A pair of polychrome painted wooden columns in Egyptian style.
Dim. H. 200 cm
SKU: 2708240557.
Auction day: 28 August 2024 19:00
Catalogue #557
Estimate: € 200 / 300

  • #124
    Keith Haring Foundation

    “Untitled (Grace Jones Mask). Een litho op papier. In de plaat gesigneerd met inkt en droogstempel K. Haring, en genummerd 12/50.

    "Untitled (Grace Jones Mask). A lithograph on paper. Signed in ink and embossed with K. Haring, numbered 12/50."
    Dim. 50 x 35 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #653

    “Prins karnaval”, een bronzen buste van een gekroonde man, met monogram P.P.

    "Prince Carnival," a bronze bust of a crowned man, with monogram P.P.
    Dim. h 52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #584
    J. Vermoesen

    “Zonnige dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Sunny lane". Oil on canvas. Signed.
    Dim. 58 x78 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #700

    Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met diamanten princess cut met een gezamenlijk gewicht van +- 1,28 ct.

    A pair of 18 kt white gold earrings set with princes-cut diamonds weighing approximately 1.28 ct in total.
    Dim. 7,63 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #294
    Royal Albert Bone China

    Estimate: € 120 / 180
  • #84
    Staf Timmers

    Dim. 48,5 x 58 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #504

    Een rechthoekige spiegel, houten lijst met rijk gedetailleerd bloem- en parelmotief, vervaardigd in traditionele stijl. De lijst is gedeeltelijk gepatineerd. 19e eeuw.

    A rectangular mirror frame with intricately detailed floral and pearl motif, crafted in a traditional style. The frame has some patina. 19th century.
    Dim. 77 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #259
    André Brunin
    Period: 1890 - ?

    "Woman with Copper Jug", a painting, oil on board, signed by André Brunin.
    Dim. 55 x 45 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #41
    J Hicks London

    Een antieke barometer met houten omkasting. Gemerkt in de wijzerplaat.

    An antique barometer with a wooden casing. Marked on the dial.
    Dim. 86 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #581

    Een Chinees aardewerken tuinstoel met decor van bamboe, lotussen en bloesems.

    Dim. h 45 x Ø 27 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #416

    Een handgeknoopt tapijt, overwegend blauw en roze kleuren.

    A hand-knotted rug, predominantly blue and pink colors.
    Dim. 290 x 206 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #665
    Knoll

    “Knoll Office Chadwick Chair”. Een bureaustoel ontworpen door Don Chadwick voor Knoll in 2005.

    "Knoll Office Chadwick Chair". A desk chair designed by Don Chadwick for Knoll in 2005.
    Dim. 104 x 68 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00