#382TootsieToyEen lot van 3 die-cast schaalmodellen, TootsieToy, ca. 1935.
#432“De baai van Napels”, een schilderij, olieverf op doek achter glas, gesigneerd Marino.
#691Een kleine pendule van marmer en zamak. Versierd met vogeltjes op een tak.
#243Een grote vintage aardewerken vaas.
#360Louis VuittonEen portefeuille voor kaarten en foto’s, Louis Vuitton.
#415Alfred RenoleauEen art-deco inktpotje in 3 delen, onderaan gesigneerd A Renoleau.
#669Een paar Japanse porseleinen vazen, Imari stijl, met polychroom bloesem- en bladdesign. Eind 19de eeuw.
A pair of Japanese porcelain vases, Imari style, with polychrome blossom and leaf design. Late 19th century.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#540Een lange parelhalssnoer met 18 karaats geelgouden slot.
#87Val Saint LambertEen vintage VSL vaas met groen in de massa. Onderaan gemerkt en gelabeld.
#380Een 18 karaats wit en geelgouden ring met de letter M.
#3Hutschenreuther SelbEen lot van vier engeltjes van zachte pasta. Gemerkt Hutschenreuther Selb.
A set of four cherubs made of soft porcelain. Marked Hutschenreuther Selb.No longer availableDim. H:15 cmEstimate: € 40 / 60