Other lots in this auction
-
#456Een handgeknoopt tapijt in aardetinten.
A hand-knotted rug in earth tones.No longer availableDim. 285x 200 cmEstimate: € 120 / 180 -
#487Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.
Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).No longer availableDim. Ø: 28 cmL: 29-52 cm20x42 cm14x57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#574Sylvain LambréPeriod: 1889-1958“Zeilboot op de rivier”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Sailboat on the river". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 72 x 81 cmEstimate: € 400 / 600 -
#726Een bijzettafeltje in Bretoense stijl met cannage en een rond glazen blad.
A side table in Breton style with caning and a round glass top.No longer availableDim. h 44 x Ø 49 cmEstimate: € 30 / 40 -
#778Een lot van 4 vintage glaspasta schalen waaronder een mandje, blauw in de massa gekleurd, een meerkleurige schaal, een kleurloos mandje en een schaal met luchtbelletjes.
No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#227Een set van 2 vazen met vergulde delen/motieven in porselein met guirlandes in biscuit. Kleine schilferschade aan één van de vazen.
A set of 2 vases with gilded parts/motifs in porcelain with garlands in biscuit. Minor chipping on one of the vases.No longer availableDim. h 25 x Ø 16 cmEstimate: € 120 / 180 -
#585Een lot van 4 handgeknoopte tapijtjes bestaande uit 2 lopers, 240 x 75 en 240 x 74 cm en 2 kleine tapijtjes, 93 x 64 en 65 x 39 cm.
A lot of 4 hand-knotted rugs consisting of 2 runners, 240 x 75 and 240 x 74 cm, and 2 small rugs, 93 x 64 and 65 x 39 cm.No longer availableDim. 240 x 75 cmEstimate: € 60 / 80 -
#506Een klein handgeknoopt tapijt, overwegend blauw met dierlijke motieven.
A small hand-knotted rug, predominantly blue with animal motifs.No longer availableDim. 155 x 90 cmEstimate: € 120 / 180 -
#741CG CeraganEen porseleinen beeld van een dame op zitbank, meerkleurig met vergulde details, onderaan gemerkt.
A porcelain figure of a lady on a settee, multicolored with gilded details, marked at the bottom.No longer availableDim. 32,5 cmEstimate: € 50 / 75 -
#339Een lot van 6 stuks faiënce, getekend Moustiers, Branchard, bestaande uit 3 vazen, een kannetje, een cache-pot en een pique-fleur (met schade aan de bovenrand).
A lot of 6 pieces of faience, signed Moustiers, Branchard, comprising 3 vases, a small jug, a cache-pot, and a flower frog (with damage to the upper edge).No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#359Jules Verwest“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Flower still life". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 43 x 32,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#304“Semi-erotisch damesportret”, pasteltekening op papier, draagt handtekening.
"Semi-erotic women's portrait", pastel drawing on paper, signed.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60 / 80

