#249Ee paar fijne verguld bronzen kandelaars met getorste stammen en op driepoten versierd met drie porseleinen plaquettes in de geest van Sèvres. Vier lichtpunten voorzien van enkele dekseltjes.
#437Een houten sigarenkistje, ingelegd met koper en twee soorten fineer.
#395Een handgeknoopt Afghaans tapijt. Dolamabad.
#463Een Iranees handgeknoopt zijden Tabriz tapijt.
#506Een 19e eeuwse massief eikenhouten koffer.
#435Een handgeknoopt wollen tapijt.
#350Een lang halssnoer bezet met groene halfedelsteen.
#592‘Meisjesportret’, olieverf op paneel. In de stijl van de jaren 50, onleesbaar getekend.
A bronze statue on a pedestal of black marble with a bronze frieze: Mercury by Jean Boulogne. Staff missing.No longer availableDim. h 107 cmEstimate: € 400 / 600