#12Joris MinnePeriod: 1897 - 1988“De Heilige Franciscus”, een ets, binnen en buiten de plaat gesigneerd door Joris Minne en genummerd 2/100.
"The Saint Francis", an etching, signed inside and outside the plate by Joris Minne and numbered 2/100.No longer availableDim. 25.5 x 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#496Een massief kersenhouten secretaire met 2 grote en binnenin 6 kleine laden.
#139Jacques RosseelsPeriod: 1828 - 1912“Heidezicht met hoeve een hooischoven”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd J. Rosseels.
"Heath view with farm and haystacks", a painting, oil on canvas, signed J. Rosseels.No longer availableDim. 36 x 61 cmEstimate: € 250 / 350 -
#19Limoges FranceEen porseleinen theepot op warmhouder in 3 delen, met florale decoratie en afwerking in goudverf. Onderaan gemerkt T. Limoges, Peint a la main.
A porcelain teapot on a warmer in 3 parts, with floral decoration and gold paint finish. Marked at the bottom T. Limoges, Peint a la main.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 30 / 50 -
#194“Heidezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Heidezicht." A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 25,5 x 35 cmEstimate: € 120 / 180 -
#213Raak“Discus B-1412”. Een paar vintage design plafondlampen met conisch ronde melkglazen kap en zwart bakelieten ring, ontwerp door Raak Amsterdam, ‘60-70. Glas fabrikant BEGA Gantenbrink-Leuchten KG, Menden, Duitsland.
"Discus B-1412". A pair of vintage design ceiling lights with conically round milk glass shade and black bakelite ring, designed by Raak Amsterdam, 60s-70s. Glass manufacturer BEGA Gantenbrink-Leuchten KG, Menden, Germany.No longer availableDim. 14 x Ø 40 cmEstimate: € 150 / 250 -
#228Een lot van 2 wandlampen in verguld smeedijzer en 2 glazen vlammen.
A lot of 2 wall lamps in gilded wrought iron and 2 glass flame torches.No longer availableDim. h 65 cmEstimate: € 120 / 180 -
#459Alfred OstPeriod: 1884 - 1945“De eeuwige trouw”, een schilderij, olieverf op schilderspaneel, gemonogrammeerd AO (Alfred Ost).
"The Eternal Fidelity", a painting, oil on panel, monogrammed AO (Alfred Ost).No longer availableDim. 33.5 x 24.5 cmEstimate: € 150 / 250 -
#346Drie verschillende Oosterse kannen van gedreven koper.
#125Henri Bursztyn“Warp1”. Een modern design hanglamp met 3 lijnen led strips op aluminium frame.
"Warp1." A modern design pendant lamp with 3 lines of LED strips on an aluminum frame.No longer availableDim. 250 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#326Een set van 6 antieke stoelen van fruithout, nieuwe stoffering op de zittingen.
A set of 6 antique chairs in fruitwood, newly upholstered seats.No longer availableDim. 85 x 45 x 40 cmEstimate: € 40 / 60