#691Een vintage tafellamp in messing met originele kap.
#504Een grote dekselvaas van Satsuma-aardewerk. Op losse voet en met sokkel.
#628Een zwarte Satsuma kom, met vergulde details, en traditionele figuren, onderaan gemerkt.
A black Satsuma bowl, with gilded details, and traditional figures, marked at the bottom.No longer availableDim. h 15, Ø 30,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#428Capodimonte“Danseres”, een porseleinen beeldje met vergulde delen, onderaan gemerkt Capodimonte en genummerd V20187.
"Dancer", a porcelain figurine with gilded parts, marked Capodimonte at the bottom and numbered V20187.No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#211Een set van 2 oude wit geverfde betonnen tuinvazen.
#632“Wit boerenpaard”, een schilderij, olieverf op paneel, draagt handtekening.
"White workhorse", a painting, oil on panel, signed.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#199Charly Michel“Wereldtentoonstelling van Brussel mei - november 1910”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd Charly Michel. Gebarsten glas. Schade aan het doek.
"World Exhibition of Brussels May - November 1910", a painting, oil on canvas marouflaged, signed Charly Michel. Cracked glass. Damage to the canvas.No longer availableDim. 152 x 110Estimate: € 150 / 200 -
#295Een set van 2 geel koperen koetslampen gedecoreerd met een adelaar.
#352Herra“De denker”. Een kunstreproductie naar Rodin.
"The Thinker". A reproduction of a work by Rodin.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#200Een 18 kt witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,68 ct.
An 18 kt white gold bracelet set with brilliant-cut diamonds totaling approximately 0.68 ct.No longer availableDim. 17,37 gEstimate: € 2700 / 3000 -
#59“De peerdenbrug in Brugge”, een schilderij, olieverf op doek, lings onder gesigneerd.
"The Horse Bridge in Bruges", a painting, oil on canvas, signed lower left.No longer availableDim. 50 x 61 cmEstimate: € 80 / 120 -
#421Een lot van 2 dekselvazen in porselein met een Midden-Oosters floraal decor en wapenschilden met leeuwen.
A pair of 2 lidded vases in porcelain with a Chinese floral design and shields with lions.No longer availableDim. h 70 x Ø 27 cmEstimate: € 80 / 120