Other lots in this auction
-
#348Hoge koffiepot en twee kandelaars in Lodewijk XV-stijl van geel koper.
Grande cafetière et deux bougeoirs de style Louis XV en cuivre jaune.No longer availableDim. h: 32 en 15 cmEstimate: € 20 / 30 -
#651Een fractie gefossiliseerd hout.
Une fraction de bois fossilisé.No longer availableDim. 36 x 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#5051 gouden munt van 1000 rupees, “Conservation”. Verso: Rhinoceros. Au 900/1000. Nepal.
1 pièce d'or de 1000 roupies, Conservation . Verso: Rhinocéros. Au 900/1000. Népal.No longer availableDim. 33,43 gEstimate: € 1700 / 1800 -
#153Jean Didier DebutPeriod: 1824 - 1893“Tunesische waterdrager”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
Porteur d'eau tunisien . Une statue en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 600 / 800 -
#549Een paar cilindervormige potten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van zotjes.
Une paire de pots cylindriques en porcelaine chinoise à décor de gamins bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 90 / 110 -
#662Een koppel waterdragers van meerkleurig gepatineerd brons op houten sokkels.
Paire de porteurs d’eau en bronze patiné multicolore sur socles en bois.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 60 / 100 -
#428“Moeder en kind” & “Pijproker”. Twee Afrikaanse bronzen beeldjes.
“Mère et enfant” et “fumeur de pipe” . Deux statuettes africaines en bronze.No longer availableDim. h: 29 & 32 cmEstimate: € 120 / 200 -
#371Vier borden, waarvan een polychroom Delfts, een polychroom Rouens, een porseleinen bord met landschapsdecor en vergulde rand en een Frans porseleinen bord met bloementuil en verguldsel. XIXde en XXste eeuw.
Quatre assiettes, dont une de Delft polychrome, une polychrome de Rouens, une assiette en porcelaine à décor de paysage et bord doré et une assiette en porcelaine française à fleur de hibou et dorure. XIXème et XXème siècle.No longer availableDim. Ø 23,5, 24 en 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#263Een paar jardinières van polychroom Frans aardewerk. Onderaan gemerkt AT en genummerd 1889. Barok model met dierenhoofden en strikken als oren.
Paire de jardinières en poterie française polychrome. Marquée en bas et numérotée 1889. Modèle baroque à têtes d'animaux et nœuds pour oreilles.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 150 / 250 -
#2Léon Danchin“Jachthond”. Kleurenlitho. Gesigneerd buiten de plaat.
Chien de chasse . Lithographie en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 38 x 27 cmEstimate: € 50 / 80 -
#503“Theaterspeler”. Een fijn gesculpteerde ivoren okimono met roterend gezicht. Onderaan gesigneerd.
Theatre Player . Un okimono en ivoire finement sculpté avec une face tournante. Signé en bas.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#522“De Voorstelling”. Aquarel op papier. Met opdracht en onleesbaar gesigneerd.
The Performance . Aquarelle sur papier. Avec dédicace et signature illisible.No longer availableDim. 14 x 20 cmEstimate: € 40 / 80

