#320Een koperen hanglamp met kristallen en porseleinen bloemetjes.
A copper pendant light with crystals and porcelain flowers.No longer availableOnline onlyDim. Ø 42 cmEstimate: € 30 / 50 -
#91Een Empire inktstel op drie leeuwenpootjes, met plaats voor drie pennetjes. Inktpot is manco en er is schade aan twee pootjes.
#15Een bronzen vijzel en stamper, zonder opschrift.
A bronze mortar and pestle, unmarked.No longer availableOnline onlyDim. h 15 x Ø 14.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#195Een 19e eeuwse zilvergelatine druk van de ‘Brug der Zuchten’, Venetië.
#99Een metalen lampenvoet in de vorm van een geribde zuil op een vierkante koperen basis. Jaren dertig.
A metal lamp base in the shape of a ribbed column on a square copper base. Dating from the thirties.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 30 -
#120Een metalen fruitschaal op een schotel. De tweede gemerkt.
#153“Sidney Shipping Co”, een houten kader met maritiem thema.
#123Enki BilalTwee posters: 2 past 2 heures en 7 past 7 heures door Enki Bilal.
#252Een lot van twee Aziatische vaasjes.
#163Silhouettekening van een man met bril.
#223Een lot van twee ingekaderde oude modeprenten.
A lot of two framed vintage fashion prints.No longer availableOnline onlyDim. 29/22 cmEstimate: € 20 / 30