#416Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.
#619Een wit porseleinen tafelmiddenstuk met mand, versierd met vergulde randen. Frankrijk, 19e eeuw.
#70Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.70 ct.No longer availableDim. 4,15 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#473Een aardewerken beeldje van een geknielde vrouw in Jaina Mayaanse stijl.
#167Een lot zilveren bestek, bestaande uit 18 vorken, 18 lepels en 8 koffielepels. Gemerkt “AH” (Oostenrijk-Hongarije), 13/16 lothig of 813‰. Totaalgewich 1295g.
A lot of silver cutlery, consisting of 18 forks, 18 spoons, and 8 teaspoons. Marked "AH" (Austria-Hungary), 13/16 loth or 813‰. Total weight 1295g.No longer availableDim. 1295g - 813‰Estimate: € 700 / 800 -
#637Con-Cor MinitrainsEen lot van 10 vintage varia treinwagons N schaal, 6x Con-Cor & 4x Minitrains. Diverse modellen in originele verpakking.
A lot of 10 vintage assorted train cars N scale, 6x Con-Cor & 4x Minitrains. Various models in original packaging.No longer availableDim. 20 & ... & 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#4Kurt Peisser“Twee schipperskinderen”. Ets. Gesigneerd in de plaat.
"Two Shipmen's Children". Etching. Signed in the plate.No longer availableDim. 38 x 28 cmEstimate: € 40 / 50