#344Een polychroom porseleinen mand op vier poten. Met handgeschilderd decor en rijkelijk uitgewerkte bloemen. Gemerkt onderaan, en genummerd.
#386Een Chinese kamferhouten kist met figuratieve taferelen in het snijwerk.
A Chinese camphor wood chest with figurative scenes in the carvings.No longer availableDim. 41 x 80 x 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#453Een antieke zittende Boeddha in brons.
An antique seated Buddha in bronze.No longer availableDim. h 17.5 cmEstimate: € 180 / 240 -
#102M. Paulin“Interieur met twee dames”. Een 19e eeuws schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd M. Paulin.
#623Val Saint LambertEen vaas en lampenvoet van gegoten kristal, blauw in de massa.
A vase and lamp base made of cast crystal, blue in color.No longer availableDim. h 20 & 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#163Een zilveren schaal met handvat in de vorm van een draak, 570 gram, gemerkt 800, een maan met kroon (Duitsland) en een leeuw.
A silver dish with a dragon-shaped handle, 570 grams, marked 800, a moon with a crown (Germany), and a lion.No longer availableDim. 800‰ 570 gramEstimate: € 300 / 500 -
#416Een vintage LP-kast medio jaren ‘70. Wit aluminium in twee niveaus met vier deuren. Bovenaan met glazen vakverdeling.
A vintage LP cabinet from the mid-1970s. White aluminum with two levels and four doors. Top with glass compartment.No longer availableDim. H 125 x B 81 x D 47Estimate: € 80 / 120 -
#558Een paar Franse faience borden.
#628Een zwarte Satsuma kom, met vergulde details, en traditionele figuren, onderaan gemerkt.
A black Satsuma bowl, with gilded details, and traditional figures, marked at the bottom.No longer availableDim. h 15, Ø 30,5 cmEstimate: € 60 / 80