Other lots in this auction
-
#264R. Visschers“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paysage . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 28 cmEstimate: € 50 / 60 -
#234Léon Danchin“Twee jachthonden”. Gravure. Gesigneerd buiten de plaat.
Deux chiens de chasse . Gravure. Signée hors planche;No longer availableDim. 35 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#5451 gouden munt “Boudewijn I, 25 jarig jubileum, 1951- 17 juli 1976.”. Au 900/1000. België 1975.
1 pièce d'or Baudouin I. Commémorant son jubilé de 25 ans (1951-1976). Au 900/1000. Beglique 1975.No longer availableDim. 6,47 gEstimate: € 250 / 300 -
#647Een vaas van geslepen kleurloos kristal.
Un vase de cristal incolore taillé.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 25 / 40 -
#245Een 18 K roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct.
Une bague en or rose 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 3 ct.No longer availableDim. 11,30 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#182Een paar grote bronzen tuinvazen in barokke stijl versierd met engelen en guirlandes.
Une paire de grandes vasques en bronze de style baroque, ornées d’angelots et de guirlandes.No longer availableDim. 135 x 150 cmEstimate: € 5500 / 6000 -
#474Richard KaylerPeriod: 1927 - 1997“Composities”. Waterverf en gouache op papier. Beide gesigneerd en resp. gedateerd ‘74 & 75.
“Compositions”. Aquarelle et gouache sur papier. Tous deux signées et datées ‘74 et ‘75 respectivement.No longer availableDim. 48 x 63 cmEstimate: € 100 / 150 -
#243Christiaan HuygensEen recente Hollandse tafelklok. Sleutel manco.
Une horloge de table néerlandaise récente. Clé manquante.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#261Een art nouveau vaas van meerkleurig aardewerk.
Un vase Art Nouveau en faïence multicolore.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 65 / 75 -
#386HerekeEen klein zijden wandkleedje. Gesigneerd.
Une petite tapisserie de soie. Signée.No longer availableDim. 56 x 46 cmEstimate: € 100 / 150 -
#455Altenloh, Bruxelles8 diverse medailles, Société Le Cheval de Trait Belge. Met beeldenaar van Koning Albert I. Overwegend zilver.
8 médailles différentes, Société Le Cheval de Trait Belge. Avec effigie du roi Albert Ier. Principalement en argent.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#263Een paar jardinières van polychroom Frans aardewerk. Onderaan gemerkt AT en genummerd 1889. Barok model met dierenhoofden en strikken als oren.
Paire de jardinières en poterie française polychrome. Marquée en bas et numérotée 1889. Modèle baroque à têtes d'animaux et nœuds pour oreilles.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 150 / 250

