Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar XIXe eeuwse messingen kandelaars.

Een paar XIXe eeuwse messingen kandelaars.

Une paire de bougeoirs en laiton du XIXème siècle.
Dim. h: 23 cm
SKU: 0202210018.
Categories: Koper, Verlichting.
Auction day: 2 February 2021 19:00
Catalogue #18
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #277

    Een kandelaar van verguld messing, gedragen door een jonge vrouw.

    Un chandelier en laiton doré porté par une jeune femme.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #187

    Een deels verguld bronzen kandelaar in Empirestijl met drie lichtpunten, gedragen door een engel en op groen marmeren sokkel.

    Candélabre partiellement doré de style Empire avec trois points de lumière, portés par un angelot et sur base en marbre vert.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #668

    Een gebeeldhouwde en gepolychromeerde Italiaanse lampenvoet.

    Un pied de lampe italien sculpté et polychrome.
    No longer available
    Dim. l: 45 cm (met kap)
    Estimate: € 60 / 70
  • #679

    Een paar getorste messingen kandelaars.

    Une paire de bougeoirs en laiton torsadé.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #291

    Een messingen lamp met vijf lichtpunten, gedragen door een soldaat en op onyxen voet. Eén arm te restaureren.

    Une lampe en laiton à cinq points lumineux, portée par un soldat et sur une base en onyx. Un bras à restaurer.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm (met kapjes)
    Estimate: € 200 / 240
  • #677

    Een reeks van vier driehoekige messingen kandelaars. Begin XXe eeuw.

    Une série de quatre chandeliers triangulaires en laiton. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #237

    Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.

    Paire de girandoles en bronze à six points lumineux, décorées de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #28

    Een merkwaardig inktpotje van Parijs/Brussels porselein met koperen deksel en voet. XIXe eeuw. Porselein onder het dekseltje beschadigd. Merkjes onderaan.

    Un encrier remarquable en porcelaine de Paris/Bruxelles, couvercle et pied en cuivre. Dégât au couvercle. Marques à la base.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #259

    Een majolica lampenvoet.

    Un pied de lampe en majolique.
    No longer available
    Dim. h:72 cm (met kap)
    Estimate: € 100 / 120
  • #204

    Een Venetiaanse luchter met verlichting in de coupe en versierd met glazen bladeren. Een blad manco.

    Un lustre vénitien avec éclairage en coupe et décoré de feuilles de verre. Une feuille manquante.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #321

    Een koperen waterreservoir en een koperen pot. De eerste Engels, de tweede Normandisch.

    Un réservoir d'eau en cuivre et un pot en cuivre. Les premiers anglais, le deuxième normand.
    No longer available
    Dim. h: 39 & 15 cm
    Estimate: € 35 / 45

Other lots in this auction

  • #203

    “Jockey te paard”. Een groep van bruingepatineerd brons naar een werk van Isidore Bonheur.

    Jockey à cheval . Un groupe de bronze brun patiné d'après une oeuvre d'Isidore Bonheur.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 1700 / 1900
  • #123
    W. Biron
    Period: °1889-?

    Een vaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met een decor van volksdansers. Gemerkt.

    Un vase en grès émaillé multicolore décoré de danseurs folkloriques. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 150 / 170
  • #685

    2 zilveren munten van 10 DEM “Olympiade”. Ag 625/1000. BRD 1972.

    2 pièces en argent de 10 DEM Olympiade . Ag 625/1000. RFA 1972.
    No longer available
    Estimate: € 15 / 20
  • #26
    Harry

    “Clown en vrouwen”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 11-95.

    ”Clowns et femmes”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 11-95.
    No longer available
    Dim. 45 x 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #408

    Drie West- Afrikaanse bronzen beeldjes.

    Trois statuettes en bronze ouest-africaines.
    No longer available
    Dim. h: 8 & 8,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #146

    Mahoniehouten Lodewijk XVI commode in Adamstijl. Drie laden en met grijsmarmeren blad. XIXde eeuw.

    Commode Louis XVI en acajou de style Adam. Trois tiroirs et plateau en marbre gris. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 90 x 125 x 63 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #379

    “Meisjesportret” & “Kubistisch stilleven”. Olieverf op doek. Zonder signaturen.

    Portrait de fille et Nature morte cubiste . Huile sur toile. Sans signatures.
    No longer available
    Dim. 61 x 46 & 55 x 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #276

    Een Engelse staande klok in notenhouten kast.

    Une horloge de grand-père anglais dans un meuble en noyer.
    No longer available
    Dim. 212 x 51 x 26 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #322

    Een pendule, gedragen door een allegorisch vrouwenbeeld van brons. Recent werk.

    Une pendule de cheminée, portée par une statue allégorique en bronze d'une femme. Travail récent.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #270

    Een 18 K roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.

    Une bague en or rose 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,25 ct.
    No longer available
    Dim. 3,10 g
    Estimate: € 380 / 450
  • #108
    Cartier, Paris

    Een zijden foulard.

    Un foulard en soie.
    No longer available
    Dim. 86 x 86 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #359

    Een gebeeldhouwd houten lampenvoet in de vorm van een kraanvogel.

    Un pied de lampe en bois sculpté en forme de grue.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm.
    Estimate: € 50 / 70
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2021

De veiling is volledig - 702 loten. Bezichtiging van de goederen is mogelijk op vrijdag 29/01 van 14h tot 17h en op zaterdag 30/01 van 11h tot 17h - STRIKT OP AFSPRAAK
Er kan opnieuw binnengebracht worden voor de volgende veiling van 9 en 10 maart (en de wijnveiling van 16 maart) vanaf 8 februari - enkel op afspraak.

2 February 2021 19:00
3 February 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 2 February 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More