Other lots in this auction
-
#63Een geisha met shamisen van meerkleurig aardewerk. Haarscheur in de basis.
Une geisha avec shamisen de faïence multicolore. Fêlure capillaire à la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 34 cmEstimate: € 20 / 25 -
#188Loëwe OptaEen stereo radio, type 42830. Schade aan het glas. 1963.
Une radio stéréo, type 42830. Dégât à la vitre. 1963.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#73Royal Plazuid, GoudaEen grote schotel van Gouds plateel met meerkleurig decor ‘Gouda’. Gemerkt.
Une grande assiette en poterie de Gouda à décor multicolore 'Gouda'. Marqué.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 41,5 cmEstimate: € 15 / 20 -
#223“Moeder Gods met kind”. Een Russisch icoon. Omstreeks 1800. Beschadigingen.
"Mère de Dieu avec enfant". Une icône russe. Vers 1800. Dégâts.No longer availableOnline onlyDim. 33,5 x 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#269Vier po’s en een kan van aardewerk. Merken van Limoges, Boch en Sarreguemines.
Quatre pots et un pot en faïence. Marques de Limoges, Boch et Sarreguemines.No longer availableOnline onlyDim. Ø: +/- 20 cmEstimate: € 35 / 45 -
#191“Huldealbum aan kunstschilder Alfred Ost en toondichter Arthur Meulemans bij hun zestigste verjaardag 1884 - 1944.
Album hommage au peintre Alfred Ost et au compositeur Arthur Meulemans pour leur soixantième anniversaire 1884 - 1944.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#148Een lot messing, bestaande uit een broodschaal, een samovar en drie kandelaars, waarbij er twee een paar vormen.
Lot en laiton, composé d'un bol à pain, d'un samovar et de trois bougeoirs dont deux forment une paire.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 & 33 cm Ø: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#150Een gesculpteerd zeepstenen groepje van drie vogeltjes. Eén vogeltje gelijmd.
Un groupe sculpté en stéatite de trois oiseaux. Un oiseau collé.No longer availableOnline onlyDim. h: 12,5 cmEstimate: € 25 / 30 -
#213Een halfrond gefineerd meubeltje met één deur. Schade aan het fineer en marmeren blad manco.
Meuble en placage semi-circulaire avec une porte. Dégâts au placage et tablette en marbre manquante.No longer availableOnline onlyDim. 83 x 165 x 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#147Twee gepatineerde houten kandelaars, omgebouwd als lampenvoeten.
Deux bougeoirs en bois patiné, transformés en pied de lampe.No longer availableOnline onlyDim. h: 64 & 94 cmEstimate: € 100 / 120 -
#272Een klein albasten lampje met struisvogelei als kap.
Une petite lampe dn albâtre avec un oeuf d'autruche comme abat-jour.No longer availableOnline onlyDim. h: 38 cmEstimate: € 50 / 70 -
#133Een tabakspot een een fruitschaal van Belgisch aardewerk met meerkleurig druipglazuur.
Un pot à tabac et une corbeille à fruits en faïence belge à glaçure coulée multicolore.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 30 cm, h: 17 cmEstimate: € 30 / 50

