#119M. Van Laere“Boszicht in de herfstzon”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigeerd.
"Boszicht in the autumn sun". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 71 x 110 cmEstimate: € 100 / 150 -
#86Een antieke massief grenen tafel met uitschuifbaar blad met verborgen vak.
An antique solid pine table with extendable leaf with hidden compartment.No longer availableDim. 80 x 118 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#582“Heilige Virginie” & “Heilige Carolus Borromeus”, (bid voor ons). Een lot van 2 schilderijen, olieverf op paneel met ovaal geborduurd passe-partout.
"Saint Virginia" & "Saint Charles Borromeus", (pray for us). A lot of 2 paintings, oil on panel with oval embroidered mat.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 100 / 150 -
#312L Moens“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Farm view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 22 x 31 cmEstimate: € 60 / 90 -
#380Een Chinees houten gesculpteerde piëdestal met floraal decor en marmer ingelegd blad.
#96Een bijzetmeubel in Bauhaus stijl, ca 1935, in verchroomd metaal gefineerd hout.
A side table in Bauhaus style, circa 1935, in chromed metal veneered wood.No longer availableDim. 63 x 70 x 41 cmEstimate: € 150 / 250 -
#522Booths "Old Dutch"Engels porseleinen servies, volledig voor 12 personen., versierd met kleurrijke bloemenmotieven in een traditionele stijl.
#587“Staand naakt”. Een stenen gesculpteerd beeldje op verguld metalen voet, in Art Deco stijl.
#19Limoges FranceEen porseleinen theepot op warmhouder in 3 delen, met florale decoratie en afwerking in goudverf. Onderaan gemerkt T. Limoges, Peint a la main.
A porcelain teapot on a warmer in 3 parts, with floral decoration and gold paint finish. Marked at the bottom T. Limoges, Peint a la main.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 30 / 50 -
#584Een lot van 7 Victoriaans koperen tulband puddingvormen.
A lot of 7 Victorian copper tulip-shaped pudding molds.No longer availableDim. Ø 29,5 ... Ø 13,5 cmEstimate: € 80 / 120