Similar lots by type
-
#449“Vissersboot in de haven”. Gouache op papier. Niet gesigneerd.
“Bateau de pêche dans le port”. gouache sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 31 x49 cmEstimate: € 20 / 30 -
#114A. Van Kooten“Bloemenvaas”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte au vase fleuri”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 28 x 22 cmEstimate: € 35 / 55 -
#699Paul Van DongenPeriod: °1958“Moderne compositie met kreeft”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 19-6-97. Met M. Mulders en B. Van Vught.
Composition moderne au homard”. Technique mixte sur papier. Signée et datée 19-6-97. Avec M. Mulders et B. Van Vught.No longer availableDim. 68 x 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#559Romain De Saegher“De Emmausgangers”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Les Compagnons d’Emmaüs”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 24 x 31 cmEstimate: € 160 / 180 -
#714G. Wagener“Polderhuisje aan Grauwsedijk”. Olieverf op papier. Gesigneerd op verso.
“Petite maison des polders au Grauwsedijk”. Huile sur papier. Signé au verso.No longer availableDim. 45 x 65 cmEstimate: € 60 / 100 -
#69W.K.“Italiaans meer”. Aquarel. Gemonogrammeerd. Omstreeks 1900.
“Lac italien”. Aquarelle. Monogrammée. Vers 1900.No longer availableDim. 22 x 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#149Theo De Cooremeter“Plattelandszicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage de campagne”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 35 x 52 cmEstimate: € 30 / 40 -
#39Een lot van zes olieverfschilderijtjes, waarvan vijf landschappen en een dorpszichtje.
Lot de six tableaux en huile, dont cinq paysages et une vue de village.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#479Dre“Peruviaanse vrouw”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘01.
“Femme péruvienne”. Pastel sur papier. Signé et daté ‘01.No longer availableDim. 48 x 32 cmEstimate: € 80 / 100 -
#439P. Van HoeydonckPeriod: Antwerpen 1925“De torenbouwers”. Gravure. Gesigneerd en gedateerd ‘48.
“Les constructeurs de tours”. Gravure. Signé et daté ‘48.No longer availableDim. 47 x 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#594“Personage”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening ‘C.A. Appel’.
“Personnage”. Technique mixte sur papier. Porte une signature: C.A. Appel.No longer availableDim. 45 x 31 cmEstimate: € 2000 / 2200 -
#724Charles Mertens“Havenzicht.” Pastel op papier. Gesigneerd.
“Vue d’un port”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 33 x 75 cmEstimate: € 120 / 200 -
#179P.J. Dierckx“Koeien bij een drinkplaats”. Gouache op papier. Gesigneerd.
“Vaches à l’abreuvoir”. Gouache sur papier. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 160 / 180 -
#709“Visser op het strand”; “Schip op het droge”; “vissersboten op het strand” & “Zeilboten”. Resp. tweemaal olieverf op doek, op paneel en een aquarel op papier.
“Pêcheur sur la plage”, “Bateau amarré”. “Bateaux de pêche sur la plage” et “Voiliers”. Respectivement deux huiles sur toile, une huile sur panneau et une aquarelle sur papier.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#492Richard Baseleer“Kalmthoutse heide”. Gouache op papier. Gesigneerd en gedateerd 1940.
“Bruyère de Kalmthout”. Gouache sur papier. Signée et datée 1940.No longer availableDim. 48 x 55 cmEstimate: € 80 / 100 -
#524René Marie DujardinPeriod: 1913 - 2002“Vrouwelijk en mannelijk naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nu féminin et nu masculin”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 18 x 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#529Gerard CoxPeriod: 1902-1982“Heidezicht”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Bruyère”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#474G Durvaerts“Mediterraan kustzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1966.
“Côte méditerranéenne”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1966.No longer availableDim. 34 x 50 cmEstimate: € 20 / 30 -
#322Alphonse Van Beurden“Havenzicht met zeilboten”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Voiliers dans le port”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#554Romain De Saegher“De vlucht naar Egypte”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“La fuite en Egypte”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 23 x 25 cmEstimate: € 120 / 140 -
#452P. ThevenetPeriod: 1870 - 1937“”Binnenerf”. Kleurpotlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1924.
“Basse-cour intérieure”. Crayon sur papier. Signé et daté 1924.No longer availableDim. 20 x 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#542G.W. Elliot“Zuiders zicht”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1923.
“Vue méditerranéenne”. Pastel sur papier. Signé et daté 1923.No longer availableDim. 28 x 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#272F. Maxwell“Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Omstreeks 1900.
“Paysage”. Aquarelle sur papier. Signée. Vers 1900.No longer availableDim. 16 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#354N. Karpov“Engelse jachtscène”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Scène de chasse anglaise”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 33 x 27 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#139Een karaf en zes glazen van paars glas met verguldsel en een handgeschilderd bloemendecor.
Carafe et six verres en verre pourpre décorés de fleurs peintes à la main et dorés.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#580Maserati en Ferrari pour hommeTwee vaporisators eau de toilette van 50 ml en 30 ml.
Deux vaporisateurs d’eau de toilette de 50 et de 30 ml.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#404Achille LammensPeriod: 1888-1969Een paar landschappen. Olieverf op paneel.
Paire de paysages. Huile sur panneau.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#311Een lot koper en brons, bestaande uit een wisseltrofee van een schuttersgilde, een kruis, een Chinese draak, een slang en twee beeldjes.
Lot de cuivres et de bronzes comprenant un trophée des tireurs, un crucifix, un dragon chinois, un serpent et deux statuettes.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#732G. Wagener“Stilleven met bloemen en citroenen”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
“Nature morte aux fleurs et citrons”. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#469G. Wagener“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1982 op verso.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée et datée 1982 au verso.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#736Nako BrevetéeEen Russisch biljart van eikenhout met een blad van leisteen. Kleine manco’s en laken te vervangen. Omstreeks 1920.
Billard russe en chêne clair à tablette en ardoise. Petits manquants, drap à remplacer. Vers 1920.No longer availableDim. 81 x 181 x 91 cmEstimate: € 200 / 300 -
#622Een lot van tien ronde bain-marieschotels van meerkleurig Chinees porselein. We voegen er een bijbehorende ovale schotel aan toe.
Lot de 10 plats à bain-marie en porcelaine de Chine polychrome. Nous ajoutons un plat ovale semblable.No longer availableDim. Ø 27 cmEstimate: € 200 / 240 -
#417Vasque van gebeeldhouwd hout versierd met een classicistische fries in hoogreliëf. Op marmeren voetstuk.
Vasque en bois sculpté décorée d’une frise classique en relief. Sur base en marbre.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 120 / 180 -
#344“Hollandse vissersboten” & “Straatzicht”. Twee olieverfschilderijtjes op paneel. Naar de XIXe eeuw.
“Bateaux de pêche hollandais” et ‘Vue de rue”. Deux huiles sur panneau. D’après le XIXe siècle.No longer availableDim. 20 x 23 & 25 x 19 cmEstimate: € 80 / 100 -
#100Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.
Collier à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 49,31 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#512Soutine“Montmartre”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Soutine.
“Montmartre”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: Soutine.No longer availableDim. 28 x 33 cmEstimate: € 80 / 100

