Een parelhalssnoer met verschillende kleuren groen en verzilverd slot.

A pearl necklace with various shades of green and a silver clasp.
Dim. L:35 cm
SKU: 1712240490.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #490
Estimate: € 80 / 120

  • #29
    René Marie Dujardin
    Period: 1913-2002

    “Havenzicht met stoomboot”, een schilderij, aquarel en gouache op papier, gesigneerd R.M. Dujardin.

    "Harbor view with steamboat," a painting, watercolor and gouache on paper, signed R.M. Dujardin.
    Dim. 35 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #278
    Amphora, Czechoslovakia

    Een vintage aardewerken vaas met meerkleurig Egyptisch tafereel in Art Deco stijl. Onderaan gemerkt.

    A vintage ceramic vase with a multicolored Egyptian scene in Art Deco style. Marked at the bottom.
    Dim. 35,5 x Ø 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #294
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903-1983

    “Steegje”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Alleyway." A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    Dim. 48 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #336

    Een enkelzit in gesculpteerd hout en gestreepte stoffen bekleding.

    A single seat in carved wood with striped fabric upholstery.
    Dim. 86 x 66 x 70 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #2
    René Marie Dujardin
    Period: 1913-2002

    “Hotel de Roos op st. Anneke”, een schilderij, aquarel en gouache op papier, gesigneerd R.M. Dujardin en gedateerd 1938.

    "Hotel de Roos on St. Anneke", a painting, watercolor, and gouache on paper, signed R.M. Dujardin and dated 1938.
    Dim. 25 x 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #282

    Een ovale spiegel met vergulde lijst en strikvormig ornament bovenaan, waarvan 1 eindpuntje met barst.

    An oval mirror with a gilded frame and a bow-shaped ornament at the top, one end of which is cracked.
    Dim. 83 x 63 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #386
    Mori Yomoud

    Een Pakistaans tapijt van wol.

    A woolen carpet.
    Dim. 159x256 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #478

    Een paar late Qing dynastie Fo-Honden van gepolychromeerd Sancai aardewerk als grafbeeldjes met wierrookbranders. Eén staart hersteld, en één houder is gebroken. Kiln merken onderaan.

    A pair of late Qing dynasty polychrome sancai pottery Fu dogs as tomb figures with incense burners. One tail restored and one holder broken. Kiln marks underneath.
    Dim. h 17 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #587

    Een aardewerken godheidsvat in Sicán stijl, Peru. Achterste deel onderste rand afgebroken en gaatje vooraan in de kruik.

    An earthenware deity vessel in Sicán style, Peru. Back lower rim broken off and small hole at the front of the jug.
    Dim. 18,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #473

    Een aardewerken beeldje van een geknielde vrouw in Jaina Mayaanse stijl.

    A terracotta figurine of a kneeling woman in Jaina Mayan style.
    Dim. 21 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #342
    Rembrandt

    A German porcelain tea service consisting of a teapot, milk jug, sugar bowl, cup and saucer. Marked at the bottom "Gloria Rembrandt".
    Dim. h: 13 cm Ø 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #550

    Een 18 kt witgouden ring bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht resp. 0,74 ct. & 0,82 ct.

    An 18 kt white gold ring set with white and black brilliant-cut diamonds with a total weight of 0.74 ct. & 0.82 ct.
    Dim. 8,9 g
    Estimate: € 1400 / 1600

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00