Een paar wandlampen van beschilderd smeedijzer. Gevormd als vruchtdragende takken van een citroenboom.

A pair of wall lights made of painted wrought iron. Shaped like fruit-bearing branches of a lemon tree.
Dim. H 43, B 29 cm
SKU: 2705250464.
Categories: ijzer, Verlichting.
Auction day: 28 May 2025 19:00
Catalogue #464
Estimate: € 50 / 75

  • #528

    Een ‘Marie-Therèse’ luchter van kristal, opnieuw te bedraden. Circa 1900.

    A 'Marie-Therese' crystal chandelier, to be rewired. Circa 1900.
    Dim. h 70 x Ø 58 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #526

    Polychrome smeedijzeren hanglamp, gevormd als een bos veldbloemen.

    Polychrome wrought iron pendant lamp, designed as a forest of wildflowers.
    Dim. Hoogte 50, Ø 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #567

    A lot of 6 modern meeting armchairs with chrome metal frame and plastic seat.
    Dim. 88 x 53 x 63 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #163

    Een paar verzilverde tafellampen, in de vorm van korinthische zuilen.

    A pair of silver-plated table lamps, in the shape of Corinthian columns.
    Dim. Hoogte 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #311

    Een messingen lampenvoet voorstellend een engeltje met toorts.

    A brass lamp base depicting an angel holding a torch.
    Dim. h 58 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #553

    Een paar hoge zwart metalen design kandelaars.

    A pair of tall black metal design candleholders.
    Dim. 150 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #532
    William & Annet Brand & van Egmond

    Een design luchter door William Brand & Annet van Egmond van draadstaal en glas.

    A design chandelier by William Brand & Annet van Egmond made of wire steel and glass.
    Dim. h 75 x Ø 70 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #145

    Dim. h 196 x b 52 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #509
    Fagerhultz

    Dim. h 135 x Ø 40 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #146

    Een massief houten Italiaanse kandelaar, gemarmerd. Vroeg 19e eeuws.

    A solid wood Italian candlestick, marbled. Early 19th century.
    Dim. h 166 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #541

    Een tafellamp met beige xxl keramische voet.

    A table lamp with a beige extra-large ceramic base.
    Dim. h 64 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #551

    Limoges tafellamp met bloemendecor en klassieke kap.

    Limoges table lamp with floral decor and classic shade.
    Dim. Hoogte 62 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #143

    Een grote vertinde metalen lampenvoet voorstellend een putti met lauwerkrans.

    A large tin-plated metal lamp base depicting a putto with a laurel wreath.
    Dim. h 72 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #2

    Een paar vergulde gesculpteerde houten wandlampen met ramskoppen.

    A pair of gilded carved wooden wall lamps with ram heads.
    Dim. H 70, B 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #197

    Art deco paddestoellamp van verchroomd koper, met bajonetfitting. Heeft een beetje schade aan de chroomlaag. Niet gemerkt.

    Art deco mushroom lamp made of chromed copper, with bayonet fitting. Has some damage to the chrome layer. Not marked.
    Dim. Hoogte 39, Ø 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #192

    Een lot van 5 kandelaars waarvan 2 ‘heilig hart’ sets in persglas met losse schaaltjes, toegevoegd een koperen kandelaar uit de 19e eeuw.

    A lot of 5 candle holders, including 2 sets of 'sacred heart' in pressed glass with separate dishes, along with a 19th-century copper candle holder added.
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #245
    Val Saint Lambert

    Een lampenvoet van kristal, groen in de massa gekleurd, gemerkt onderaan en met etiket: Val Saint Lambert.

    A crystal lamp base, green colored in the mass, marked underneath and with label: Val Saint Lambert.
    Dim. h 27,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #485
    Underwood

    Een schrijfmachine, Underwood No5, made in USA. Eerste helft van de vorige eeuw. Met bijhorende beschadigde beschermhoes.

    A typewriter, Underwood No5, made in the USA. First half of the previous century. With accompanying damaged protective cover.
    Dim. 24 x 39 x 31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #185
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kristallen vaas, bordeaux en kleurloos, gemerkt met etiket en onderaan: Val Saint Lambert en M.

    A cut crystal vase, bordeaux and colorless, marked with label and at bottom: Val Saint Lambert and M.
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #568

    Een Hollywood Regency bijzettafeltje, staal, messing en glas.

    A Hollywood Regency side table, steel, brass, and glass.
    Dim. 55 x 57 x 38 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #521
    Peill & Putzler

    Een vintage hanglamp, geslepen glas met florale motieven, Peill & Putzler. Gemerkt.

    A vintage pendant lamp, cut glass with floral motifs, Peill & Putzler. Marked.
    Dim. h 26 x Ø 36 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #475
    Cartier Paris

    Een vergulde aansteker, gemerkt Cartier Paris, in origineel doosje, met papieren.

    A gilded lighter, marked Cartier Paris, in original box, with papers.
    Dim. l 7 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #561

    Een Marie-Therèse luchter met 6 lichtpunten en kristallen bellen.

    A Marie-Therèse chandelier with 6 light points and crystal droplets.
    Dim. h 60 x Ø 55 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #585
    Nordlux

    Een retro design hanglamp, rood glas, gemerkt Nordlux.

    A retro design pendant lamp, red glass, marked Nordlux.
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 40 / 60

  • #117
    Limoges

    Lotje decoratieve schildjes van Limoges porselein. Gedecoreerd met romantische koppeltjes en vogels

    Lot of decorative plaques of Limoges porcelain. Decorated with romantic couples and birds.
    Dim. Ø 7 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #595

    Een beukenhouten armstoel, bekleed met naaldwerk “petit point”.

    A beechwood armchair, upholstered with needlework "petit point".
    Dim. H 109, B 63
    Estimate: € 40 / 60
  • #430

    Een goudkleurige parelhalssnoer met bijpassende armband en oorbellen.

    A gold-colored pearl necklace with matching bracelet and earrings.
    Estimate: € 250 / 300
  • #125

    Een Venetiaanse glazen spiegel met geëtst bloemenmotief.

    A Venetian glass mirror with etched floral motif.
    Dim. 70 x 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #5

    Een staande klok in massief eikenhouten kast.

    A standing clock in solid oak case.
    Dim. 230 x 52 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #114
    Jules De Bruycker
    Period: 1870-1945

    “Paria”, een ets, getiteld en gesigneerd buiten de plaat ‘J. D. Bruycker’.

    "Paria", an etching, titled and signed outside the plate 'J. D. Bruycker'.
    Dim. 14 x 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #517

    Decoratief oosters sierzwaard met schede. Versierd met koperen beslag en een benen handvat.

    Decorative eastern ceremonial sword with sheath. Adorned with copper fittings and a bone handle.
    Dim. Lengte 86 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #496

    Oude kist voor stijfsel van 'Amidon Heumann Antwerpen'. Met aan de binnenkant van het deksel nog resten van de originele papieren reclame.

    Old box for starch from 'Amidon Heumann Antwerp'. With remnants of the original paper advertisement on the inside of the lid.
    Dim. 35/45 cm, H 26 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #244

    “Vergezicht”, een miniatuur, olieverf op paneel, niet gesigneerd.

    "Panoramic View," a miniature, oil on panel, unsigned.
    Dim. 12 x 18 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #454
    Désiré Haine
    Period: 1900 - 1989

    ‘Bretagne’. Gemengde techniek op papier, getekend en gedateerd 1962.

    ‘Bretagne’. Mixed media on paper, signed and dated 1962.
    Dim. 52/68 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #176

    Een rechthoekige spiegel met een barokke lijst van diverse houtsoorten, versierd met druiventrossen.

    A rectangular mirror with a baroque frame made of various types of wood, decorated with grape clusters.
    Dim. 96 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #447

    Een set van 3 Chinees porseleinen borden met een blauw op wit decor van een tuintje met pagode. Qianlong decor. Schilfer en haarlijn.

    A set of 3 Chinese porcelain plates with a blue on white decoration of a garden with pagoda. Qianlong design. Flake and hairline cracks.
    Dim. Ø 24 cm
    Estimate: € 40 / 60

Veiling van 27 & 28 Mei 2025

27 May 2025 19:00
28 May 2025 19:00