Other lots in this auction
-
#212“Landschap met figuren”. Een schilderij, olieverf op doek. Venetiaanse school, eind 18e eeuw. Verweer sporen.
"Landscape with figures". A painting, oil on canvas. Venetian school, late 18th century. Shows signs of wear.No longer availableDim. 121 x 141 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#607PhilipsEen vintage grijs emaille bureaulamp. Gemerkt Philips, met Helioflux lamp.
A vintage gray enamel desk lamp. Marked Philips, with Helioflux bulb.No longer availableDim. 35cmEstimate: € 80 / 120 -
#142Frans VantongerlooPeriod: 1882 - 1965“Kalmthoutse Heide”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Fr. Vantongerloo en gedateerd 1949. In houten kader.
"Kalmthoutse Heide." A painting, oil on canvas, signed Fr. Vantongerloo and dated 1949. In wooden frame.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 250 / 350 -
#653“Prins karnaval”, een bronzen buste van een gekroonde man, met monogram P.P.
"Prince Carnival," a bronze bust of a crowned man, with monogram P.P.No longer availableDim. h 52 cmEstimate: € 80 / 120 -
#634Een vintage geglazuurd aardewerken beeld van een windhond, vermoedelijk Italiaans werk. Minieme schade (bijgekleurd) aan een teennagel.
A vintage glazed terracotta sculpture of a greyhound, presumably Italian work. Minor damage (retouched) to one toenail.No longer availableDim. h 78 cmEstimate: € 80 / 120 -
#319J. Bahieuf“Zomerse dag in het Alpendorp”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd J. Bahieuf en gedateerd 1873.
"Summer day in the Alpine village", a painting, oil on panel, signed J. Bahieuf and dated 1873.No longer availableDim. 22 x 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#346Een vintage rond glazen bijzettafeltje met geometrisch design en magazine houder.
A vintage round glass side table with geometric design and magazine holder.No longer availableDim. 42,5 x Ø 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#107Een bas-reliëf in pijpaarde, in een ovalen kader met bol glas.
A bass-relief in pipe clay, in an oval frame with convex glass.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#129“Morpho Didius”. Een kader met 3 vlinders, taxidermie, onder een gebold glas.
"Morpho Didius". A frame with 3 butterflies, taxidermy, under a domed glass.No longer availableDim. 57 x 44 cmEstimate: € 150 / 200 -
#409L. De Kort“Grote markt - Bergen Op Zoom”, een kleurenlitho gesigneerd L. De Kort.
"Great Market - Bergen Op Zoom", a color lithograph signed L. De Kort.No longer availableDim. 49 x 30 cmEstimate: € 30 / 50 -
#778Een lot van 4 vintage glaspasta schalen waaronder een mandje, blauw in de massa gekleurd, een meerkleurige schaal, een kleurloos mandje en een schaal met luchtbelletjes.
No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#743Een groot lot postzegelalbums, diverse landen.
A large lot of stamp albums, various countries.No longer availableEstimate: € 40 / 60

