Een houten secretaire met fijn snijwerk en wortelfineer. Bovenaan twee lades. Bovenstuk manco.
#644
#133Capo di Monte
"Romantic musical composition by 2 women", Capo Di Monte, with restored parts.No longer availableDim. h 52 cmEstimate: € 120 / 180 -
#684
Een lot van 12 glazen van Val Saint Lambert bestaande uit 6 kleurloze wijnglazen en 6 groen- en kleurloze borrelglazen. Toegevoegd een set van 6 glazen met de kelk in fluorietglas, 1 van de glazen is beschadigd aan de rand.
#249
#493
Een Chinees porseleinen theepot, famille rose met vogels en floraal decor. Onderaan gemerkt, Guangxu, Qing dynastie.
#216
#584J. Vermoesen
“Zonnige dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#516
Een handgeknoopt tapijt met geometrische motieven.
#554
#631
#663
A bronze statue of a naked lady bound to a tree stump. Not signed.No longer availableDim. h 15 cmEstimate: € 60 / 80