#460Een gouden munt. Albert I, 20 Bef. 6,45 g, 900/1000. Pos. A, Frans.
#30Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
#261Een Art Deco presentatie dienblad met geslepen spiegel en verzilverd kader.
#69Louis Liévin Théophile Clesse“Vijvers van Heverlé”. Een schilderij, olieverf op doek. Achteraan gesigneerd.
#192Floris JespersPeriod: 1889-1965“Bijeenkomst aan het dorp”. Een tekening, pastel op papier. Bovenaan gesigneerd.
#461“Navagraha”, een in massief hout gesculpteerd poortfragment uit Indië. Vermoedelijk 18e eeuws.
"Navagraha", a solid wood carved gate fragment from India. Presumably from the 18th century.No longer availableDim. 37 x 22 x 5.5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#529TabrizEen Perzisch handgeknoopt tapijt, Tabriz met geometrisch decor.
A Persian hand-knotted rug, Tabriz with geometric design.No longer availableDim. 308 x 202 cmEstimate: € 200 / 240 -
#170Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
A pair of 18kt white gold earrings set with diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 0,90 gEstimate: € 350 / 450