#90Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en een saffier van +- 0,30 ct.
An 18kt white gold ring set with diamonds totaling approximately 0.50 ct. and a sapphire of around 0.30 ct.No longer availableDim. 5,18 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#92Jozef (Jef) Gastmans“Geabstraheerd gelaat”. Een schilderij, olieverf op paneel, bovenaan gesigneerd “Antoon 2002”.
"Abstracted face". A painting, oil on panel, signed at the top "Antoon 2002".No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#606Een rechthoekig eikenhouten salontafel in rustieke stijl.
#432Dordevic MiodragPeriod: 1936*“Abstracte compositie”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaagn gesigneerd.
"Abstract composition". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 2,5 x 32 cmEstimate: € 150 / 250 -
#150Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en een parel.
#648“De apenkoning”, een polychroom massief houten Indonesisch mythologisch beeld gekocht in een missieverkoop in 1965. Het stelt de zo juist gekroonde en blije apenkoning voor.
"The Monkey King," a polychrome solid wood Indonesian mythological sculpture purchased at a mission sale in 1965. It depicts the newly crowned and joyful monkey king.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 60 / 80 -
#590Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 1 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central sapphire of approximately 1 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.10 ct.No longer availableDim. 4,70 gEstimate: € 700 / 800 -
#526Een handgeknoopt Bidjar tapijt, made in India..
A hand-knotted Bidjar carpet, made in India.No longer availableDim. 290 x 204 cmEstimate: € 100 / 150