#25Een 14 kt wit-en geelgouden ring met fantasiestenen.
#49“Molenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Molenzicht". A painting, oil on canvas, signed at the bottom.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#555Gamages London“Magnitude”. Een polshorloge-chronograph met automatisch werk en metalen band. In oorspronkelijke verpakking Nieuwstaat.
"Magnitude." A wristwatch chronograph with automatic movement and metal band. In original packaging. Mint condition.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#549Een grote ‘Marie-Therese’ luchter van kristal met 10 armen, 15 lichtpunten.
#605Een Bidjar, handgeknoopt tapijt uit India.
#153Alfred DubucandPeriod: 1828-1894“Terugkeer van de jacht”. Een gepatineerd bronzen groep op marmeren voet, op de bodem gesigneerd, 19e eeuw.
"Return from the Hunt." A patinated bronze group on marble base, signed on the bottom, 19th century.No longer availableDim. 26 x 33 x 20 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#659Boch Frères Keramis - La LouvièreEen vintage servies met mauve bloemendecor, 10 diepe, 10 gewone (1 met schilfer) en 12 dessertborden. Met twee terrines (één met onderschaal) en slakom. Gemerkt ‘Vepe’ & Tournai.
A vintage dinnerware set with mauve floral decor, 10 soup plates, 10 dinner plates (1 with chip), and 12 dessert plates. Includes two tureens (one with underplate) and a salad bowl. Marked 'Vepe' & Tournai.No longer availableEstimate: € 60 / 80