Other lots in this auction
-
#559Een Perzische Kulah Khud helm met een gedamasceerd en geciseleerd decor versierd. Boven op de bolle helm een vierhoekige punt en twee aigrettehouders en achteraan een maliënlap. XIXde eeuw.
A Persian Kulah Khud helmet decorated with a damask and chiselled decoration. On top of the convex helmet a quadrangular point and two aigrette holders and a chain mail at the back. XIXth century.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 400 / 600 -
#486Een handgeknoopt tapijt, overwegend rood.
A hand-knotted rug, predominantly red.No longer availableDim. 345 x 270 cmEstimate: € 150 / 250 -
#96Een xl vergadertafel met massief eiken tafelblad en metalen poten.
An XL meeting table with a solid oak tabletop and metal legs.No longer availableDim. 73 x 240 x 120 cmEstimate: € 150 / 250 -
#432“De baai van Napels”, een schilderij, olieverf op doek achter glas, gesigneerd Marino.
"The Bay of Naples", a painting, oil on canvas behind glass, signed Marino.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#139Staf BeertenPeriod: 1930-2019“Bloemstilleven”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Flower still life." A painting, mixed media on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 56 x 44 cmEstimate: € 150 / 250 -
#328Een uit metaal gegoten Art Deco tafelmiddenstuk met kristallen schaal.
A metal cast Art Deco table centerpiece with crystal bowl.No longer availableDim. 32 x Ø 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#487Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.
Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).No longer availableDim. Ø: 28 cmL: 29-52 cm20x42 cm14x57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#639Een vergulde spiegel met rijkelijk versierde barokke lijst, hout en gips, Europa, 19de eeuw.
A gilt mirror with elaborately decorated baroque frame, wood and plaster, Europe, 19th century.No longer availableDim. 55 x 65 cmEstimate: € 100 / 120 -
#579Albert AllemanPeriod: 1892-1933“Oude man in winters straattafereel”. Een schilderij, olieverf op doek, gemarouffleerd.
"Old man in winter street scene". A painting, oil on canvas, marouflaged.No longer availableDim. 78,5 x 67,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#424Jan BurssensPeriod: 1925 - 2002“Damesportret”, een litho op papier, in potlood gesigneerd ‘Jan Burssens’, E.A.
"Ladies Portrait", a lithograph on paper, pencil signed ‘Jan Burssens’, E.A.No longer availableDim. 38 x 49 cmEstimate: € 40 / 60 -
#610Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale madeiracitrine van +- 2,53 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central Madeira citrine of approximately 2.53 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.52 ct.No longer availableDim. 4,02 gEstimate: € 700 / 800 -
#177DelvauxEen lederen handtas van Delvaux, model Impromtu, met certificaat en spiegeltje. In originele stofhoes.
A leather handbag by Delvaux, Impromtu model, with certificate and mirror. In original dust cover.No longer availableEstimate: € 750 / 950

