#72Thomas“Drie schippers op een sloep”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#209Een massief eikenhouten gatelegtafel.
#515Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#175Frederick Remington“Rattlesnake”. Bronzen beeld met steigerend paard. Op groene marmeren sokkel. Gemerkt “Copyright by Frederik Remington.
#43Steiff, GermanyVijf vintage pluche bokken, waarvan drie gemerkt Steiff, de overige met knop/label manco.
Five vintage plush goats, three marked Steiff, the others missing their button/tag.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#595Twee kleine Oosterse karpetten van wol. Het éne Kasjmir het andere Mori.
Two small Oriental wool carpets. One Kashmir, the other Mori.No longer availableDim. 73 x 40, 86 x 31 cmEstimate: € 50 / 100 -
#456Een Iranees handgeknoopt zijden Ghoum tapijt.
#4Een geslepen spiegel in gesculpteerd eikenhouten kader.
#44‘Donker keukentafereel’, olieverf op doek. Onleesbaar getekend. Post impressionisme, medio 20ste eeuw.
#591Een oude Kappel schrijfmachine in origineel koffertje.
An old Kappel typewriter in original case.No longer availableDim. H 16, B 34, D 37 cmEstimate: € 30 / 50 -
#169Een geslepen manshoge spiegel in goudkleurige kader, met ornamenten.
#274Frans Delaruelle“Witte pater in kloostergang”. Olieverf op doek. Geisgneerd rechtsonder.
"White father in monastery cloister". Oil on canvas. Signed lower right.No longer availableDim. 35 x 55 cmEstimate: € 50 / 80