Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paard van gepolychromeerd terracotta naar voorbeeld uit de Tang-periode. Staart gelijmt.
Een paard van gepolychromeerd terracotta naar voorbeeld uit de Tang-periode. Staart gelijmt.

Een paard van gepolychromeerd terracotta naar voorbeeld uit de Tang-periode. Staart gelijmt.

A horse made of polychrome terracotta, modeled after examples from the Tang period. Tail glued.
Dim. H:32cm
SKU: 2409240507.
Auction day: 25 September 2024 19:00
Catalogue #507
Estimate: € 120 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #477

    Een Chinees porseleinen balustervaas met familiaal tafereel, opschriften en vlinder handvaten. Vroeg 20e eeuw.

    A Chinese porcelain baluster vase with family scene, inscriptions, and butterfly handles. Early 20th century.
    No longer available
    Dim. 57 x Ø 22 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #59

    “De peerdenbrug in Brugge”, een schilderij, olieverf op doek, lings onder gesigneerd.

    "The Horse Bridge in Bruges", a painting, oil on canvas, signed lower left.
    No longer available
    Dim. 50 x 61 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #164
    Michail Nikolaevic Yakovlev
    Period: 1880-1942

    “Bloemenstilleven”. Een schilderij, aquarel op papier. Bovenaan gesigneerd “Michel Jakovlev” en gedateerd 25.V.1924, onderaan monogram.

    "Flower still life". A painting, watercolor on paper. Signed "Michel Jakovlev" at the top and dated 25.V.1924, with a monogram at the bottom.
    No longer available
    Dim. 35 x 26 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #9

    Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, drie etsen. Evenals zes oude gravures met Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIde eeuw.

    Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, three etchings. As well as six old engravings with Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIth century
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #161
    Eugène Marioton
    Period: 1854 - 1933

    “De verleidingsdans”, een bronzen groep met 3 naakten op een marmeren sokkel. Gesigneerd E. Marioton.

    "The Seduction Dance," a bronze group of 3 nudes on a marble pedestal. Signed E. Marioton.
    No longer available
    Dim. h 71 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #574
    Rasteli

    Een design fruitschaal van Italiaans ‘Lattice’ glass. Gemerkt.

    A design fruit bowl made of Italian 'Lattice' glass. Marked.
    No longer available
    Dim. Ø: 32 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #162
    Jacob Akkersdyk
    Period: 1815 - 1862

    “Op de uitkijk”, een 19e eeuws schilderij, olieverf op metalen plaatje, gesigneerd J. Akkersdyk.

    "On the lookout", a 19th-century painting, oil on metal plate, signed J. Akkersdyk.
    No longer available
    Dim. 20 x 15 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #23
    Lui

    “LUI”. Een lot van 6 vintage Franse erotische maandbladen. Anno 1965-1970.

    "LUI". A lot of 6 vintage French erotic monthly magazines. Year 1965-1970.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 90
  • #578

    Een Chinees porseleinen dekselvaas. Famille verte met figuratief tafereel in het decor. Onderaan gemerkt.

    A Chinese porcelain lidded vase. Famille verte with figurative scene in the decoration. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. H: 43 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #295

    Een set van 2 geel koperen koetslampen gedecoreerd met een adelaar.

    A set of 2 yellow copper carriage lamps decorated with an eagle.
    No longer available
    Dim. h 52 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #402
    N. Suwitra

    “Abstract geometrisch”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Abstract geometric". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 95 x 195 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #80

    Een 18 kt witgouden ring bezet met diamanten pear shape met een gezamenlijk gewicht van +- 0,65 ct.

    An 18 kt white gold ring set with pear-shaped diamonds with a total weight of approximately 0.65 ct.
    No longer available
    Dim. 2,32 g
    Estimate: € 400 / 500
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 September 2024

Tentoonstelling vr. 20 & zat. 21 September

24 September 2024 19:00
25 September 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 September 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More