#4Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Rubens (Groenplaats) en Sint Annakapel”, een lot van 2 etsen door Romain Malfliet. Genummerd 7/100 en 52/130.
"Rubens (Groenplaats) and Saint Anna Chapel," a lot of 2 etchings by Romain Malfliet. Numbered 7/100 and 52/130.No longer availableDim. 34 x 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#219Leopold MullerPeriod: 1879-1961“Natuurlandschappen”. Een lot van 4 olieverfschilderijtjes, waarvan 2 op doek en 2 op paneel. 2 onderaan gesigneerd en 2 toegeschreven aan Leopold Muller.
#424Een Mandylion icoon met voorstellingen van St. Elia en St. Joris. 19de eeuws.
A Mandylion icon depicting St. Elijah and St. George. 19th century.No longer availableDim. 33,5 x 29 cmEstimate: € 120 / 180 -
#465Alejandro Zaera Dynamobel“PAD Visitor chair”. Een lot van 10 zwartgelakt metalen conferentiestoelen met kunststof en gestoffeerde zitting.
"PAD Visitor chair". A lot of 10 black lacquered metal conference chairs with plastic and upholstered seat.No longer availableDim. 81 x 55 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#521Een paar zeshoekige dekselvazen van Chinees porselein, versierd met een famille-rosedecor van bloemen.
A pair of hexagonal lidded vases of Chinese porcelain, decorated with a famille rose flower design.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 200 / 240 -
#507Een paard van gepolychromeerd terracotta naar voorbeeld uit de Tang-periode. Staart gelijmt.
A horse made of polychrome terracotta, modeled after examples from the Tang period. Tail glued.No longer availableDim. H:32cmEstimate: € 120 / 180 -
#90Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet centrale briljant 0,27 ct. HSI2
An 18 kt white gold necklace with pendant set with central brilliant cut diamond 0.27 ct HSI2.No longer availableDim. 2,17 gEstimate: € 500 / 550 -
#122Gerard MoortgatPeriod: 1908 - 1992“Jean Joseph Van Der Elsken”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd G. Moortgat
"Jean Joseph Van Der Elsken," a painting, oil on canvas, signed G. Moortgat.No longer availableDim. 80 x 58 cmEstimate: € 160 / 240 -
#451Tyco“US1 Electric Trucking Highway Construction Set”. Een vintage speelgoed bouwset in H0 schaal, ‘82-84, door Tyco.
"US1 Electric Trucking Highway Construction Set". A vintage toy construction set in H0 scale, '82-84, by Tyco.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 120 / 180 -
#339Een lot sigarenparafernalia, bestaande uit een gesculpteerd houten kistje met enkele luciferdoosjes, een glazen Habana pot en een sigarenknipper.
A lot of cigar paraphernalia, consisting of a carved wooden box with some matchboxes, a glass Habana jar and a cigar cutter.No longer availableEstimate: € 40 / 45 -
#132A. De Loof“Zittend naakt.” Pastel op papier. Gesigneerd. Gedateerd 1933
"Sitting nude." Pastel on paper. Signed. Dated 1933.No longer availableDim. 63 x 49 cmEstimate: € 300 / 400