Other lots in this auction
-
#682Val Saint LambertEen karaf in kristal, Val Saint Lambert, groen in de massa gekleurd, minieme schilferschade onderaan. Toegevoegd 5 groene borrelglaasjes.
A crystal decanter by Val Saint Lambert, green stained in the mass, minimal flake damage at the bottom. Includes 5 green shot glasses.No longer availableDim. h 32.5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#555Een ronde lantaarn in Lodewijk XVI-stijl.
A round lantern in Louis XVI style.No longer availableDim. H. 35 x 37 cmEstimate: € 360 / 400 -
#184“Canadian Olympic Coins 1976”. Een lot van 28 zilveren 5- en 10 dollar munten in een verzamelkoffertje.
"Canadian Olympic Coins 1976". A lot of 28 silver 5- and 10 dollar coins in a collector's case.No longer availableDim. 940 gram 999‰Estimate: € 600 / 800 -
#713CedonEen lot van een professionele tafelkurkentrekker gemerkt ‘Cedon’, made in Germany en een retro ijscrusher.
A lot consisting of a professional table corkscrew marked 'Cedon,' made in Germany, and a retro ice crusher.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#648Een bronzen Foo Dog beeldje, Tibet, 19e eeuw.
A bronze Foo Dog statue, Tibet, 19th century.No longer availableDim. 10 cmEstimate: € 80 / 120 -
#544Een emaille reclamebord met opschrift “Nederlandsch Oost-Indë, Rotterdamsche LLoyd”.
An enamel advertising sign with the inscription "Dutch East Indies, Rotterdam Lloyd".No longer availableDim. 98 x 64 cmEstimate: € 650 / 750 -
#346Een vintage rond glazen bijzettafeltje met geometrisch design en magazine houder.
A vintage round glass side table with geometric design and magazine holder.No longer availableDim. 42,5 x Ø 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#487Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.
Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).No longer availableDim. Ø: 28 cmL: 29-52 cm20x42 cm14x57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#119Ludo LaaglandPeriod: 1923-2006“Winterlandschap met hoeve”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Winter landscape with farm". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 28 x 38 cmEstimate: € 150 / 200 -
#420Een 14 karaats geelgouden ketting bezet met fijne parels en met bijpassende armband.
A 14 karat yellow gold necklace set with fine pearls and matching bracelet.No longer availableDim. 8,83 gEstimate: € 250 / 350 -
#107Een bas-reliëf in pijpaarde, in een ovalen kader met bol glas.
A bass-relief in pipe clay, in an oval frame with convex glass.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#80Een 18 kt witgouden ring bezet een centrale diamant oude slijp van +- 0,30 ct. en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central old cut diamond of approximately 0.30 ct. and baguette diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 2,83 gEstimate: € 750 / 850

