#158
#171
Twee karaffen van glas. Een geslepen en een geblazen.
#38
Een langgerekte vaas van zalmroze glas. Kleine randschilfer bovenaan.
#50
Een grote glazen sierkandelaar met kwikzilver.
Un grand chandelier décoratif en verre à mercure.No longer availableOnline onlyDim. h: 45 cmEstimate: € 50/60
#136
Een bruidsboeket achter bol glas. 1894.
Un bouquet de mariée derrière un verre bombé. 1894.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 60 x 50 cmEstimate: € 20/25 -
#237
#84
Een kristallen souvenir van Sint Petersburg met gelaserd decor.
#11
Een hoornvaas van Brussels porselein met een verguld decor.
Vase en corne en porcelaine de Bruxelles à décor doré.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 32 cmEstimate: € 35/45 -
#77
Une planche décorative en bois polychrome représentant trois têtes d'animaux égaux. RDC.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. L. 90 cmEstimate: € 50/70 -
#165
Een machinaal geknoopt wollen tapijtje. Belgisch fabrikaat.
#137
Een messingen wandklokje achter bol glas en met koord.
#33Period: 1934
#105
Zeefdruk op doek naar Collignon.
Sérigraphie sur toile d’après Collignon.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 83 x 116 cmEstimate: € 120/150 -
#256A. Broekaart
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#160Paillard
Een oude camera.
#164
“Meisje met kruiwagen.” Biscuit beeldje, als vaas te gebruiken. Schade en restauraties. Gemerkt. STORT via email
Fille avec brouette. Figurine en biscuit, peut servir de vase. Dégâts et restaurations. Marqué.No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 35/45