#683Een lot van drie verzilverde kandelaars, een paar met 4 lichtpunten, en een kleinere met 2.
#241OlympusEen vintage camera Olympus-Pen met lederen draagtasje.
#652Marc“Arcachon bis.” Gedateerd 30-4-2011. Gesigneerd.
#660Een halssnoer in de vorm van een gestileerde tijger. Ag 925/1000.
A necklace in the shape of a stylized tiger. Ag 925/1000.No longer availableDim. 35,65 gEstimate: € 30 / 50 -
#379Franz Montfort“Zittend naakt.” potlood op papier. Gesigneerd, gedateerd 1916.
"Sitting nude." Pencil on paper. Signed, dated 1916.No longer availableDim. 32,5 x 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#481Een precolumbiaanse keramieken stijgbeugel-tuitfles met dubbele schenktuit en figuurtje in het decor Peru.
A pre-Columbian ceramic stirrup-spout bottle with double spout and figure in the decoration from Peru.No longer availableDim. 18 cmEstimate: € 150 / 200 -
#83Een comtoiseklok van gedreven messing met een geëmaiillleerde wijzerplaat met inscriptie Mathias Kienzler à Moulins.
A pendulum wall clock with front and pendulum in brass and enamel dial. Inscribed Mathias Kienzler à Moulins.No longer availableDim. 130 x 34 x 15 cmEstimate: € 100 / 150 -
#154Pierre Creixams“Vaison La Romaine”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd, verso getiteld. Enige craquelé in de verf aanwezig. Herkomst: privé collectie Paul van Ostayen.
"Vaison La Romaine." A painting, oil on canvas, signed at the bottom, titled on the back. Some craquelure present in the paint. Provenance private collection of Paul van Ostaijen.No longer availableDim. 59 x 73 cmEstimate: € 300 / 400