Other lots in this auction
-
#519Herman BroodPeriod: 1946 - 2001“Nightlife”. Een zeefdruk. Gesigneerd buiten de plaat. Met begeleidend boek.
Nightlife . Sérigraphie. Signé à l'extérieur de la planche. Avec livre d'accompagnement.No longer availableDim. 95 x 67 cmEstimate: € 240 / 280 -
#263Een paar jardinières van polychroom Frans aardewerk. Onderaan gemerkt AT en genummerd 1889. Barok model met dierenhoofden en strikken als oren.
Paire de jardinières en poterie française polychrome. Marquée en bas et numérotée 1889. Modèle baroque à têtes d'animaux et nœuds pour oreilles.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 150 / 250 -
#46024 zilveren munten van diverse landen “Conservation”. 14 x Ag 925/1000 en 10 x 500/1000. Met enkele certificaten. Costa Rica, Indonesië, Maleisië, Mauritius, Mongolië, Nepal, Pakistan, Sudan, Tanzanië, Thailand, Venezuela, Zaire (1974, 1975, 1976).
24 pièces en argent de divers pays Conservation . 14 x Ag 925/1000 et 10 x 500/1000. Avec quelques certificats. Costa Rica, Indonésie, Malaisie, Maurice, Mongolie, Népal, Pakistan , Soudan, Tanzanie, Thaïlande, Venezuela, Zaïre (1974, 1975, 1976).No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#368Een bloeiende struik van pietra dura in bloempotje.
Un arbuste fleuri de Pietra Dura dans un pot de fleurs.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#64Een fijn gesculpteerde ivoren Christus in veguld kader. XIXe eeuw. Lichte schade aan de vingertjes.
Un Christ en ivoire finement sculpté dans un cadre en or. XIXème siècle. Légers dommages aux doigts.No longer availableDim. l: 20 cm (corpus)Estimate: € 50 / 60 -
#374Pol BuryPeriod: 1922 - 200(“Compositie met uithangborden”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 17/XX buiten de plaat. Artiestenproef.
Composition avec signes . Une lithographie. Signée et numérotée 17 / XX à l'extérieur de la planche. Epreuve d'artiste.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 50 / 75 -
#300Twee witgouden ringen 18 K bezet met een centrale diamant van +- 0,82 ct. FSI1 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,24 ct.
Deux bagues en or blanc 18 K serties d'un diamant central de + - 0,82 ct. FSI1 et de brillants d'un poids combiné de + - 1,24 ct.No longer availableDim. 11,23 gEstimate: € 2700 / 2900 -
#3801 ketting met hanger (Au 18 K) met een Coronet munt van 20 USD (Au 900/1000). USA 1904.
1 collier avec pendentif (Au 18 K) avec une pièce Coronet de 20 USD (Au 900/1000). USA 1904.No longer availableDim. 57,10 gEstimate: € 1500 / 2000 -
#573Een dekselvaas van meerkleurig en verguld Chinees porselein met landschapsdecors in cartouches, omringd door diverse bloemen. Onderaan gemerkt.
Un vase avec couvercle en porcelaine de Chine multicolore et dorée à décor de paysages en cartouches, entouré de diverses fleurs. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#181“Danseres”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel naar een werk van Chiparus.
Danseuse . Une statue en bronze sur un socle en marbre noir d'après une œuvre de Chiparus.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 150 / 200 -
#628Een gebeeldhouwd Afrikaans houten masker.
Un masque africain en bois sculpté.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#294“Florence”. Een fraai ingekaderde reproductie.
Florence . Une reproduction joliment encadrée.No longer availableDim. 66 x 46 cmEstimate: € 40 / 50

