Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar zeshoekige dekselvazen van Chinees porselein, versierd met een famille-rosedecor van bloemen.
Een paar zeshoekige dekselvazen van Chinees porselein, versierd met een famille-rosedecor van bloemen.
Een paar zeshoekige dekselvazen van Chinees porselein, versierd met een famille-rosedecor van bloemen.
Een paar zeshoekige dekselvazen van Chinees porselein, versierd met een famille-rosedecor van bloemen.
Een paar zeshoekige dekselvazen van Chinees porselein, versierd met een famille-rosedecor van bloemen.

Een paar zeshoekige dekselvazen van Chinees porselein, versierd met een famille-rosedecor van bloemen.

A pair of hexagonal lidded vases of Chinese porcelain, decorated with a famille rose flower design.
Dim. h: 33 cm
SKU: 2409240521.
Auction day: 25 September 2024 19:00
Catalogue #521
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #12
    Joris Minne
    Period: 1897 - 1988

    “De Heilige Franciscus”, een ets, binnen en buiten de plaat gesigneerd door Joris Minne en genummerd 2/100.

    "The Saint Francis", an etching, signed inside and outside the plate by Joris Minne and numbered 2/100.
    No longer available
    Dim. 25.5 x 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #496

    Een massief kersenhouten secretaire met 2 grote en binnenin 6 kleine laden.

    A solid cherry wood secretaire with 2 large drawers and 6 small drawers inside.
    No longer available
    Dim. 109.5 x 135 x 55 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #139
    Jacques Rosseels
    Period: 1828 - 1912

    “Heidezicht met hoeve een hooischoven”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd J. Rosseels.

    "Heath view with farm and haystacks", a painting, oil on canvas, signed J. Rosseels.
    No longer available
    Dim. 36 x 61 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #633
    ML

    Een bronsgepatineerd aardewerken beeldengroep op marmeren sokkel, gemonogrammeerd ML.

    A bronze-patinated terracotta group of sculptures on a marble base, monogrammed ML.
    No longer available
    Dim. h 56 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #19
    Limoges France

    Een porseleinen theepot op warmhouder in 3 delen, met florale decoratie en afwerking in goudverf. Onderaan gemerkt T. Limoges, Peint a la main.

    A porcelain teapot on a warmer in 3 parts, with floral decoration and gold paint finish. Marked at the bottom T. Limoges, Peint a la main.
    No longer available
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #194

    “Heidezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "Heidezicht." A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 25,5 x 35 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #213
    Raak

    “Discus B-1412”. Een paar vintage design plafondlampen met conisch ronde melkglazen kap en zwart bakelieten ring, ontwerp door Raak Amsterdam, ‘60-70. Glas fabrikant BEGA Gantenbrink-Leuchten KG, Menden, Duitsland.

    "Discus B-1412". A pair of vintage design ceiling lights with conically round milk glass shade and black bakelite ring, designed by Raak Amsterdam, 60s-70s. Glass manufacturer BEGA Gantenbrink-Leuchten KG, Menden, Germany.
    No longer available
    Dim. 14 x Ø 40 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #228

    Een lot van 2 wandlampen in verguld smeedijzer en 2 glazen vlammen.

    A lot of 2 wall lamps in gilded wrought iron and 2 glass flame torches.
    No longer available
    Dim. h 65 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #459
    Alfred Ost
    Period: 1884 - 1945

    “De eeuwige trouw”, een schilderij, olieverf op schilderspaneel, gemonogrammeerd AO (Alfred Ost).

    "The Eternal Fidelity", a painting, oil on panel, monogrammed AO (Alfred Ost).
    No longer available
    Dim. 33.5 x 24.5 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #346

    Drie verschillende Oosterse kannen van gedreven koper.

    Trois pichets orientaux différents en cuivre martelé.
    No longer available
    Dim. h: 23, 30 & 45 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #125
    Henri Bursztyn

    “Warp1”. Een modern design hanglamp met 3 lijnen led strips op aluminium frame.

    "Warp1." A modern design pendant lamp with 3 lines of LED strips on an aluminum frame.
    No longer available
    Dim. 250 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #326

    Een set van 6 antieke stoelen van fruithout, nieuwe stoffering op de zittingen.

    A set of 6 antique chairs in fruitwood, newly upholstered seats.
    No longer available
    Dim. 85 x 45 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 September 2024

Tentoonstelling vr. 20 & zat. 21 September

24 September 2024 19:00
25 September 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 September 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More