Een parelhalssnoer met verschillende kleuren groen en verzilverd slot.

A pearl necklace with various shades of green and a silver clasp.
Dim. L:35 cm
SKU: 1712240490.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #490
Estimate: € 80 / 120

  • #138
    V. De Vos

    “Gevecht met panter”. Een gepatineerd houten gesculpteerd beeld op marmeren voet. Onderaan gesigneerd.

    "Fight with panther." A patinated wooden sculpted figure on a marble base. Signed at the bottom.
    Dim. 52 x 32 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #571
    Winterling, Bavaria

    Een vintage gedeelte servies, Winterling Marktleuthen. Met blauwe en vergulde rand. 50 stuks.

    A vintage part of a set of dishes, Winterling Marktleuthen. With blue and gilded rim. 50 pieces.
    Estimate: € 50 / 60
  • #21
    Steiff

    “Macki, Micki, Mucki,...”. Een lot van 5 vintage Steiff egeltjes.

    “Macki, Micki, Mucki,...”. A lot of 5 vintage Steiff hedgehogs.
    Dim. 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #618

    Een precolumbiaanse Chimu blackware keramieken karaf met gesculpteerde vorm van een eend. Peru. Herstelling van een barstje bovenaan in het handvat.

    A pre-Columbian Chimu blackware ceramic pitcher with a sculpted duck shape. Peru. Repair of a small crack above the handle.
    Dim. 16,5 x 18 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #630

    Een 14 kt geelgouden ring bezet met een briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.

    A 14 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.
    Dim. 2,96 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #7

    Een paar aardewerken celadonkleurige Art deco Bulldogs.

    A pair of earthenware celadon colored Art Deco Bulldogs.
    Dim. h 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #30

    Een 14 kt geelgouden hanger bezet een centraal briljantje van +- 0,05 ct. en met fijne pareltjes.

    A 14 kt yellow gold pendant set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.05 ct and fine pearls.
    Dim. 2,63 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #148

    Een Etrusco Korinthische Oenochoe. Versierd met een fries van dieren (panter, hert, zwaan). Horizontale banden en linten. Oor met lint eindigend op een knop op de rand. 5e eeuw voor Christus (bijgevoegd veilingdocumentatie). Herkomst: Veiling Marc-Arthur Kohn 5 december 2006 - Geëxpertiseerd door Chabib Siltine.

    An Etruscan Corinthian oenochoe. Decorated with a frieze of animals (panther, deer, swan). Horizontal bands and ribbons. Handle with ribbon ending in a knob on the rim. 5th century BC (accompanying auction documentation). Provenance: Marc-Arthur Kohn auction December 5, 2006 - Appraised by Chabib Siltine.
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #417
    Pola Kibri

    Een lot van 10 vintage treinset N schaal decor bouwkits. Bestaande uit Kibri; “B-7434, B-7430, B-7436, B-7472, B-7458” en Pola; “8731, 261, 214, 249, 246”.

    A lot of 10 vintage N scale train set scenery building kits. Including Kibri; "B-7434, B-7430, B-7436, B-7472, B-7458" and Pola; "8731, 261, 214, 249, 246".
    Estimate: € 80 / 120
  • #590

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 1 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.

    An 18 kt white gold ring set with a central sapphire of approximately 1 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.10 ct.
    Dim. 4,70 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #653

    Een Amerikaanse brandweerhelm; circa 1950, Firehouse 5 plus 2.

    An American firefighter helmet; circa 1950, Firehouse 5 plus 2.
    Dim. 23 x 38 x 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #373

    Een paar recente Chinese blauw witte vazen. Onderaan gemerkt.

    A pair of recent Chinese blue and white vases. Marked at the bottom.
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 40 / 60

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00