Een parelhalssnoer met verschillende kleuren groen en verzilverd slot.

A pearl necklace with various shades of green and a silver clasp.
Dim. L:35 cm
SKU: 1712240490.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #490
Estimate: € 80 / 120

  • #344

    Dim. h 71 x b 59 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #27
    Elldee

    Een 101-delig verzilverd metalen bestek, gemerkt Elldee bestaande uit 12 grote vorken, 11 dessertvorken, 12 visvorken, 11 grote messen, 12 dessertmessen, 12 vismessen, 12 soeplepels, 11 koffielepels en 8 stuks serveerbestek.

    A 101-piece silver-plated metal cutlery set, marked Elldee, including 12 large forks, 11 dessert forks, 12 fish forks, 11 large knives, 12 dessert knives, 12 fish knives, 12 soup spoons, 11 coffee spoons, and 8 pieces of serving utensils.
    Estimate: € 60 / 80
  • #133

    A pair of gilt bronze candlesticks, supported by multicolored porcelain parrots.
    Dim. h 37 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #399

    Een aardewerken potje in precolumbiaanse stijl.

    An earthenware pot in pre-Columbian style.
    Dim. 9,5 x Ø 11 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #659
    Boch Frères Keramis - La Louvière

    Een vintage servies met mauve bloemendecor, 10 diepe, 10 gewone (1 met schilfer) en 12 dessertborden. Met twee terrines (één met onderschaal) en slakom. Gemerkt ‘Vepe’ & Tournai.

    A vintage dinnerware set with mauve floral decor, 10 soup plates, 10 dinner plates (1 with chip), and 12 dessert plates. Includes two tureens (one with underplate) and a salad bowl. Marked 'Vepe' & Tournai.
    Estimate: € 60 / 80
  • #34
    J.C. Verburgh

    “Interieur met oma”, een lot van 2 schilderijen, olieverf op paneel in vergulde kader, beide gesigneerd J.C. Verburgh.

    "Interior with grandmother", a lot of 2 paintings, oil on panel in gilded frame, both signed J.C. Verburgh.
    Dim. 30 x 24 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #146

    Dim. 241 x 138 x 45 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #504
    Marechal

    Dim. 59 x 49 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #325

    Vaas in de geest van Murano met een mirafiore decor op rode fond.

    Vase in the spirit of Murano with a mirafiore decor on a red background.
    Dim. H. 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #617

    Een groep in porselein voorstellend een middeleeuwse dame met hond op een ijsberenvacht. Naar Sèvres. Op houten sokkel. Gelijmd aan de linker wijsvinger.

    A porcelain group depicting a medieval lady with a dog on a polar bear skin. After Sèvres. On a wooden base. Glued to the left index finger.
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #41

    Een bronzen beeld van een paard, naar P.J. Mène.

    A bronze sculpture of a horse, after P.J. Mene.
    Dim. 30 x 36 x 16 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #151

    A pre-Columbian Chimu blackware ceramic jar with sculpted face. Peru.
    Dim. 36 x 25 cm
    Estimate: € 300 / 500

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00