#326Een paar gesculpteerde houten armstoelen met gestoffeerde zitting en rieten rugleuning.
#230Een 18 karaats witgouden armband bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,19 ct.
An 18 karat white gold bracelet set with brilliants with a combined weight of +- 2.19 ct.No longer availableDim. 23,95 gEstimate: € 2500 / 2700 -
#194J. Brouwers“Bloemenstilleven met vazen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#306Een eiken commode met 5 laden.
#373Een elektrische locomotief, spoor O, Bucherer Buco van speelgoedwinkel Christiaensen Antwerp, ca 1950. In zeer mooie staat.
An electric locomotive, gauge O, Bucherer Buco of toy store Christiaensen Antwerp, ca 1950. In very nice condition.No longer availableDim. l 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#686Frans Croes“Scarecrow” & “Hand met kind”. Een lot van 2 ingekleurde litho’s op papier, gesigneerd “Frans Croes”.
“Scarecrow” & “Hand with child”. A lot of 2 colored lithographs on paper, signed “Frans Croes”.No longer availableDim. 28 x 20cmEstimate: € 100 / 200 -
#415Een fruithouten, Engels verlengbare eettafel. Met twee verlengstukken, tot 3 meter.
A fruit wood, English extendable dining table. With two extensions, up to 3 meters.No longer availableDim. 77 x 180 x 105Estimate: € 80 / 120 -
#128DelvauxEen cognac lederen handtas met gevlochten riempjes, gemerkt Delvaux, model “Colette”.
A cognac leather handbag with braided straps, marked Delvaux, model "Colette".No longer availableDim. 14 x 29 cmEstimate: € 450 / 500 -
#455Een Chinees kamerscherm met lakwerk en polychroom decor van gevogelte aan beide zijden. Ouderdomslijtage onderaan en aan de bovenrand.
A Chinese lacquered folding screen with polychrome decoration of birds on both sides. Age wear at the bottom and at the top edge.No longer availableDim. (183 x 40) x 4Estimate: € 200 / 300