Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar zuilen van gepolychromeerd hout in Egyptische stijl.

Een paar zuilen van gepolychromeerd hout in Egyptische stijl.

A pair of polychrome painted wooden columns in Egyptian style.
Dim. H. 200 cm
SKU: 2708240557.
Auction day: 28 August 2024 19:00
Catalogue #557
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #456

    Een handgeknoopt tapijt in aardetinten.

    A hand-knotted rug in earth tones.
    No longer available
    Dim. 285x 200 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #487

    Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.

    Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).
    No longer available
    Dim. Ø: 28 cm L: 29-52 cm 20x42 cm 14x57 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #574
    Sylvain Lambré
    Period: 1889-1958

    “Zeilboot op de rivier”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Sailboat on the river". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 72 x 81 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #726

    Een bijzettafeltje in Bretoense stijl met cannage en een rond glazen blad.

    A side table in Breton style with caning and a round glass top.
    No longer available
    Dim. h 44 x Ø 49 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #778

    Een lot van 4 vintage glaspasta schalen waaronder een mandje, blauw in de massa gekleurd, een meerkleurige schaal, een kleurloos mandje en een schaal met luchtbelletjes.

    No longer available
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #227

    Een set van 2 vazen met vergulde delen/motieven in porselein met guirlandes in biscuit. Kleine schilferschade aan één van de vazen.

    A set of 2 vases with gilded parts/motifs in porcelain with garlands in biscuit. Minor chipping on one of the vases.
    No longer available
    Dim. h 25 x Ø 16 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #585

    Een lot van 4 handgeknoopte tapijtjes bestaande uit 2 lopers, 240 x 75 en 240 x 74 cm en 2 kleine tapijtjes, 93 x 64 en 65 x 39 cm.

    A lot of 4 hand-knotted rugs consisting of 2 runners, 240 x 75 and 240 x 74 cm, and 2 small rugs, 93 x 64 and 65 x 39 cm.
    No longer available
    Dim. 240 x 75 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #506

    Een klein handgeknoopt tapijt, overwegend blauw met dierlijke motieven.

    A small hand-knotted rug, predominantly blue with animal motifs.
    No longer available
    Dim. 155 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #741
    CG Ceragan

    Een porseleinen beeld van een dame op zitbank, meerkleurig met vergulde details, onderaan gemerkt.

    A porcelain figure of a lady on a settee, multicolored with gilded details, marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 32,5 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #339

    Een lot van 6 stuks faiënce, getekend Moustiers, Branchard, bestaande uit 3 vazen, een kannetje, een cache-pot en een pique-fleur (met schade aan de bovenrand).

    A lot of 6 pieces of faience, signed Moustiers, Branchard, comprising 3 vases, a small jug, a cache-pot, and a flower frog (with damage to the upper edge).
    No longer available
    Dim. h 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #359
    Jules Verwest

    “Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "Flower still life". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 43 x 32,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #304

    “Semi-erotisch damesportret”, pasteltekening op papier, draagt handtekening.

    "Semi-erotic women's portrait", pastel drawing on paper, signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More