Similar lots by type
-
#190Een tète à tète in deels geglazuurd biscuit, gemonogrammeerd PK.
A tête-à-tête in partially glazed biscuit, monogrammed PK. -
#5Vijf borden, een grote schotel en een klein schaaltje. Van blauw wit geglazuurd aardewerk. Deels Doornik.
Five plates, a large platter, and a small bowl. Made of blue and white glazed earthenware. Partly Doornik. -
#21Burroughs“Burroughs Ten Key”, een vintage elektrische rekenmachine uit 1955, met originele afdekhoes en bijhorende rollen.
"Burroughs Ten Key", a vintage electric calculator from 1955, with original cover and accompanying rolls. -
#227‘Plia’, een vintage plooistoel ontworpen door Giancarlo Piretti (1940). Met een grote barst in het zitvlak. Model uit 1968, de zit wordt nog steeds gemaakt.
'Plia', a vintage folding chair designed by Giancarlo Piretti (1940). With a large crack in the seat. Model from 1968, the seat is still in production. -
#323Een lot van 15 glazen, Booms glas, 5 x 11 cm, 5 x 9 cm en 5 x 6 cm hoog.
A lot of 15 glasses, Booms glass, 5 x 11 cm, 5 x 9 cm, and 5 x 6 cm tall. -
#19Nimy, BelgiqueEen tabakspot van meerkleurig geglazuurd aardewerk, gevormd als een oude man die een krant leest. Gemerkt Nimy, beetje schilferschade en haarlijn.
A tobacco jar made of multi-colored glazed earthenware, shaped like an old man reading a newspaper. Marked Nimy, some flakes and hairline damage. -
#284Een set van 2 keramische diepe schalen met floraal motief.
A set of 2 ceramic deep bowls with floral motif. -
#212Een lot van 2 art-deco bonbonnières, Booms glas, toegevoegd een Doyen vaas met schilfer aan de rand.
A lot of 2 art-deco candy dishes, Booms glass, with an added Doyen vase with a chip on the edge. -
#24PanasonicEen vintage walkman, Panasonic Touch’n’Tune auto reverse. Riemclip afgebroken/manco.
A vintage walkman, Panasonic Touch’n’Tune auto reverse. Belt clip broken/missing. -
#47“Dataman”, een vintage elektronisch denkspel uitgebracht door Texas Instruments, 1977.
"Dataman," a vintage electronic logic game released by Texas Instruments in 1977. -
#22Rupel - BoomEen art-deco vaas, groen glas met een decor in goudverf, Rupel-Boom.
An art deco vase, green glass with a gold-painted decoration, Rupel-Boom. -
#354Een lot van drie aardewerken bierkruiken.
A lot of three earthenware beer mugs. -
#7Een grote Nanking vaas met een decor van krijgers.
A large Nanking vase with a decoration of warriors. -
#23Een vintage vaas, kleurloos en bordeauxrood in de massa gekleurd.
A vintage vase, colorless and burgundy tinted in the mass. -
#137Een vintage transformator voor een slot-car racebaan in originele verpakking.
A vintage transformer for a slot car race track in its original packaging. -
#174Een vintage keramisch bord, onderaan gemerkt 138A Marine Keramos.
A vintage ceramic plate, marked 138A Marine Keramos at the bottom.
Other lots in this auction
-
#3“Cassis Cornuta”, een grote zeeschelp.
"Cassis Cornuta", a large sea shell. -
#11Edmond HansenEen smeedijzeren rozentakje. Gesigneerd Edm Hansen.
A wrought iron rose twig. Signed Edm Hansen. -
#26“Souvenir van den oorlog”, een lot van 3 boekjes met foto’s van de eerste wereldoorlog bestaande uit postkaarten van Ypres en Zeebrugge, en foto’s: L’Yser.
"Souvenir of the war", a lot of 3 booklets with photos of the first world war consisting of postcards from Ypres and Zeebrugge, and photos: L'Yser. -
#290Een inktstel en vloeipapierhouder van zwart marmer. De glazen inktpotjes zijn aanwezig maar hebben veel schade.
An inkwell and blotter holder made of black marble. The glass ink pots are present but heavily damaged. -
#163Silhouettekening van een man met bril.
Silhouette drawing of a man with glasses. -
#132Een lot van twee ingekaderde reproducties naar het werk van Jan Korthals.
A lot of two framed reproductions after the work of Jan Korthals. -
#156‘Portret van een jonge Aziatische vrouw’, acryl op doek. Niet getekend.
'Portrait of a young Asian woman', acrylic on canvas. Not signed. -
#125Patty Harpenau‘Kleurrijke vogels’, een fotolithografische reproductie naar het werk van Patty Harpenau.
'Colorful birds', a photolithographic reproduction after the work of Patty Harpenau. -
#18‘Spelende kindjes’, een beeldje van meerkleurig biscuit te gebruiken als vaasje. Draagt onderaan een merkteken.
'Playing children', a figurine made of multicolored biscuit porcelain that can be used as a small vase. Bears a mark on the bottom. -
#25Een oude koffer voor het vervaardigen van grafiek.
An old case for making prints. -
#244Een medaillonstoel met cannage zit en rug. Grijs met witte accenten, met mooie ouderdomspatina.
A medallion chair with caned seat and back. Grey with white accents, displaying a beautiful aged patina. -
#146“Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Pirelli.
"Flower still life," a painting, oil on canvas, signed Pirelli.

