#662Een koppel waterdragers van meerkleurig gepatineerd brons op houten sokkels.
#393“Houtbewerker”. Een Afrikaans bronzen beeld.
#228MiloEen bronzen cheetah op zwart marmeren sokkel.
#571Een schijf van een agaatgeode.
#368Een bloeiende struik van pietra dura in bloempotje.
#373MichelinEen promotionele pennenhouder van handgeschilderd kunststof.
#676Een antropomorf Afrikaans houten slaginstrument.
Une paire de pots cylindriques en porcelaine chinoise à décor floral bleu sur blanc.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 90 / 110 -
#278Goebel, Germany“Skiër”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 59.
#612Een opgezette egelvis.
Un diodon empaillé.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 50 / 60 -
#477Twee deels gepolychromeerde Afrikaanse houten maskers.
Deux masques africains en bois partiellement polychromes.No longer availableDim. h: 33 & 39 cmEstimate: € 50 / 70 -
#611“Knielend koppel”. Een paar gepolychromeerde houten beelden.
“Couple à genoux”. Une paire de statues en bois polychrome.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40 / 60