Other lots in this auction
-
#157
Een paar bronzen kandelaars in de vorm van sfinxen. Op zwart marmeren sokkels.
Paire de bougeoirs en bronze en forme de sphinx. Sur socles en marbre noir.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 200 / 220 -
#85
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct. VVS Extra White.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,70 ct. VVS Extra White.No longer availableDim. 4,69 gEstimate: € 1000 / 1100 -
#344Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971
Drie gravures met voorstellingen van oude Kempense hoeven. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd 63/75 (15,5 x 21 cm), 42/50 (10 x 12,5 cm) en 20/75 (20,5 x 26 cm).
Trois gravures représentant d'anciennes fermes de la Campine. Signées et numérotées à l'extérieur de la planche 63/75 (15,5 x 21 cm), 42/50 (10 x 12,5 cm) et 20/75 (20,5 x 26 cm ).No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#20Sigma
Een 18 K geelgouden herenhorloge met lederen polsband. Gedragen en kras in glas onderaan.
Une montre pour homme en or jaune 18 carats avec bracelet en cuir. Usée et éraflure dans le fond de verre.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#662Alfons BlommePeriod: Roeselare 1889-1979
“Oostende”. Een met pastel bijgewerkte ets. Gesigneerd in en buiten de plaat.
“Ostende”. Une eau-forte mise à jour au pastel. Signée à l'intérieur et à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 31,5 x 35,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#430
Een lot bestaande uit veertien karaffen en twee schenkkannen. Glas en kristal, diverse uitvoeringen.
Un lot composé de quatorze carafes et deux cruches. Verre et cristal, diverses versions.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#240
Een 18 K witgouden ring bezet met een rechthoekig geslepen robijn van 7,02 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un rubis taille rectangulaire de 7,02 ct. et de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 6,64 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#614Eric Correwyn
“Winters landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1973.
“Paysage d'hiver”. Huile sur panneau. Signée et datée 1973.No longer availableDim. 90 x 55 cmEstimate: € 60 / 80 -
#280
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,72 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18K serties de brillants d'un poids combiné de +- 0,72 ct.No longer availableDim. 5,70 gEstimate: € 1000 / 1100 -
#533
Een groot masker van gesculpteerd hout en versierd met paardenhaar. D.R. Congo.
Un grand masque en bois sculpté et décoré de crin de cheval. R.D. Congo.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 80 / 100 -
#411
Een trouwerskoppel van gepolychromeerd hout. We voegen er een uit een dierenschedel vervaardigd maskertje aan toe.
Un couple de mariés en bois polychrome. On ajoute un masque fait d'un crâne d'animal.No longer availableDim. h: 24 & 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#628
Een lot van zeven Oosterse dolken in diverse uitvoeringen.
Un lot de sept poignards orientaux de différents modèles.No longer availableEstimate: € 150 / 200