#93CartierEen kristallen wijnkaraf met stop. In oorspronkelijke doos. Zilveren montuur, gekeurd 925/1000.
#184Een paar terracotta Bamoen pijpenkoppen, Kameroen.
#673Een vaas van Boheems kristal, bordeaux in de massa gekleurd en met florale motieven geslepen.
A vase in Bohemian crystal, colored bordeaux in the mass, and cut with floral motifs.No longer availableDim. h 30 x Ø 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#302Alain Bach“Bloemenstilleven”, een zeefdruk op papier, buiten de plaat gesigneerd en genummerd.
#524Een messingen luchter met kristallen pendeloques en 9 lichtpunten.
#694Een messingen luchter met kristallen pendeloques en 7 lichtpunten.
#238“St. Nicolas van Myra.” Een 19e eeuwse Griekse icoon gemaroufleerd doek op paneel.
"St. Nicholas of Myra." A 19th-century Greek icon on cloth marouflaged on panel.No longer availableDim. 50 x 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#691Een set van 4 eikenhouten stoelen met oud gele velours bekleding.
#599Een Chinees porseleinen vaas met familiaal tafereel en floraal decor.
A Chinese porcelain vase with a family scene and floral decoration.No longer availableDim. 61 x Ø 29 cmEstimate: € 80 / 120