolores de la série par M.I. Hummel. Marquées en bas. Dégâts mineurs.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 9 - 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #13

    Een bol vaasje van geglazuurd aardewerk met een reliëfdecor van vissen en andere zeedieren. Onderaan gemerkt.

    Un vase sphérique en terre cuite émaillée avec un décor en relief de poissons et autres créatures de la mer. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #88

    “Zicht op de haven van Svolvaer”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘46.

    “Vue du parot de Svolvaer”. Huile sur toile. Signée et datée ‘46.
    No longer available
    Online only
    Dim. 86 x 86 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #181
    Fontaine

    “Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.

    Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #274
    Rika Loyens

    “Vrouwenportretten”. Drie aquarelstudies op papier. Gesigneerd 1994, 1995 & 1996.

    ”Portraits de femmes”. Trois études aquarelles sur papier. Signé 1994, 1995 et 1996.
    No longer available
    Online only
    Dim. 44 x 34 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Online-Only veiling van 24 mei 2021

Op Maandag 24 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Monday May 24th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

24 May 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 May 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More