A pair of hexagonal lidded vases of Chinese porcelain, decorated with a famille rose flower design.
Dim. h: 33 cm
SKU: 2810250408.
Auction day: 29 October 2025 19:00
Catalogue #408
Estimate: € 120 / 180

  • #145
    Léon Goupil
    Period: 1834-1890

    “Jachtstilleven met fazant”. Olieverf op doek. Gesigneerd linksonder. Kleine letsels.

    Dim. 82 x 54 cùm
    Estimate: € 400 / 600
  • #305
    Naïn Morhavan

    Een klein handgeknoopt bidkleed van wol en zijde. Centraal een mirhab.

    A small hand-knotted prayer rug made of wool and silk. Features a central mihrab design.
    Dim. 65 x 50 cm
  • #524

    “Vissers en vissersboten op het strand”. Olieverf op paneel.

    "Fishermen and fishing boats on the beach". Oil on panel.
    Dim. 16 x 22.5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #237

    Een zilveren zakhorloge op een geëboniseerd staandertje, ingelegd met parelmoer. Duitse keuren.

    A silver pocket watch on an ebonized stand, inlaid with mother-of-pearl. German hallmarks.
    Dim. Ø 45 mm 800‰
    Estimate: € 60 / 80
  • #76

    Dim. h 76 x Ø 115 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #598

    Een kleine pendule, rood en goud gelakt in de stijl van Neuchatel. Met slinger en sleutel.

    A small clock, red and gold lacquered in the style of Neuchatel. With pendulum and key.
    Dim. H. 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #106

    Een ronde verlengbare tafel met vier stoelen in Lodewijk XVI stijl. De stoelen zijn licht gepatineerd met olijfgroene bekleding. De tafel heeft een beetje schade aan het blad.

    Dim. Hoogte 77, Ø 110 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #370

    Vier verschillende zilveren slavenarmbanden waarvan 1 bezet met een half edelsteen en 1 slot te herstellen.

    Four different silver slave bracelets, one of which is set with a semi-precious stone and one with a broken clasp to be repaired.
    Dim. 74 g
    Estimate: € 40 / 60
  • #418

    "Dancer with ball." An Art Deco statue of gilded bronze and celluloid on an onyx base.
    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #513
    Val Saint Lambert

    Een kristallen pique-fleurs, blauw in de massa gekleurd.

    A crystal pique fleur, colored blue in the mass.
    Dim. h 14.5 x Ø 14.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #397
    Revox

    Een A-77 Stereo Bandopnemer. Met twee 26.5 cm spoelen. Omstreeks 1970.

    An A-77 Stereo Tape Recorder. With two 26.5 cm reels. Circa 1970.
    Dim. 36x18x42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #577

    Een vaas van zachte pasta met een bruin en verguld decor van vogels en planten, hals en oren in vlechtwerkimitatie. Basis ontbreekt.

    Dim. H. 22 cm
    Estimate: € 25 / 30

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00