#447Een grote gemberpot van Chinees blauw en wit porselein.
#333Een decagone vaas van kleurloos VSL kristal.
#282Een lot van drie miniaturen, waarvan 1 in een zilveren kadertje.
A lot of three miniatures, one of which is in a silver frame.No longer availableDim. Ø 9 cmEstimate: € 60 / 80 -
#453Een tulpenvaas van Chinees blauw en wit porselein. Onderaan gemerkt.
A tulip vase made of Chinese blue and white porcelain. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 160 / 180 -
#589Lucas MeersmanPeriod: °1938“Sint Franciscus”, een églomisé in houten kader, gesigneerd Meersman.
#327Henry Morton StanleyPeriod: 1886Stanley's reizen, ontdekkingen en lotgevallen in Midden-Afrika. 3 delen. Hoe ik Livingstone vond (deel 1) - Zes jaren aan den Congo (deel 2 en 3) . Uit het Engelsch vertaald med vergunning des schrijvers en der uitgevers door J. Scherpenseel. 1886.
Stanley's travels, discoveries, and adventures in Central Africa. 3 volumes. How I found Livingstone (Part 1) - Six years on the Congo (Parts 2 and 3). Translated from English with the permission of the author and publishers by J. Scherpenseel. 1886.No longer availableDim. 5 x 27 x 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#605Een set van drie messing bijzettafeltjes met gefumeerd glazen blad. In goede vintage staat.
A set of three brass side tables with smoke glass tops. In good vintage condition.No longer availableDim. H 50, B 83, D 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#72Juul De CortPeriod: 1918-1999‘Herfstbeeld in het bos’, olieverf op doek. Getekend en voorzien van een koperen naamplaatje.
#377Een lot van drie boeken met Antwerpen als onderwerp. ‘Oud Antwerpen’, Max Rooses & Frans van Kuyck, 1894. ‘Chronycke van Antwerpen, 1500 tot 1575’, volgens een onuitgegeven handschrift van de 16e eeuw, 1843. ‘Beschryving van Antwerpen, Mechelen, Lier en Turnhout’, door L. Guicciardini vertaald door Kiliaen, 1854.
A lot of three books focusing on Antwerp as a subject. ‘Old Antwerp’, Max Rooses & Frans van Kuyck, 1894. ‘Chronicle of Antwerp, 1500 to 1575’, according to an unpublished 16th-century manuscript, 1843. ‘Description of Antwerp, Mechelen, Lier, and Turnhout’, by L. Guicciardini translated by Kiliaen, 1854.No longer availableDim. H 16-23 cmEstimate: € 75 / 100