#484Jean-François Taelemans“Winters dorpszicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Winter village view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 35 x 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#323Een lot boeken over kunst en cultuur in België. ‘De schoonheid van België’ (A.J. Delen, Ed. Contact. 3 Vol.). “Anton van Wilderode, Van moerbijboom tot Overoever” (Lieven Rens. Ed. Mercator-Plantijn 1983) - “Gedichten een drieluik”. En 100 jaar plastische kunsten in België (Ed. Artis-Historia 3 Vol).
#110Een 14 kt witgouden en zilveren ring bezet 3 briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,26 ct.
A 14 kt white gold and silver ring set with 3 brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.26 ct.No longer availableDim. 3,25 gEstimate: € 500 / 550 -
#40Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met vijf kleine diamantjes.
An 18 kt white and yellow gold ring set with five small diamonds.No longer availableDim. 2,93 gEstimate: € 250 / 350 -
#94Frans Van ImmerseelPeriod: 1909-1978“Zelfportret in Cel 212 te Antwerpen, 30/10/1945”. Potlood op grijs papier, gesigneerd. Van Immerseel werd ter dood veroordeeld wegens collaboratie, als lid van het Vlaams Legioen.
#373Val Saint LambertEen lot van 2 stuks Val Saint Lambert kristal bestaande uit een asbak en een vaas, geelgroen in de massa gekleurd en onderaan gemerkt.
A lot of 2 Val Saint Lambert crystal pieces consisting of an ashtray and a vase, colored yellow-green in the mass and marked at the bottom.No longer availableDim. h 17 x Ø 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#322Jacob Smits“Huistafereel”. Een ets op papier, bovenaan in de plaat gesigneerd.
"Domestic Scene". An etching on paper, signed at the top of the plate.No longer availableDim. 15 x 20 cmEstimate: € 60 / 90 -
#232Jos StokbroeckxPeriod: 1898-1968“Vennelandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Marshland". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 68,5 x 78,5 cmEstimate: € 150 / 250 -
#219Leopold MullerPeriod: 1879-1961“Natuurlandschappen”. Een lot van 4 olieverfschilderijtjes, waarvan 2 op doek en 2 op paneel. 2 onderaan gesigneerd en 2 toegeschreven aan Leopold Muller.
#297Meopta, ZenitEen lot van 2 analoge fototoestellen bestaande uit een Meopta Flexaret IV Twin Lens en een Zenit-E met Helios 44-2 lens.
A lot of 2 analog cameras consisting of a Meopta Flexaret IV Twin Lens and a Zenit-E with Helios 44-2 lens.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#47Een paar kristalglazen karaffen met molens en boten geslepen in het decor.
A pair of crystal glass decanters cut with mills and boats in the design.No longer availableDim. 33 cmEstimate: € 60 / 80