Similar lots by type
-
#107
Een gesculpteerd Afrikaans houten beeld met diverse personages.
Sculpture africaine en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 49 cmEstimate: € 30/60 -
#170
Een liggende ree van zamak op een voetstuk van arduin en onyx. Tijdperk Art deco.
Un chevreuil couché en régule sur un socle en pierre de taille et onyx. Art Déco.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 17 x 31 cmEstimate: € 60/100 -
#30
Een groepje van drie dansende kindjes van meerkleurig kunststof.
Groupe d’enfant dansant en plastique.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 10/15 -
#31
Een witmetalen hoorn op staander.
Corne en métal blanc sur support.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 27 cmEstimate: € 20/30 -
#103
Een gepatineerd plaasteren mannenhoofd.
Tête d’homme en plâtre patinée.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 60 cmEstimate: € 60/80 -
#146Tinneke Swinnen
“Figuur”. Een geboetseerd kunstwerk. Onderaan gesigneerd.
“Figure”. Une oeuvre en argile. Marquée à la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 13 cmEstimate: € 40/60 -
#24
“Jongen met bloemen”. Een beeld van gepolychromeerd aardewerk. Italiaans werk. Onderaan gemerkt.
“Garçon et fleurs”. Sculpture en faïence polychrome. Travail italien. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 51 cmEstimate: € 30/50 -
#10
“Putto met bloemenmand”. Een gepolychromeerd gipsen beeld.
“Putto et corbeille aux fleurs”. Sculpture en plâtre polychrome.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 52 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#58
“Wandelaars in een romantisch landschap”. Olieverf op paneel. Apocrief gesigneerd. In de geest van de XIXe eeuw. Beschadiging aan de kader.
“Promeneurs dans un paysage romantique”. Huile sur panneau. Cadre abîmé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 20 x 25 cmEstimate: € 60/100 -
#20
Een rieten picknickmand.
Panier à pique-nique en osier.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 30 x 45 x 20 cmEstimate: € 15/25 -
#178
Drie stuks Oosters houtsnijwerk.
Trois gravures sur bois d’Orient.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 35/45 -
#139
Een bronzen gestileerd hoofd in hoogreliëf naar Modigliani.
Relief d’une tête stylisée en bronze d’après Modigliani.No longer availableOnline onlyActive bid: 85.00 €Dim. 26 x 17 cmEstimate: € 100/160 -
#202
Een halluchtertje met roze glazen kap.
Lustre de vestibule en verre rose.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø: 36 cmEstimate: € 25/35 -
#15
Een lampenvoet van Imari-aardewerk, versierd met een meerkleurig en verguld decor van geisha’s in een tuin.
Pied de lampe en faïence d’Imari décoré de geishas dans une jardin.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 40 cm ‘zonder kapEstimate: € 30/40 -
#70
“Boerderij”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. 19 x 29 cmEstimate: € 40/50 -
#42Leonardo TorfsPeriod: °1927
“Vrouwen met fruitmanden”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘62.
“Femmes et corbeilles de fruits”. Huile sur toile. Signée et datée ‘62.No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Dim. 59 x 77 cmEstimate: € 30/50 -
#198
Een rechthoekige salontafel. Blad opnieuw te patineren.
Table de salon rectangulaire. Usures.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 111 x 51cmEstimate: € 10/15 -
#83
Twee kunstreproducties, uitgegeven door ‘Art Multiples Amsterdam’.
Deux reproductions d'art, publiées par Art Multiples Amsterdam .No longer availableOnline onlyDim. 90 x 109 & 93 x 93 cmEstimate: € 40/60 -
#177
Een plaasteren wandversiering in de vorm van een kop van een barokke dolfijn.
Une décoration murale sous forme de tête de dauphin Baroque.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. l: 35 cmEstimate: € 120/200 -
#204
Een eikenhouten buffetkastje met twee deuren en twee laden.
Buffet en chêne ouvrant à deux portes et deux tiroirs.No longer availableOnline onlyDim. 90 x 116 x 44 cmEstimate: € 40/60