#352Herra“De denker”. Een kunstreproductie naar Rodin.
"The Thinker". A reproduction of a work by Rodin.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#617Een paar drageoirs in geslepen kleurloos kristal, eind 19e, begin 20e eeuw. 1 deksel met schade.
A pair of cut colorless crystal drageoirs, late 19th, early 20th century. 1 lid damaged.No longer availableDim. 33 x Ø 9,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#696Een buffet met opzet van noten-en eikenhout. Omstreeks 1900.
#259Een lot van 12 dessert messen en vorken, waarvan de vorken zilver gemerkt, 130g. En de messen gemerkt “1847 Rogers Bros. Warranted”, verzilverd.
A lot of 12 dessert knives and forks, with silver marked forks weighing 130g. The knives are marked "1847 Rogers Bros. Warranted", silver-plated.No longer availableDim. 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#275Een lot van 2 zwart metalen draadmanden in kubusvorm.
#267Een houten gesculpteerd vide-poche met zilveren beeldje van een eekhoorn met eikel in de pootjes. Beeldje gemerkt 800‰. +/- 200g.
A wooden carved vide-poche with a silver figurine of a squirrel holding an acorn in its paws. The figurine is marked 800‰. +/- 200g.No longer availableDim. 11 x 19 cm - 800‰ - 200gEstimate: € 100 / 150 -
#677Een antieke cache-pot in blauw en wit porselein met een decoratie van bloemmotieven en geflankeerd met kinderhoofdjes.
#40Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met vijf kleine diamantjes.
An 18 kt white and yellow gold ring set with five small diamonds.No longer availableDim. 2,93 gEstimate: € 250 / 350 -
#477Een Chinees porseleinen balustervaas met familiaal tafereel, opschriften en vlinder handvaten. Vroeg 20e eeuw.
A Chinese porcelain baluster vase with family scene, inscriptions, and butterfly handles. Early 20th century.No longer availableDim. 57 x Ø 22 cmEstimate: € 200 / 300 -
#334Een paar messingen kandelaartjes in classicistische stijl. Balustervormig met ribbelmotief en met rond voetstuk. Begin XXste eeuw.
A pair of brass candlesticks in neoclassical style. Baluster-shaped with ribbed motif and circular base. Early 20th century.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 20 / 25 -
#697NimyEen set van 2 vroeg 20ste eeuwse cachepots in porselein met florale motieven gedecoreerd. Onderaan gemerkt Nimy.
A set of 2 early 20th-century porcelain cache-pots decorated with floral motifs. Marked Nimy at the bottom.No longer availableDim. h 21 x Ø 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#295Een set van 2 geel koperen koetslampen gedecoreerd met een adelaar.
#506Een Regency D-End tafel bestaande uit drie afzonderlijke bladen met telkens een centrale poot en met twee verlengbladen. Met messingen trekkers.
#684Twee Afrikaanse hoofden van keramiek.
Two African ceramic heads.No longer availableDim. h28cmEstimate: € 40 / 50 -
#42Jack GodderisPeriod: 1916-1971“Zoersel”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Godderis en gedateerd ‘42.
"Zoersel", a painting, oil on panel, signed Godderis and dated '42.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#158Roger PintensPeriod: °1954“Arend”. Een polychroom metalen sculptuur op stenen voet.
"Arend." A polychrome metal sculpture on stone base.No longer availableDim. 37 cmEstimate: € 200 / 300