#425Een handgeknoot Perzisch tapijt.
#111Antoine BofillBulldog, een bronzen beeldje op marmeren voet. Getekend Bofill.
Bulldog, a bronze statue on a marble base. Signed Bofill.No longer availableDim. Hoogte 13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#173Een art-deco tafellamp bestaande uit een bronzen vogel op glazen golf en marmeren sokkel.
An Art Deco table lamp consisting of a bronze bird on a glass wave and marble base.No longer availableDim. 47 x 57 x 19 cmEstimate: € 300 / 400 -
#292Ivan Aubrouck“Stadszicht met kerktoren”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1929.
#499Drie naaktstudies. Olieverf op paneel. Onleesbaar getekend.
Three nude studies. Oil on panel. Indecipherably signed.No longer availableDim. 40/30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#196Wandtafel in landelijke stijl, met gedraaide poten.
Wall table in country style, with turned legs.No longer availableDim. H 72.5, B 134, D 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#563Kleurloze vaas, gemerkt ‘Krautheim, Germany’.
#41Val Saint Lambert5 kristallen kandelaars, gemerkt Val Saint Lambert, in hun originele verpakking.
A lot of 5 crystal candlesticks, marked Val Saint Lambert, in their original packaging.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 100 / 150 -
#151Groenglazen roemer, gegraveerd met de tekst ‘Amicos’, spinnen en een libelle. Uitzonderlijk groot formaat.
Green glass rummer, engraved with the text 'Amicos', spiders, and a dragonfly. Exceptionally large size.No longer availableDim. Hoogte 23.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#25Ladenkastje, Engelse stijl. 7 laden.
Cabinet, English style. 7 drawers.No longer availableDim. H 120, B 68, D 45 cmEstimate: € 80 / 120