Een paard van gepolychromeerd terracotta naar voorbeeld uit de Tang-periode.

A horse made of polychrome terracotta, modeled after examples from the Tang Dynasty.
Dim. H 37, L 39 cm
SKU: 2810250373.
Categories: Aardewerk, Aziatisch.
Auction day: 29 October 2025 19:00
Catalogue #373
Estimate: € 70 / 100

  • #520

    Een 18 kt witgouden ring bezet met fantasiestenen.

    An 18 kt white gold ring set with fantasy stones.
    Dim. 4,22 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #393

    A sculpted solid wooden statue of a Chinese sage. Damage to the foot.
    Dim. h 88 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #360

    Vijf verschillende zilveren ringen bezet met fantasiestenen. 925‰.

    Five different silver rings set with fantasy stones. 925‰.
    Dim. 21,75 g
    Estimate: € 25 / 40
  • #310

    Dim. 19,50 g
    Estimate: € 20 / 30
  • #370

    Vier verschillende zilveren slavenarmbanden waarvan 1 bezet met een half edelsteen en 1 slot te herstellen.

    Four different silver slave bracelets, one of which is set with a semi-precious stone and one with a broken clasp to be repaired.
    Dim. 74 g
    Estimate: € 40 / 60
  • #201

    Een Franse aardewerken barbotine jardinière met floraal decor, gemerkt.

    A French earthenware barbotine jardinière with floral decoration, marked.
    Dim. 29 x 39 x 30 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #380

    Dim. 16,90 g
    Estimate: € 20 / 30
  • #507

    Een set van 2 massief houten gesculpteerde tempelleeuwen.

    A set of 2 solid wood carved temple lions.
    Dim. h 76 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #440

    Dim. 20,30 g
    Estimate: € 25 / 40
  • #575

    Een XL Duitse geglazuurd keramische schenkkan, onderaan gemerkt HK Handgemalt.

    An XL German glazed ceramic jug, marked HK Handgemalt at the bottom.
    Dim. h 59 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #443

    Een grote balustervaas van meerkleurig Chinees porselein, famille rose.

    A large baluster vase made of multicolored Chinese porcelain, famille rose.
    Dim. Hoogte 94, Ø 51 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #448
    Koos Van der Kaaij
    Period: 1900 - 1976

    "Mother with child." A terracotta sculpted statue. Signed at the bottom. Presumed numbering is "8/12".
    Dim. 65cm
    Estimate: € 120 / 260
  • #195

    Een antieke Tibetaanse voorstelling van 3 Boeddha’s op een gepolychromeerd houten paneeltje.

    An antique Tibetan depiction of 3 Buddhas on a polychromed wooden panel.
    Dim. 9.5 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #400

    Dim. 16,60 g
    Estimate: € 20 / 30
  • #330

    Zes verschillende zilveren spelden bezet met fantasiestenen en markasiet waarvan enkele steentjes ontbreken.

    Six different silver brooches set with fantasy stones and marcasite, some stones missing.
    Dim. 50,90 g
    Estimate: € 30 / 50
  • #420

    Five different silver rings set with faux stones. 925‰.
    Dim. 34,50 g
    Estimate: € 30 / 50
  • #501
    Sarreguémines

    Een set meerkleurig geglazuurde aardewerk jardinières, gemerkt Sarreguémines.

    A set of multi-colored glazed earthenware jardinières, marked Sarreguémines.
    Dim. 19.5 x 18 x 18 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #340

    Dim. 19,15 g
    Estimate: € 20 / 30
  • #320

    Drie verschillende zilveren slavenarmbanden 925 ‰ versierd met bloemen en filgrain werk.

    Three different silver slave bracelets 925 ‰ decorated with flowers and filigree work.
    Dim. 174,10 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #535

    A large Japanese porcelain lidded vase with bird and multi-color polychrome decor. Marked at the bottom.
    Dim. 67 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #457

    Een paar Franse faience borden.

    A pair of French faience plates.
    Dim. Ø 31,5 cm
    Estimate: € 120 / 260
  • #517

    Een gesculpteerd houten beeld van een Indonesische dame.

    A carved wooden statue of an Indonesian lady.
    Dim. h 117 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #390

    Vier verschillende zilveren spelden bezet met markasiet waarvan 1 waarvan enkele steentjes ontbreken.

    Four different silver brooches set with marcasite, one of which is missing a few stones.
    Dim. 27,60 g
    Estimate: € 30 / 50
  • #403

    Een kamerscherm in 3 delen met Japanse figuren beschilderd, gesigneerd B. Heidbuchel en gedateerd 5-1-1937.

    A room divider painted with Japanese figures in 3 parts, signed B. Heidbuchel and dated 5-1-1937.
    Dim. h 181 x b 162 cm
    Estimate: € 120 / 180

  • #315

    Een lot van drie handgeknoopte Oosterse tapijtjes.

    A lot of three hand-knotted Oriental rugs.
    Dim. 105/65 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #96

    Een nest of tables. Vier goudkleurige houten tafeltjes met een decor van bloemen. Vroeg 20ste eeuw.

    A nest of tables. Four gold-colored wooden tables with a floral motif. Early 20th century.
    Dim. H 63, B 56, D 40 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #386
    Arrben

    Een set van twee vergaderstoelen, gemerkt; Arrben Italy. Jaren 80 design.

    A pair of two conference chairs, marked; Arrben Italy. 1980s design.
    Dim. H 80, B 53, D 43 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #166

    Een massief eikenhouten 18e eeuws buffet in Gotische stijl.

    A solid oak 18th century buffet in Gothic style.
    Dim. 160 x 125 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #409
    Maurice Moshe Prowizur

    ‘Straatmuzikanten’, olieverf op doek. Getekend.

    'Street Musicians', oil on canvas. Signed; Maurice Moche Prowizur.
    Dim. 120/100 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #67

    “Putti met een zwaan”. Groepje van polychroom porselein. Gemerkt met de zwaarden in blauw. Mogelijk Meissen, eerste kwart XXste eeuw.

    "Putti with a swan". Group of polychrome porcelain. Marked with blue swords. Possibly Meissen, first quarter of the 20th century.
    Dim. 14 x 23 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #470

    Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,24 ct. en een centrale robijn van +- 0,30 ct.

    Dim. 3 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #258
    Steiff, Germany

    Vier pluche knuffels, één ezel, twee schapen en een pony, op het paard na allen gemerkt Steiff.

    Four plush toys, one donkey, two sheep, and a pony, all Steiff except the horse.
    Dim. h 17 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #467

    Een klassiek beeld van composiet, met twee lezend kinderen.

    A classical composite sculpture of two reading children.
    Dim. H. 57 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #152
    Charles Catteau

    Twee monochrome art-deco vazen, Charles Catteau, model F1148, gemerkt ‘made in Belgium’, genummerd, en model F1200, gemerkt Boch Frères La Louviére, genummerd.

    Two monochrome Art Deco vases, Charles Catteau, model F1148, marked 'made in Belgium', numbered, and model F1200, marked Boch Frères La Louviére, numbered.
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #424
    Jean Le Mayeur

    Dim. 27/35 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #318

    Een bronzen leeuwenkop met een dubbele sleutel in de bek. Mogelijk als meubelversiering. Omstreeks 1900.

    A bronze lion's head with a double key in its mouth. Possibly used as furniture decoration. Circa 1900.
    Dim. L. 29 cm
    Estimate: € 40 / 60

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00