#3Maria, Jozef en Christus in de kribbe, wassen popjes met fluwelen kleding. Hedendaags werk. 2 kleine herstellingen.
Mary, Joseph, and Christ in the manger, wax dolls with velvet clothing. Contemporary work. 2 minor repairs.No longer availableDim. 10-15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#572Drie Japanse Imari borden.
#669Een Boomse Art-Deco glazen vaas met goudopleg en amberkleurige voet.
A Boomse Art Deco glass vase with gold overlay and amber-colored base.No longer availableDim. h 24 Ø16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#169Een 19e eeuws handbeschilderd kamerscherm met een landelijk tafereel en een ruiter te paard. Gerestaureerd op meerdere plaatsen.
A 19th-century hand-painted room divider with a rural scene and a horseback rider. Restored in multiple places.No longer availableDim. 182 x 138 cmEstimate: € 600 / 800 -
#363LladroEen lot van 3 beeldjes van honden bestaande uit een groep spelende poedels met fruitmand, een groep met mama poedel en 5 zogende puppys, beide gesigneerd Lladro en een langharige windhond met stempel ‘made in Russia’.
A lot of 3 dog figurines including a group of playing poodles with a fruit basket, a group with mother poodle and 5 suckling puppies, both signed Lladro, and a long-haired greyhound with stamp 'made in Russia'.No longer availableDim. h 14,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#268Fisher-PriceEen lot vintage Fisher-Price, bestaande uit een Play Family Castle in originele doos en een parkeergarage Elevator 930 met autootjes. Medio ‘70-75.
A lot of vintage Fisher-Price items, including a Play Family Castle in its original box and a Parking Garage Elevator 930 with little cars. From around 1970-1975.No longer availableDim. 45 x 35 x 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#314Een lot van 12 glazen van Val Saint Lambert bestaande uit 6 kleurloze wijnglazen en 6 groen- en kleurloze borrelglazen. Toegevoegd een set van 6 glazen met de kelk in fluorietglas, 1 van de glazen is beschadigd aan de rand.
#84Gerard GaudaenPeriod: 1927-2003“Tijl Uilenspiegel, suite van 10 houtgravures door Gerard Gaudaen naar het boek van Charles De Coster”. Gesigneerd buiten de platen en genummerd 39/100. Ed. Hofman, Waasmunster. Compleet.
"Tijl Uilenspiegel, suite of 10 wood engravings by Gerard Gaudaen based on the book by Charles De Coster." Signed outside the plates and numbered 39/100. Ed. Hofman, Waasmunster. Complete.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#643Een lot van drie Robbedoes bundel uitgaven, resp. Album 17 (vanaf 3/1/1946), Album 20 (vanaf 2/1/1947) en Album 41 (vanaf 3/7/1952). Heel sletig.
A lot of three Spirou comic book publications, namely Album 17 (from 3/1/1946), Album 20 (from 2/1/1947), and Album 41 (from 3/7/1952). Very well preserved.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#431H. S.T. LercheEen tinnen schenkkan met floraal decor, vlinders en puto in reliëf (herstelling aan het hoofd). Gesigneerd bovenop het handvat.
A pewter jug with floral decoration, butterflies, and putti in relief (repair to the spout). Signed on top of the handle.No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 50 / 80 -
#22Twee miniatuurportretten, aquarel, gevat in ovale lijsten. 19de eeuws.
Two miniature portraits, watercolor, set in oval frames. 19th century.No longer availableDim. 10 x 9, 15 x 13 cmEstimate: € 80 / 100