#539CineyEen paar gietijzeren spaarpotten in de vorm van kachels, art deco design. Begin 20ste eeuw. Eén gemerkt Vanden Borre Bruxelles.
A pair of cast iron savings banks in the shape of stoves, art deco design. Early 20th century. One marked Vanden Borre Bruxelles.No longer availableDim. h +-11 cmEstimate: € 80 / 120 -
#179Christian DotremontPeriod: 1922-1979"Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging.nr 46/75, gesigneerd buiten de plaat.
"Beyond anti-art", a lithograph by Christian Dotremont, one of the two Belgians involved in the founding of the Cobra movement. No. 46/75, signed outside the plate.No longer availableDim. 27.5 x 20 cmEstimate: € 200 / 300 -
#641Een 3-delige schouwpendule in marmer en koper bestaande uit een klokje met porseleinen wijzerplaat en 2 bijpassende cassolettes.
A 3-piece mantel clock in marble and copper consisting of a clock with a porcelain dial and 2 accompanying cassolette vases.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#415Een paar Iraans handgeknoopt zijden tapijtjes.
A pair of Iranian hand-knotted silk rugs.No longer availableDim. 185 x 78 en 200 x 90 cmEstimate: € 100 / 120 -
#379Val Saint LambertEen vaas in kristal, groen in de massa gekleurd, gemerkt met sticker en onderaan Val Saint Lambert.
A vase in crystal, dyed green in the mass, marked with sticker and at the bottom Val Saint Lambert.No longer availableDim. h 23 x Ø 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#192Edgard FarasynPeriod: 1858-1938“Zeezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd. Eind 19e, begin 20e eeuw.
"Seascape." A painting, oil on panel. Signed at the bottom. Late 19th, early 20th century.No longer availableDim. 14 x 23 cmEstimate: € 200 / 300 -
#437STS Abel ZagrebEen meerkleurig Art Deco stijl geperst glazen kom op voet met handgrepen in de vorm van duiven. Vintage heruitgave in slakkenglas door STS Abel Zagreb, glasfabriek Steklarna Hrastnik.
A multi-colored Art Deco style pressed glass bowl on foot with handles in the shape of doves. Vintage reissue in snail glass by STS Abel Zagreb, glass factory Steklarna Hrastnik.No longer availableDim. 16 x 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#467Een theebus van celadonkleurig Chinees porselein.
#209Pierre Laruelle“Maritiem Polynesisch strandzicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Pierre Laruelle, de kleinzoon van Victor Horta. Schade aan het doek en kader.
"Maritime Polynesian beach view", a painting, oil on canvas, signed by Pierre Laruelle, Victor Horta's grandson. Damage to the canvas and frame.No longer availableDim. 135 x 225Estimate: € 150 / 200 -
#24“Phosphatine - het vilmaakte babyvoedsel”, een vintage reclamespiegel, in metalen kader.
"Phosphatine - the perfect baby food", a vintage advertising mirror, in a metal frame.No longer availableDim. 65 x 40Estimate: € 40 / 60