Other lots in this auction
-
#552Een antieke luchter in verguld brons met 4 melkglazen schelpen en 6 bloemvormige blakers.
An antique chandelier in gilded bronze with 4 milk glass shells and 6 flower-shaped sconces.No longer availableDim. h 75 x Ø 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#13Een bronzen Tiffany tafellamp met onderaan libelle figuur, 2 armen en meerkleurig glaspasta coupes, replica.
A Tiffany style bronze table lamp with a dragonfly figure at the base, 2 arms, and multicolored glass paste cups, replica.No longer availableDim. 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#434“Le Picador”. Een litho op papier, onderaan in de plaat gesigneerd. Naar het werk van Dali. Vermoedelijke uitgave S.P.A.D.E.M., 1983, Caligula.
"The Picador." A lithograph on paper, signed at the bottom of the plate. After the work of Dali. Presumed edition by S.P.A.D.E.M., 1983, Caligula.No longer availableDim. 89 x 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#123“Welt-verkehrs-globus”, Columbus-Verlag-Paul Oestergaard K-G, Berlin Lichterfelde. Een grote antieke wereldbol op gietijzeren voet, met schade aan de bol. Bovenste moer niet origineel. Schaal 1:26.600.000
"World traffic globe", Columbus-Verlag-Paul Oestergaard K-G, Berlin Lichterfelde. A large antique world globe on cast iron base, with damage to the globe. Top nut not original. Scale 1:26,600,000.No longer availableDim. h 82 x Ø 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#3Simplex“Model A”. Een antieke metalen schrijfmachine in originele doos, gemerkt Simplex. Begin 20e eeuw.
"Model A". An antique, metal typewriter in original box, marked Simplex. Early 20th century.No longer availableDim. 22 cmEstimate: € 60 / 90 -
#95Een 14 kt. witgouden halsketting bezet met briljanten met een gezamenlijke gewicht van 0,30 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van 0,18 ct.
A 14 kt. white gold necklace set with diamonds totaling 0.30 ct. and sapphires totaling 0.18 ct.No longer availableDim. 16 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#554Een 19de eeuwse klassieke staande klok.
A 19th century classic grandfather clock.No longer availableDim. h 217 cmEstimate: € 60 / 80 -
#48SelmerEen dwarsfluit van verzilverd metaal, Bundy, Selmer, U.S.A.
A silver-plated metal transverse flute, Bundy, Selmer, U.S.A.No longer availableDim. l 66 cmEstimate: € 60 / 80 -
#642Een aardewerken karaf in precolumbiaanse stijl met lama kop.
An earthenware carafe in Pre-Columbian style with a llama head.No longer availableDim. 12,5 x 14 cmEstimate: € 60 / 90 -
#530Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale Blauwe Topaas van 2,83 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht 0,65 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central Blue Topaz of 2.83 ct. and diamonds with a total weight of 0.65 ct.No longer availableDim. 6,10 gEstimate: € 850 / 1000 -
#540Gamages London“Navigator”. Een polshorloge-chronograph met quartzwerk en rubberen band. In oorspronkelijke verpakking Nieuwstaat.
"Navigator." A wristwatch chronograph with quartz movement and rubber strap. In original packaging. Like new condition.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#77Charles Catteau Boch La LouvièreEen porseleinen sierschotel met opschrift “A ses enfants prisonniers militaires politiques et deportes, 1940-1945”, gesigneerd Ch. Catteau en verso gemerkt.
A porcelain decorative plate inscribed "To his children imprisoned as political and military deportees, 1940-1945", signed by Ch. Catteau and marked on the back.No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 120 / 180


