Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar zeshoekige dekselvazen van Chinees porselein, versierd met een famille-rosedecor van bloemen.
Een paar zeshoekige dekselvazen van Chinees porselein, versierd met een famille-rosedecor van bloemen.
Een paar zeshoekige dekselvazen van Chinees porselein, versierd met een famille-rosedecor van bloemen.
Een paar zeshoekige dekselvazen van Chinees porselein, versierd met een famille-rosedecor van bloemen.
Een paar zeshoekige dekselvazen van Chinees porselein, versierd met een famille-rosedecor van bloemen.

Een paar zeshoekige dekselvazen van Chinees porselein, versierd met een famille-rosedecor van bloemen.

A pair of hexagonal lidded vases of Chinese porcelain, decorated with a famille rose flower design.
Dim. h: 33 cm
SKU: 2409240521.
Auction day: 25 September 2024 19:00
Catalogue #521
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #691

    Een vintage tafellamp in messing met originele kap.

    A vintage table lamp in brass with original shade.
    No longer available
    Dim. h 73 x Ø 34 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #504

    Een grote dekselvaas van Satsuma-aardewerk. Op losse voet en met sokkel.

    A large lidded Satsuma earthenware vase. On a separate base with pedestal.
    No longer available
    Dim. H:50cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #628

    Een zwarte Satsuma kom, met vergulde details, en traditionele figuren, onderaan gemerkt.

    A black Satsuma bowl, with gilded details, and traditional figures, marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 15, Ø 30,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #428
    Capodimonte

    “Danseres”, een porseleinen beeldje met vergulde delen, onderaan gemerkt Capodimonte en genummerd V20187.

    "Dancer", a porcelain figurine with gilded parts, marked Capodimonte at the bottom and numbered V20187.
    No longer available
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #211

    Een set van 2 oude wit geverfde betonnen tuinvazen.

    A set of 2 old white painted concrete garden urns.
    No longer available
    Dim. h 35 x Ø 43 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #632

    “Wit boerenpaard”, een schilderij, olieverf op paneel, draagt handtekening.

    "White workhorse", a painting, oil on panel, signed.
    No longer available
    Dim. 18 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #199
    Charly Michel

    “Wereldtentoonstelling van Brussel mei - november 1910”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd Charly Michel. Gebarsten glas. Schade aan het doek.

    "World Exhibition of Brussels May - November 1910", a painting, oil on canvas marouflaged, signed Charly Michel. Cracked glass. Damage to the canvas.
    No longer available
    Dim. 152 x 110
    Estimate: € 150 / 200
  • #295

    Een set van 2 geel koperen koetslampen gedecoreerd met een adelaar.

    A set of 2 yellow copper carriage lamps decorated with an eagle.
    No longer available
    Dim. h 52 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #352
    Herra

    “De denker”. Een kunstreproductie naar Rodin.

    "The Thinker". A reproduction of a work by Rodin.
    No longer available
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #200

    Een 18 kt witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,68 ct.

    An 18 kt white gold bracelet set with brilliant-cut diamonds totaling approximately 0.68 ct.
    No longer available
    Dim. 17,37 g
    Estimate: € 2700 / 3000
  • #59

    “De peerdenbrug in Brugge”, een schilderij, olieverf op doek, lings onder gesigneerd.

    "The Horse Bridge in Bruges", a painting, oil on canvas, signed lower left.
    No longer available
    Dim. 50 x 61 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #421

    Een lot van 2 dekselvazen in porselein met een Midden-Oosters floraal decor en wapenschilden met leeuwen.

    A pair of 2 lidded vases in porcelain with a Chinese floral design and shields with lions.
    No longer available
    Dim. h 70 x Ø 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 September 2024

Tentoonstelling vr. 20 & zat. 21 September

24 September 2024 19:00
25 September 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 September 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More