#280Een paar 18 karaats witgouden oorbellen.
A pair of 18 karat white gold earrings.No longer availableDim. 1,63 gEstimate: € 100 / 150 -
#693Een antieke weegschaal in hout, marmer en messing, bijgevoegd 2 houten blobben met oude geijkte gewichten (1 kleinste gewichtje ontbreekt).
An antique scale in wood, marble, and brass, accompanied by 2 wooden pans with old calibrated weights (1 smallest weight is missing).No longer availableDim. 17 x 46 x 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#175Vijf zilveren penningen uit de 19de en 20ste eeuw door Lambert de Vleeze, Charles Wiener. e.a.
A lot of five silver tokens from the 19th and 20th centuries by Lambert de Vleeze, Charles Wiener, and others.No longer availableDim. 270 gEstimate: € 250 / 300 -
#380Een Chinees houten gesculpteerde piëdestal met floraal decor en marmer ingelegd blad.
#120Een 18 kt witgouden hanger in de vorm van een sleutel bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 kt white gold pendant in the shape of a key, set with diamonds totaling approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 2,88 gEstimate: € 650 / 750 -
#491Een Chinees porseleinen balustervaas met figuratief tafereel met 6 dames, opschriften en vlinder handvaten. Vroeg 20e eeuw.
A Chinese porcelain baluster vase with a figurative scene depicting 6 ladies, inscriptions, and butterfly handles. Early 20th century.No longer availableDim. 59 x Ø 24 cmEstimate: € 250 / 350 -
#421Een lot van 2 dekselvazen in porselein met een Midden-Oosters floraal decor en wapenschilden met leeuwen.
#687Paul SersteEen terracotta beeld van een poserende vrouw, gesigneerd. Genummerd 1/35.
A terracotta statue of a posing woman, signed. Numbered 1/35.No longer availableDim. h 53 cmEstimate: € 40 / 60 -
#339Een lot sigarenparafernalia, bestaande uit een gesculpteerd houten kistje met enkele luciferdoosjes, een glazen Habana pot en een sigarenknipper.
A lot of cigar paraphernalia, consisting of a carved wooden box with some matchboxes, a glass Habana jar and a cigar cutter.No longer availableEstimate: € 40 / 45 -
#189Een spiegel met vergulde kader en diverse ornamenten in het lijstwerk.
#373Val Saint LambertEen lot van 2 stuks Val Saint Lambert kristal bestaande uit een asbak en een vaas, geelgroen in de massa gekleurd en onderaan gemerkt.
A lot of 2 Val Saint Lambert crystal pieces consisting of an ashtray and a vase, colored yellow-green in the mass and marked at the bottom.No longer availableDim. h 17 x Ø 18 cmEstimate: € 40 / 60