#688
Een maquette met een vliegtuig en een Shermantank.
#5
Een ring en twee broches van zilver bezet met amethist en markasiet.
Une bague et deux broches en argent serties d'améthyste et de marcassite.No longer availableDim. 17,45 gEstimate: € 40/80 -
#334Jozef TilleuxPeriod: 1896 - 1978
#697
#648
Een gepolychromeerd houten Afrikaans dierenmasker.
#687
Ronde wijnkoeler van gedreven rood koper in Vlaamse renaissancestijl.
#220
Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de + - 0,20 ct. Et de saphirs d'un poids combiné de 0,70 ct.No longer availableDim. 4,92 gEstimate: € 650/750 -
#368
Een bloeiende struik van pietra dura in bloempotje.
#553
“Etende man”. Een ivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
#261
Een art nouveau vaas van meerkleurig aardewerk.
#500
#57
Trois vases en verre de Boom sphériques avec des décors peints à la main.No longer availableDim. h: 16 & 18 cmEstimate: € 60/100