Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar zuilen van gepolychromeerd hout in Egyptische stijl.

Een paar zuilen van gepolychromeerd hout in Egyptische stijl.

A pair of polychrome painted wooden columns in Egyptian style.
Dim. H. 200 cm
SKU: 2708240557.
Auction day: 28 August 2024 19:00
Catalogue #557
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #682
    Val Saint Lambert

    Een karaf in kristal, Val Saint Lambert, groen in de massa gekleurd, minieme schilferschade onderaan. Toegevoegd 5 groene borrelglaasjes.

    A crystal decanter by Val Saint Lambert, green stained in the mass, minimal flake damage at the bottom. Includes 5 green shot glasses.
    No longer available
    Dim. h 32.5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #555

    Een ronde lantaarn in Lodewijk XVI-stijl.

    A round lantern in Louis XVI style.
    No longer available
    Dim. H. 35 x 37 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #184

    “Canadian Olympic Coins 1976”. Een lot van 28 zilveren 5- en 10 dollar munten in een verzamelkoffertje.

    "Canadian Olympic Coins 1976". A lot of 28 silver 5- and 10 dollar coins in a collector's case.
    No longer available
    Dim. 940 gram 999‰
    Estimate: € 600 / 800
  • #713
    Cedon

    Een lot van een professionele tafelkurkentrekker gemerkt ‘Cedon’, made in Germany en een retro ijscrusher.

    A lot consisting of a professional table corkscrew marked 'Cedon,' made in Germany, and a retro ice crusher.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #648

    Een bronzen Foo Dog beeldje, Tibet, 19e eeuw.

    A bronze Foo Dog statue, Tibet, 19th century.
    No longer available
    Dim. 10 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #544

    Een emaille reclamebord met opschrift “Nederlandsch Oost-Indë, Rotterdamsche LLoyd”.

    An enamel advertising sign with the inscription "Dutch East Indies, Rotterdam Lloyd".
    No longer available
    Dim. 98 x 64 cm
    Estimate: € 650 / 750
  • #346

    Een vintage rond glazen bijzettafeltje met geometrisch design en magazine houder.

    A vintage round glass side table with geometric design and magazine holder.
    No longer available
    Dim. 42,5 x Ø 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #487

    Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.

    Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).
    No longer available
    Dim. Ø: 28 cm L: 29-52 cm 20x42 cm 14x57 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #119
    Ludo Laagland
    Period: 1923-2006

    “Winterlandschap met hoeve”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "Winter landscape with farm". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 28 x 38 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #420

    Een 14 karaats geelgouden ketting bezet met fijne parels en met bijpassende armband.

    A 14 karat yellow gold necklace set with fine pearls and matching bracelet.
    No longer available
    Dim. 8,83 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #107

    Een bas-reliëf in pijpaarde, in een ovalen kader met bol glas.

    A bass-relief in pipe clay, in an oval frame with convex glass.
    No longer available
    Dim. 29 x 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #80

    Een 18 kt witgouden ring bezet een centrale diamant oude slijp van +- 0,30 ct. en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.

    An 18 kt white gold ring set with a central old cut diamond of approximately 0.30 ct. and baguette diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.
    No longer available
    Dim. 2,83 g
    Estimate: € 750 / 850
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More