#112
“Romantisch rivierlandschap met figuren op een bruggetje”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘J.d.C.’
“Paysage fluvial romantique avec personnages sur un pont”. Huile sur panneau. Monogrammée 'J.d.C.'No longer availableDim. 23 x 20 cmEstimate: € 120/200 -
#571Jubeltöne
Een houten zither.
Une cithare en bois.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#560
#389
“Reis rond de wereld”. Een zeefdruk naar Folon.
Autour du monde. Une sérigraphie d’après Folon.No longer availableDim. 26 x 20 cmEstimate: € 60/80 -
#242
“Schepen voor een rede”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Navires devant la rade. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 32 cmEstimate: € 200/250 -
#240
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un rubis taille rectangulaire de 7,02 ct. et de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 6,64 gEstimate: € 2000/2200 -
#232
Een fantasie presenteervitrine met betrekking tot motorrijden.
#545
Een achthoekige Chinees hardhouten piëdestal met marmeren blad.
#587
Twee messingen tabaksdozen. XVIIIe/ XIXe eeuw.
Deux boites à tabac en laiton. XVIIIe/XIXe siècle.No longer availableDim. b: 11,5 cmEstimate: € 70/100 -
#20Sigma
#492Bidjar
#275
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de +-1,28 ct.No longer availableDim. 8,20 gEstimate: € 1200/1300