Other lots in this auction
-
#203
“Jockey te paard”. Een groep van bruingepatineerd brons naar een werk van Isidore Bonheur.
Jockey à cheval . Un groupe de bronze brun patiné d'après une oeuvre d'Isidore Bonheur.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 1700/1900 -
#671
Twee verschillende lampenvoeten van kristal, roze gekleurd in de massa. Beide gemerkt met sticker, maar niet gegraveerd onderaan.
Deux pieds de lampe en cristal différents, de couleur rose dans la masse. Tous deux marqués d'un autocollant, mais non gravés en bas.No longer availableDim. h: 33 & 35 cmEstimate: € 50/60 -
#420
1 gouden munt van 1500 Pisos. Au 900/1000. Filippijnen 1976.
1 pièce d'or de 1500 Pisos. Au 900/1000. Philippines 1976.No longer availableDim. 20,55 gEstimate: € 800/1000 -
#465
1 gouden munt van 1500 colones “Conservation”. Miereneter op verso. Au 900/1000. Costa Rica.
1 pièce d'or de 1500 colones Conservation . Fourmilier au verso. Au 900/1000. Costa Rica.No longer availableDim. 33,43 gEstimate: € 1400/2500 -
#119
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Achter glas.
“Vase fleuri”. Huile sur toile. Sous verre.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#519Herman BroodPeriod: 1946 - 2001
“Nightlife”. Een zeefdruk. Gesigneerd buiten de plaat. Met begeleidend boek.
Nightlife . Sérigraphie. Signé à l'extérieur de la planche. Avec livre d'accompagnement.No longer availableDim. 95 x 67 cmEstimate: € 240/280 -
#138Pagasus Icons
Drie in traditionele stijl gereproduceerde Griekse iconen.
Trois icônes grecques reproduites dans un style traditionnel.No longer availableDim. 22 x 17; 23 x 18 & 24 x 20 cmEstimate: € 60/80 -
#459
“Geisha, rustend op een stapel boeken”. Een gekleurde Japanse houtsnede. XIXe eeuw. Onleesbaar gesigneerd.
Geisha reposant sur une pile de livres . Une gravure sur bois japonaise colorée. XIXème siècle. Signé illisible.No longer availableDim. 17,5 x 12 cmEstimate: € 80/120 -
#252Pieter II de JodePeriod: 1606 - 1674
Een reeks van vier XVIIe eeuwse gravures. “Gaspar Nemius”, “Philippus IV D.G. Hispania”, “Philippus IV Rex Catholicus”, “Armandus Joannes du Plessis, Cardinalus Dux de Richelieu”. Alle ingelijst.
Une série de quatre gravures du XVIIème siècle. Gaspar Nemius , Philippus IV DG Hispania , Philippus IV Rex Catholicus , Armandus Joannes du PlessisNo longer availableEstimate: € 80/120 -
#619Eric KengenPeriod: °1952
“Twee figuren”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Deux personnages . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 152 x 170 cmEstimate: € 500/600 -
#111
“Aapje met schedel”. Een deels gepolychromeerd bronzen beeldje op arduinen sokkel. Naar een werk van Hugo Reinhold.
Singe au crâne . Une statue en bronze partiellement polychrome sur socle en pierre bleue. D'après une œuvre de Hugo Reinhold.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 160/200 -
#275
Een witgouden ring 18 K bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,34 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,34 ct.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 600/700