#183‘Ballet danseres’; Bronzen beeld op marmeren sokkel, draagt handtekening ‘Preiss’.
'Ballet dancer'; Bronze sculpture on a marble pedestal, with a signature 'Preiss'.No longer availableDim. h 47,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#218Een set van 2 mooi geaderde wit marmeren cassoulet vazen met bronzen guirlandes en ramskoppen gedecoreerd.
#653“Spirou almanach 1947”, eerste Belgische editie uit 1946. Beschadigde rug, binnenin in mooie staat.
“Spirou Almanac 1947”, first Belgian edition from 1946. Damaged spine, in nice condition inside.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#84Gerard GaudaenPeriod: 1927-2003“Tijl Uilenspiegel, suite van 10 houtgravures door Gerard Gaudaen naar het boek van Charles De Coster”. Gesigneerd buiten de platen en genummerd 39/100. Ed. Hofman, Waasmunster. Compleet.
"Tijl Uilenspiegel, suite of 10 wood engravings by Gerard Gaudaen based on the book by Charles De Coster." Signed outside the plates and numbered 39/100. Ed. Hofman, Waasmunster. Complete.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#560Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met centrale diamanten totaal +- 1,20 ct. FSI2.
#370Een lot van 3 vintage militaire kostuums waarvan 2 met paracommando badge van het escadron Recce.
A lot of 3 vintage military uniforms, 2 with paratrooper badges from the Recce squadron.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#357Een Nepalese olielamp met 7 lichtpunten. Vroeg 19de eeuws.
A Nepalese oil lamp with 7 light points. Early 19th century.No longer availableDim. h 22,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#298Val Saint LambertEen vaas in kristal, rood in de massa gekleurd, onderaan gemerkt Val Saint Lambert.
A crystal vase, colored red in the mass, marked Val Saint Lambert at the bottom.No longer availableDim. h 21.5 x Ø 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#699Blauw wit bord met een handgeschilderd decor.
A pair of 18 kt white gold earrings set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct.No longer availableDim. 0,79 gEstimate: € 300 / 350