Similar lots by type
-
#204Een lot van 4 Chinese beeldjes bestaande uit een porseleinen beeldje, 2 beeldjes in speksteen en 1 beeldje in hoorn.
A lot of 4 Chinese figurines including a porcelain figurine, 2 figurines in soapstone, and 1 figurine in horn.No longer availableOnline onlyDim. h 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#179Een gefineerd eikenhouten tv-meubel.
A veneered oak TV cabinet.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 200 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#192Een miniatuur Chinees kamerscherm, handbeschilderd.
A miniature Chinese room screen, hand-painted.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 24 cmEstimate: € 20 / 40 -
#250R.S. Marino CapodimonteEen vintage meerkleurig porseleinen sierschaal als wanddeco. Met Grieks mythologische taferelen en vergulde details in het decor. Verso gesigneerd en genummerd 3047.
No longer availableOnline onlyDim. 6,5 x 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#251Een vintage Chinees porseleinen cilindervaas en theepot met figuratief en floraal decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. 26,5 x Ø 12,5 & 18,5 x Ø 14,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#249Een Belgisch porseleinen vaas met floraal decor en vergulde details.
No longer availableOnline onlyDim. 36 x Ø 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#195KLM BolsEen lot van 5 Amsterdamse huisjes in blauw-wit Delfts aardewerk, uitgegeven door Bols als jeneverflesjes voor KLM, allen nog met waszegel.
A lot of 5 Amsterdam houses in blue and white Delft earthenware, issued by Bols as gin bottles for KLM, all still sealed with wax.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#202Een modern, meerkleurige glaspasta vaas, onderaan genummerd “G 04 06”.
A modern, multi-colored glass paste vase, numbered "G 04 06" at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 17 x Ø 19 cmEstimate: € 60 / 80 -
#228Een antiek porseleinen beeldje van 2 paarden, genummerd.
An antique porcelain figurine of 2 horses, numbered.No longer availableOnline onlyDim. 13 x 13.5 x 6 cmEstimate: € 10 / 20 -
#217Stéréofilms BruguièreEen lot van 4 doosjes vintage Stéréofilms Bruguière Positifs, met thema’s; Paris, Pyrenees, La Cote Basque, Strasbourg.
A lot of 4 boxes of vintage Stéréofilms Bruguière Positifs, with themes; Paris, Pyrenees, La Cote Basque, Strasbourg.No longer availableOnline onlyDim. 12 x 5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#226Een art-deco inktpot met pennenhouder bestaande uit een marmeren basis waarop een bronzen hertje gemonteerd.
An art-deco inkwell with pen holder consisting of a marble base with a bronze deer mounted on top.No longer availableOnline onlyDim. 15 x 24.5 x 14 cmEstimate: € 30 / 40 -
#186Een lot van 2 zwanen in geel koper.
A pair of swans in yellow copper.No longer availableOnline onlyDim. h 21.5 cmEstimate: € 5 / 10 -
#167Een hoekschabbe in hout.
A wooden corner shelf.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 29 x 29 cmEstimate: € 15 / 25 -
#233Een Boheems kristallen coupe, kleine schilferschade aan de rand.
A Bohemian crystal coupe, minor flake damage to the rim.No longer availableOnline onlyDim. h 11 x Ø 22 cmEstimate: € 5 / 10 -
#210Val Saint LambertEen vintage VSL vaas met groen in de massa.
A vintage VSL vase with green in the glass.No longer availableOnline onlyDim. 22,5 x 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#211Een paar beeldjes in meerkleurig glaspasta van vogeltjes.
A pair of multicolored glass paste bird figurines.No longer availableOnline onlyDim. 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#224MawikopfEen verzilverd zakhorloge met op de achterplaat de beeltenis van de heilige maagd, Mawikopf Patent.
A silver-plated pocket watch with the image of the Virgin Mary on the back plate, Mawikopf Patent.No longer availableOnline onlyDim. Ø 5 cmEstimate: € 10 / 20 -
#180Een tafellamp met verzilverde voet.
A table lamp with a silver-plated base.No longer availableOnline onlyDim. h 44 cmEstimate: € 20 / 30 -
#209Een lotusvormige Chinese rode doos met florale motieven in kunststof.
A lotus-shaped Chinese red box with floral motifs in plastic.No longer availableOnline onlyDim. h 6 x Ø 24.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#246Jan Denucé. Ed. Elsevier - Standaard Boekhandel 1932.“Vlaanderen door de eeuwen heen”. Jan Denucé. Ed. Elsevier - Standaard Boekhandel 1932.
No longer availableOnline onlyDim. 3.5 x 23 x 28.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#191Een zwartgelakt metalen Duitse WOII SS replica helm.
A black lacquered metal German WWII SS replica helmet.No longer availableOnline onlyDim. 16 x 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#242Een lot van 3 Duitse bankbiljetten bestaande uit Zehn, Zwanzig en Hundert millionen Mark.
No longer availableOnline onlyDim. 8 x 19.5 cmEstimate: € 10 / 20 -
#243Een lot van porselein bestaande uit 3 borden, 19e eeuws, Petrus Regout, decor ‘Ruth & Boaz’. Toegevoegd een visschaal, France Porcelaine.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 26 cmEstimate: € 20 / 30 -
#236Een lotje Chinees bestaande uit een koperen beeldje van een leeuw, een beeldje van een leeuw in roze mineraalsteen en een porseleinen snuff-bottle.
A lot of Chinese items consisting of a copper statue of a lion, a statue of a lion in pink mineral stone, and a porcelain snuff bottle.No longer availableOnline onlyDim. h 9 cmEstimate: € 20 / 30
Other lots in this auction
-
#68Een lot van 4 messing belgewichten.
A lot of 4 brass bell weights.No longer availableOnline onlyDim. 18,5 & ... & 9 cmEstimate: € 40 / 60 -
#283IkeaEen lot van 3 stoeltjes met wit kunststoffen zitting en metalen frame. Onderaan gemerkt.
3 chairs made of white plastic and metal. Marked underneath.No longer availableOnline onlyDim. 82 x 55 x 52 cmEstimate: € 60 / 80 -
#116W.“Meisje in groen gewaad bij de kachel”, een tekening, wasco op papier, gemonogrammeerd W en gedateerd 1903. Grote scheur onderaan.
"Girl in a green gown by the stove," a drawing, wax crayon on paper, monogrammed W and dated 1903. Large tear at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#174Een grote rechthoekige wandspiegel met zilvergepatineerde lijst.
Un grand miroir mural rectangulaire avec un cadre patiné argent.No longer availableOnline onlyDim. 113 x 120 cmEstimate: € 60 / 80 -
#214Een meerkleurig Imari porseleinen schaal.
A multi-colored Imari porcelain bowl.No longer availableOnline onlyDim. 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#248Etiket van “Le Second Vin de Mouton Rothschild”, voor het eerst geproduceerd in 1993, daarna werd het Le Petit Mouton. Voor de oenografologen onder ons.
No longer availableOnline only -
#81Een houten notenkraker in de traditionele vorm van een soldaat.
A wooden nutcracker in the traditional form of a soldier.No longer availableOnline onlyDim. 53,5 cm -
#234“Romeo & Juliet”. Een kristalglazen vaasje met romantisch gegraveerd decor. Onderaan gemerkt.
"Romeo & Juliet". A crystal glass vase with romantically engraved decor. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 14 cmEstimate: € 50 / 75 -
#151Een gefineerd houten halkastje met 2 verdiepen en 1 lade bovenaan.
A veneered wooden hall cabinet with 2 shelves and 1 drawer at the top.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 48 x 36 cmEstimate: € 60 / 90 -
#199Een bronzen crucifix.
A bronze crucifix.No longer availableOnline onlyDim. 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#78Een communicantenetui met een kerkboek, een portemonnee en een kaartjeshouder van geruit kunststof met onyxen uitzicht. Jaren vijftig.
A communion set with a prayer book, a wallet, and a card holder made of checkered plastic with onyx details. From the 1950s.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#82Een paar glazen groene ‘hekseballen’.
A pair of green glass 'witch balls'.No longer availableOnline onlyDim. Ø 10 & 9,5 cm

