Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar zeshoekige dekselvazen van Chinees porselein, versierd met een famille-rosedecor van bloemen.
Een paar zeshoekige dekselvazen van Chinees porselein, versierd met een famille-rosedecor van bloemen.
Een paar zeshoekige dekselvazen van Chinees porselein, versierd met een famille-rosedecor van bloemen.
Een paar zeshoekige dekselvazen van Chinees porselein, versierd met een famille-rosedecor van bloemen.
Een paar zeshoekige dekselvazen van Chinees porselein, versierd met een famille-rosedecor van bloemen.

Een paar zeshoekige dekselvazen van Chinees porselein, versierd met een famille-rosedecor van bloemen.

A pair of hexagonal lidded vases of Chinese porcelain, decorated with a famille rose flower design.
Dim. h: 33 cm
SKU: 2409240521.
Auction day: 25 September 2024 19:00
Catalogue #521
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #183

    ‘Ballet danseres’; Bronzen beeld op marmeren sokkel, draagt handtekening ‘Preiss’.

    'Ballet dancer'; Bronze sculpture on a marble pedestal, with a signature 'Preiss'.
    No longer available
    Dim. h 47,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #637
    Vasari

    Een geslepen kristalglazen tafelmiddenstuk met verguld bronzen decoratie en drakenvissen als voet. Onderaan gesigneerd.

    A cut crystal glass table centerpiece with gilt bronze decoration and dragon fish as base. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 30 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #218

    Een set van 2 mooi geaderde wit marmeren cassoulet vazen met bronzen guirlandes en ramskoppen gedecoreerd.

    A set of 2 heavily veined white marble cassoulet vases decorated with bronze garlands and ram heads.
    No longer available
    Dim. h 43 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #653

    “Spirou almanach 1947”, eerste Belgische editie uit 1946. Beschadigde rug, binnenin in mooie staat.

    “Spirou Almanac 1947”, first Belgian edition from 1946. Damaged spine, in nice condition inside.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #84
    Gerard Gaudaen
    Period: 1927-2003

    “Tijl Uilenspiegel, suite van 10 houtgravures door Gerard Gaudaen naar het boek van Charles De Coster”. Gesigneerd buiten de platen en genummerd 39/100. Ed. Hofman, Waasmunster. Compleet.

    "Tijl Uilenspiegel, suite of 10 wood engravings by Gerard Gaudaen based on the book by Charles De Coster." Signed outside the plates and numbered 39/100. Ed. Hofman, Waasmunster. Complete.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #560

    Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met centrale diamanten totaal +- 1,20 ct. FSI2.

    A pair of 18 kt yellow gold earrings set with central diamonds totaling approximately 1.20 ct. FSI2.
    No longer available
    Dim. 1,79 g
    Estimate: € 1100 / 1300
  • #370

    Een lot van 3 vintage militaire kostuums waarvan 2 met paracommando badge van het escadron Recce.

    A lot of 3 vintage military uniforms, 2 with paratrooper badges from the Recce squadron.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #463
    Boch

    Een 69-delig servies, Boch Dresden, bestaande uit 12 platte borden, 14 diepe borden, 12 dessertborden, 12 ondertassen, 12 tassen, 2 ovalen schalen, 1 vierkante schaal, 1 sauskom, 1 melkkannetje, 1 suikerpot en 1 peper en zoutpotje. Her en der kleine schilferschade.

    A 69-piece dinnerware set, Boch Dresden, consisting of 12 dinner plates, 14 soup bowls, 12 dessert plates, 12 saucers, 12 cups, 2 oval platters, 1 square dish, 1 gravy boat, 1 creamer, 1 sugar bowl, and 1 salt and pepper shaker set. Some minor chipping here and there.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #357

    Een Nepalese olielamp met 7 lichtpunten. Vroeg 19de eeuws.

    A Nepalese oil lamp with 7 light points. Early 19th century.
    No longer available
    Dim. h 22,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #298
    Val Saint Lambert

    Een vaas in kristal, rood in de massa gekleurd, onderaan gemerkt Val Saint Lambert.

    A crystal vase, colored red in the mass, marked Val Saint Lambert at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 21.5 x Ø 17 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #699

    Blauw wit bord met een handgeschilderd decor.

    Blue and white plate. Hand painted.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #70

    Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

    A pair of 18 kt white gold earrings set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct.
    No longer available
    Dim. 0,79 g
    Estimate: € 300 / 350
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 September 2024

Tentoonstelling vr. 20 & zat. 21 September

24 September 2024 19:00
25 September 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 September 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More