#228
Een vis en een snoepje van meerkleurig Muranoglas.
#50
Een grote glazen sierkandelaar met kwikzilver.
#37
Twee kleurloos glazen karaffen met gegraveerde decors.
Deux carafes en verre clair avec décors gravés.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 24 & 41 cmEstimate: € 25/45 -
#38
Een langgerekte vaas van zalmroze glas. Kleine randschilfer bovenaan.
#32
Een maanvormig flesje van gesatineerd amberkleurig glas.
#237
#15
Un vase en verre plat et un ornement moulé en forme de femme dansante.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 25 & 34 cmEstimate: € 25/35
#249J. Andries
“Kerkinterieur met personages”. Aquarel. Gesigneerd.
#283
#160
3 poppen. Een pop, niet genummerd. Biscuit sockethoofd, grijze ogen, open mond met boventanden. Composieten lijf en ledematen (L. 63 cm). Een schildpadpop, gemerkt en genummerd 209/15. Hoofd beschadigd. Een pop gemerkt Ernest Vilain Forches. Open mond, grijze ogen. Verkleurd.
3 poupées. Une poupée, non numérotée. Tête socket en biscuit, yeux gris, bouche ouverte avec dents supérieures. Corps et membres composites (L. 63 cm). Une poupée Schildkreut, marquée et numérotée 209/15. Tête abîmée. Une poupée marquée Ernest Vilain Forches. Bouche ouverte, yeux gris. décoloré.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Estimate: € 50/60 -
#296
Een gebeeldhouwd eikenhouten armstoel in Louis XIII-stijl.
#26
#133
Een mosterdpot op schaaltje en een vaasje van geslepen kleurloos kristal.
#256A. Broekaart
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#132
Een tinnen olielampje. Art nouveau.
#210
Een Indische Mogulscène, gouache op zijde.
#101
Een vergulde spiegel, versierd met een bloementuil.
#192
Geknielde Luba vrouw met twee kleine kinderen aan de borst. DRC.
#163Simon & Halbig, Germany
Grande poupée, marquée et numérotée Heinrich Handwerck 8. Tête socket en biscuit, yeux bruns endormis, bouche ouverte avec dents supérieures, sans cheveux. Corps et membres composites, dégâts au corps et aux mains.No longer availableOnline onlyActive bid: 100.00 €Dim. L. 105 cmEstimate: € 120/150