#158Roger PintensPeriod: °1954“Arend”. Een polychroom metalen sculptuur op stenen voet.
"Arend." A polychrome metal sculpture on stone base.No longer availableDim. 37 cmEstimate: € 200 / 300 -
#206Een lot van 7 vintage gechromeerde buisframe armstoelen met lederen zitting. In de stijl van model MG5 door Mart Stam & Marcel Breuer voor Matteo Grassi.
A lot of 7 vintage chrome tubular frame armchairs with leather seats. In the style of model MG5 by Mart Stam & Marcel Breuer for Matteo Grassi.No longer availableDim. 79 x 54 x 52 cmEstimate: € 550 / 750 -
#518Antonino Sciortino Serax“Flamingo L”. Een zwart gelakt metalen design staande lamp. Ontwerp door Antonino Sciortino voor Serax.
#163Een zilveren schaal met handvat in de vorm van een draak, 570 gram, gemerkt 800, een maan met kroon (Duitsland) en een leeuw.
A silver dish with a dragon-shaped handle, 570 grams, marked 800, a moon with a crown (Germany), and a lion.No longer availableDim. 800‰ 570 gramEstimate: € 300 / 500 -
#288Een Fabergé-stijl houten ei met Maria & Kind in het decor. Omhuld in koperen filigraanwerk.
A Fabergé style wooden egg with Mary & Child in the decoration. Encased in copper filigree work.No longer availableDim. 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#356Een rond bloemvormig handgeknoopt Iranees tapijt.
A round flower-shaped hand-knotted Iranian carpet.No longer availableDim. Ø 100 cmEstimate: € 40 / 60 -
#629Een Chinees porseleinen dekselpot. Meerkleurig floraal decor met familiaal tafereel. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain lidded pot. Multicolored floral decoration with a family scene. Marked at the bottom.No longer availableDim. 27 x Ø 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#5Vier zilveren prijskamppenningen 174 g en zes bronzen 270 g. Antwerpen verbetering van de runderen. 1903 tot 1910.
Four silver prize competition medals 174 g and six bronze 270 g. Antwerp improvement of cattle. 1903 to 1910.No longer availableDim. Ø 4,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#346Drie verschillende Oosterse kannen van gedreven koper.
#543Léon VogelaarEen paar ronde bronzen plaquettes met voorstelling van Albert I en Elisabeth. Vergulde omlijsting. Ten gunste van de Foyer des Orphelins, Bruxelles.
A pair of round bronze plaques depicting Albert I and Elisabeth. Gold-plated frame. In favor of the Foyer des Orphelins, Bruxelles.No longer availableDim. Ø 18,5 cmEstimate: € 50 / 80