Een paard van gepolychromeerd terracotta naar voorbeeld uit de Tang-periode.

A horse made of polychrome terracotta, modeled after examples from the Tang Dynasty.
Dim. H 37, L 39 cm
SKU: 2810250373.
Categories: Aardewerk, Aziatisch.
Auction day: 29 October 2025 19:00
Catalogue #373
Estimate: € 70 / 100

  • #330

    Zes verschillende zilveren spelden bezet met fantasiestenen en markasiet waarvan enkele steentjes ontbreken.

    Six different silver brooches set with fantasy stones and marcasite, some stones missing.
    Dim. 50,90 g
    Estimate: € 30 / 50
  • #340

    Vijf verschillende zilveren ringen bezet met fantasiestenen. 925‰.

    Five different silver rings set with fantasy stones. 925‰.
    Dim. 19,15 g
    Estimate: € 20 / 30
  • #393

    A sculpted solid wooden statue of a Chinese sage. Damage to the foot.
    Dim. h 88 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #507

    Een set van 2 massief houten gesculpteerde tempelleeuwen.

    A set of 2 solid wood carved temple lions.
    Dim. h 76 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #457

    Een paar Franse faience borden.

    A pair of French faience plates.
    Dim. Ø 31,5 cm
    Estimate: € 120 / 260
  • #448
    Koos Van der Kaaij
    Period: 1900 - 1976

    "Mother with child." A terracotta sculpted statue. Signed at the bottom. Presumed numbering is "8/12".
    Dim. 65cm
    Estimate: € 120 / 260
  • #201

    Een Franse aardewerken barbotine jardinière met floraal decor, gemerkt.

    A French earthenware barbotine jardinière with floral decoration, marked.
    Dim. 29 x 39 x 30 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #400

    Dim. 16,60 g
    Estimate: € 20 / 30
  • #390

    Vier verschillende zilveren spelden bezet met markasiet waarvan 1 waarvan enkele steentjes ontbreken.

    Four different silver brooches set with marcasite, one of which is missing a few stones.
    Dim. 27,60 g
    Estimate: € 30 / 50
  • #575

    Een XL Duitse geglazuurd keramische schenkkan, onderaan gemerkt HK Handgemalt.

    An XL German glazed ceramic jug, marked HK Handgemalt at the bottom.
    Dim. h 59 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #195

    Een antieke Tibetaanse voorstelling van 3 Boeddha’s op een gepolychromeerd houten paneeltje.

    An antique Tibetan depiction of 3 Buddhas on a polychromed wooden panel.
    Dim. 9.5 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #380

    Dim. 16,90 g
    Estimate: € 20 / 30
  • #440

    Dim. 20,30 g
    Estimate: € 25 / 40
  • #535

    A large Japanese porcelain lidded vase with bird and multi-color polychrome decor. Marked at the bottom.
    Dim. 67 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #520

    Een 18 kt witgouden ring bezet met fantasiestenen.

    An 18 kt white gold ring set with fantasy stones.
    Dim. 4,22 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #403

    Een kamerscherm in 3 delen met Japanse figuren beschilderd, gesigneerd B. Heidbuchel en gedateerd 5-1-1937.

    A room divider painted with Japanese figures in 3 parts, signed B. Heidbuchel and dated 5-1-1937.
    Dim. h 181 x b 162 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #420

    Five different silver rings set with faux stones. 925‰.
    Dim. 34,50 g
    Estimate: € 30 / 50
  • #501
    Sarreguémines

    Een set meerkleurig geglazuurde aardewerk jardinières, gemerkt Sarreguémines.

    A set of multi-colored glazed earthenware jardinières, marked Sarreguémines.
    Dim. 19.5 x 18 x 18 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #320

    Drie verschillende zilveren slavenarmbanden 925 ‰ versierd met bloemen en filgrain werk.

    Three different silver slave bracelets 925 ‰ decorated with flowers and filigree work.
    Dim. 174,10 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #360

    Dim. 21,75 g
    Estimate: € 25 / 40
  • #310

    Dim. 19,50 g
    Estimate: € 20 / 30
  • #517

    Een gesculpteerd houten beeld van een Indonesische dame.

    A carved wooden statue of an Indonesian lady.
    Dim. h 117 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #443

    Een grote balustervaas van meerkleurig Chinees porselein, famille rose.

    A large baluster vase made of multicolored Chinese porcelain, famille rose.
    Dim. Hoogte 94, Ø 51 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #370

    Vier verschillende zilveren slavenarmbanden waarvan 1 bezet met een half edelsteen en 1 slot te herstellen.

    Four different silver slave bracelets, one of which is set with a semi-precious stone and one with a broken clasp to be repaired.
    Dim. 74 g
    Estimate: € 40 / 60

  • #544
    Germaine Brus
    Period: °1915

    “Volksfeest.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Public Celebration." Oil on canvas. Signed.
    Dim. 48 x 54 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #456

    Een Iranees handgeknoopt zijden Ghoum tapijt.

    An Iranian hand-knotted silk Ghoum carpet.
    Dim. 200 x 138 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #551

    Een porseleinen serveerschaal met decor van een zalm, gesigneerd Larue en achteraan gemerkt. Met verguld en florale randdecoratie.

    A porcelain serving dish with a salmon decoration, signed Larue and marked on the back. With gilt and floral edge decoration.
    Dim. 33 x 52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #17
    Moustier

    Peper-en zoutvat gedragen door een vrouw in klederdracht. Polychroom aardewerk, gemerkt en met datum 1792. Eén recipiënt gerestaureerd.

    Salt and pepper shaker carried by a woman in traditional dress. Polychrome earthenware, marked and dated 1792. One container restored.
    Dim. H: 19 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #333

    Een paar malachieten fotolijsten, met messingen binnenrand.

    A pair of malachite photo frames, with brass inner border.
    Dim. 18 x 14 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #336

    Een gesculpteerd hardhouten bijzettafeltje met een marmeren blad en klauwpoten. Chinees werk.

    A carved hardwood side table with a marble top and claw feet. Chinese work.
    Dim. H 46, B 43, D 43 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #149
    Rene Gregoire

    Dim. Hoogte 878 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #600

    Een halssnoer bezet met halfedelstenen en zilveren bolletjes en slot. 925‰.

    A necklace set with semi-precious stones and silver beads and clasp. 925‰.
    Estimate: € 50 / 80
  • #77

    Een tafellamp in Tiffany-stijl, glas in lood kap en bronzen delen.

    A table lamp in Tiffany style, stained glass shade and bronze parts.
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #272
    Petit

    ‘Bloemenvaas’ olieverf op doek. Getekend; Petit. Met schade aan het doek, te restaureren.

    ‘Flower vase’ oil on canvas. Signed; Petit. With damage to the canvas, in need of restoration.
    Dim. 32/24 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #239
    Capodimonte

    “De dakloze en zijn hond met Kerstmis”. Gekleurd biscuit. Gesigneerd Michele en gemerkt.

    "The homeless man and his dog at Christmas". Colored biscuit. Signed Michele and marked.
    Dim. H. 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #598

    Een kleine pendule, rood en goud gelakt in de stijl van Neuchatel. Met slinger en sleutel.

    A small clock, red and gold lacquered in the style of Neuchatel. With pendulum and key.
    Dim. H. 35 cm
    Estimate: € 50 / 80

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00