Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2025 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar XIXe eeuwse koperen kandelaars.

Een paar XIXe eeuwse koperen kandelaars.

Paire de bougeoirs en laiton XIXème.
Online only
Active bid: 13.00 €
Dim. h: 27,5 cm
SKU: 2102220034.
Categories: Koper, Online Only.
Auction day: 21 February 2022 22:00
Catalogue #34
Estimate: € 35 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #145
    Royal Dux

    “Jachthonden”. Een groep van geglazuurd porselein. Onderaan gemerkt. Staart gelijmd.

    "Chiens de chasse". Un groupe de porcelaine émaillée. Marqué en bas. Queue collée.
    No longer available
    Online only
    Active bid: 15.00 €
    Dim. h: 20,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #157
    La Contea, Bassano

    Twee majolica sierkruiken, versierd met bloemen. Eén met kleine schilfer.

    Deux pots décoratifs en majolique, décorés de fleurs. Un avec petit éclat.
    No longer available
    Online only
    Active bid: 5.00 €
    Dim. h: 31 & 33 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #91

    Een mechanisch geknoopt wollen tapijt.

    Tapis en laine noué mécaniquement.
    No longer available
    Online only
    Active bid: 5.00 €
    Dim. 350 x 250 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #288
    Lladro, Spain

    “Kleine trommelaar”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt.

    “Petit tambour”. Statuette en biscuit polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Active bid: 10.00 €
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #93

    Een mechanisch geknoopt wollen tapijtje. Enige slijtage.

    Tapis en laine noué mécaniquement. Quelques usures.
    No longer available
    Online only
    Dim. 140 x 70 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #293

    Een Chinees porseleinen dekselpotje met meerkleurig decor van een tuin. Onderaan gemerkt.

    Petit pot couvert en porcelaine de Chine à décor polychrome d’un jardin. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Active bid: 7.00 €
    Dim. h: 16,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #150

    Een verstelbare houten schildersezel. Manco bovenaan.

    Un chevalet en bois réglable. Manquant en haut.
    No longer available
    Online only
    Active bid: 20.00 €
    Dim. h: 197 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #133

    Een mosterdpot op schaaltje en een vaasje van geslepen kleurloos kristal.

    Un pot à moutarde sur un plat et un vase en cristal incolore taillé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13 & 21 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #137
    Bequet, Quaregnon

    Een meerkleurig en verguld aardewerken schaal, versierd met draken. Eén draak afgebroken.

    Bol en faïence multicolore et dorée, à décor de dragons. Un dragon brisé.
    No longer available
    Online only
    Active bid: 5.00 €
    Dim. Ø: 32,5 cm
    Estimate: € 5 / 10
  • #138

    Vijf tinnen eierdopjes op houder.

    Cinq coquetiers en étain sur support.
    No longer available
    Online only
    Active bid: 27.00 €
    Dim. h: 18,5 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #148

    Een mahoniehouten pianobankje met fluwelen bekleding.

    Banc de piano en acajou avec revêtement en velours.
    No longer available
    Online only
    Active bid: 25.00 €
    Dim. b: 64 cm
    Estimate: € 5 / 35
  • #195

    Een messingen kandelaar op drie leeuwenpootjes.

    Un chandelier en laiton sur trois pieds de lion.
    No longer available
    Online only
    Active bid: 45.00 €
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #180

    Een paar messingen lampenvoetjes met gegraveerde decors.

    Une paire de pieds de lampe en laiton à décors gravés.
    No longer available
    Online only
    Active bid: 10.00 €
    Dim. h: 41 cm (m.k.)
    Estimate: € 25 / 35
  • #277

    Twee schoteltjes van Chinees porselein met een blauw op wit decor. Onderaan gemerkt. Lichte randschade.

    No longer available
    Online only
    Active bid: 35.00 €
    Dim. Ø: 13 cm
  • #130
    T. G. Green & Co.

    “Old Canterbury”. Een Engels aardewerken schenkkan. Kleine schilfer aan de tuit.

    "Vieux Cantorbéry". Une verseuse en faïence anglaise. Petit éclat au bec.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #140

    Een geglazuurd aardewerken oorvaas met decor van drie vrouwenfiguren. Italiaans werk.

    Vase en terre vernissée à décor de trois figures féminines. Travail italien.
    No longer available
    Online only
    Active bid: 20.00 €
    Dim. h: 3(,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #94
    Louis De Poortere

    Een mechanisch geknoopt wollen tapijtje.

    Tapis en laine noué mécaniquement.
    No longer available
    Online only
    Active bid: 5.00 €
    Dim. 151 x 96 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #213

    Een groengepatineerd gipsen meisjesbuste. Enkele lichte beschadigingen.

    Buste de jeune fille en plâtre patiné vert. Quelques dégâts légers.
    No longer available
    Online only
    Active bid: 10.00 €
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #155

    Een eikenhouten kastje met gebeeldhouwde deurtjes.

    Une armoire en chêne aux portes sculptées.
    No longer available
    Online only
    Active bid: 10.00 €
    Estimate: € 35 / 45
  • #135

    Een tabakspot van Belgisch aardewerk met opschrift “Stopt nog eentje”. Zonder deksel.

    Un pot à tabac en faïence belge avec l'inscription "Stopt nog een". Sans couvercle.
    No longer available
    Online only
    Active bid: 5.00 €
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #287

    Een rond klokje van messing en plexiglas met visjes die bewegen op het ritme van de seconden.

    Petite horloge ronde en laiton et plexiglas avec des poissons qui bougent au rythme des secondes.
    No longer available
    Online only
    Active bid: 15.00 €
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #152

    Een ijzerhouten sculptuur met vissen.

    Une sculpture en bois de fer avec des poissons.
    No longer available
    Online only
    Active bid: 15.00 €
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #189

    “Vlijtig Liesje”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 73.

    Diligent Liesje. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M. I. Hummel. Marqué en bas. N° 73.
    No longer available
    Online only
    Active bid: 10.00 €
    Dim. h: 10,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #132

    Een tinnen olielampje. Art nouveau.

    Une lampe à huile en étain. Art Nouveau.
    No longer available
    Online only
    Active bid: 47.00 €
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 25 / 35

Other lots in this auction

  • #252

    Een paar Chinese tekeningen op zijde met bloemen, vogels en vlinders.

    Quelques dessins chinois sur soie avec fleurs, oiseaux et papillons.
    No longer available
    Online only
    Active bid: 25.00 €
    Dim. 42 x 29 & 32 x 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #24

    “Sint Pieter”. Een gesculpteerd en gepolychromeerd houten beeld.

    "Saint Pierre". Une statue en bois sculpté et polychromé.
    No longer available
    Online only
    Active bid: 105.00 €
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #238
    Toon Gielen
    Period: 1935 - 2018

    “Zittende man”. Een beeldje van gebakken klei met een donker patina.

    ”Homme assis”. Une statue en terre cuite, patine foncée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #73

    Een oude tennisracket in hoes.

    Une vieille raquette de tennis dans un étui.
    No longer available
    Online only
    Active bid: 25.00 €
    Dim. 72 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #210

    Een Indische Mogulscène, gouache op zijde.

    Une scène indienne de moghol, gouache sur soie.
    No longer available
    Online only
    Active bid: 5.00 €
    Dim. 27 x 20 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #231

    Een ronde schotel van gedreven en geciseleerd geel koper. Binnenrand met acht lobben. Midden-Oosten, omstreeks 1900. We voegen er een soortgelijk klein rond schaaltje aan toe.

    Un plat rond en cuivre jaune ciselé et repoussé. Bord intérieur à huit lobes. Moyen-Orient, vers 1900. Nous ajoutons un petit plat rond similaire.
    No longer available
    Online only
    Active bid: 5.00 €
    Dim. Ø 38,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #258
    C.M. Hammar, Göteborg

    Een koperen scheepslantaarn (mastlicht). Kleine beschadiging aan het glas.

    Une lanterne de navire en cuivre (lumière de mât). Légers dommages au verre.
    No longer available
    Online only
    Active bid: 40.00 €
    Dim. h: 47,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #51

    Een klein bekleed juwelenkistje.

    Une petite boîte à bijoux doublée.
    No longer available
    Online only
    Active bid: 50.00 €
    Dim. 14 cm x 11 cm x 9 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #203

    Twee Thais Boeddhistische schilderijen op zijde.

    Deux peintures bouddhistes thaïlandaises sur soie.
    No longer available
    Online only
    Active bid: 10.00 €
    Dim. 39 x 46 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #244

    “De aarde en haar volken”. Vier uitgaven Uitg. Kruseman & Tjeenk Willink. Haarlem, 1874, 1875, 1876 & 1877.

    La terre et ses peuples. Quatre éditions Ed. Kruseman & Tjeenk Willink. Haarlem, 1874, 1875, 1876 & 1877.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 80 / 120
  • #294

    Een tinnen klepkan, versierd met eikeltjes aan het deksel. XVIIIe eeuw.

    Une cruche à valve en étain, décorée de glands sur le couvercle. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Online only
    Active bid: 24.00 €
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 45 / 65
  • #178
    H. J. Martin

    “Twee mensen in een interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Deux personnages dans un intérieur”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 39 x 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Online-Only 21 februari 2022

Op Maandag 21 februari wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday February 21st the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

21 February 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 February 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More