#593Een lot van 4 antieke glazen stolpen op houten sokkel.
#221“Don Quichote de la Mancha op Rocinante”. Polychroom porseleinen beeld. Onderaan gemerkt S. Marchi, Italy. Puntje van de speer ontbreekt.
"Don Quixote de la Mancha on Rocinante." Polychrome porcelain sculpture. Marked at the bottom S. Marchi, Italy. Tip of the spear is missing.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 100 / 180 -
#318Een bronzen leeuwenkop met een dubbele sleutel in de bek. Mogelijk als meubelversiering. Omstreeks 1900.
A bronze lion's head with a double key in its mouth. Possibly used as furniture decoration. Circa 1900.No longer availableDim. L. 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#485NaïnEen Perzisch karpet van wol en zijde met een floraal motief.
A Persian carpet made of wool and silk with a floral motif.No longer availableDim. 125 x 92 cmEstimate: € 80 / 120 -
#244A. Allard‘Nu couché’, olieverf op doek. Getekend met monogram; AA, 60. Draagt op de rug de naam.
'Au Marche', a monochrome etching. Signed: J. De Bruycker.No longer availableDim. 42/51 cmEstimate: € 200 / 300