#652René EngelenPeriod: 1897 - 1971
“Aan de geitenstal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Devant la chèvrerie. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 200/250 -
#535
Een paar moderne papieren lampionnen in collagestijl.
#575
Paar hoekstoeltjes van eikenhout.
Paire de chaises d'angle en chêne.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#572
“Figuren”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening en datering ‘66.
“Figures”. Huile sur panneau. Signée et datée '66.No longer availableDim. 29,5 x 23 cmEstimate: € 200/300 -
Een gebeeldhouwde houten Boeddha.
Un Bouddha en bois sculpté.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80/120 -
#291
Een opengewerkt verzilverd metalen vaasje. Tijdperk art nouveau.
#166
Een Edwardian cabinet-secretaire met klapblad, waarachter kleine laden en opbergruimte. Onder-en bovenaan twee deuren. Begin XXste eeuw.
Un cabinet-secrétaire édouardien avec dessus rabattable, derrière lequel se trouvent des petits tiroirs et un espace de rangement. Deux portes en bas et en haut. Début du 20e siècle.No longer availableDim. 223 X 125 X 61 cmEstimate: € 400/600 -
#210
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de +- 1,16 ct.No longer availableDim. 4,09 gEstimate: € 1200/1300 -
#250
Une bague en or blanc et rose 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 2,06 ct.No longer availableDim. 8,64 gEstimate: € 1900/2000 -
#446
#173
#433
“Krijger te paard”. Een West-Afrikaans bronzen beeld.
Guerrier à cheval. Une statue en bronze d'Afrique de l'Ouest.No longer availableDim. h: 52,5 cmEstimate: € 60/80