#488Lima Atlas“2102”. Een vintage Atlas Baltimore & Ohio EMD E8 Diesel locomotief. Kenmerken zijn onder andere een krachtige N Scale-motor, bedieningsverlichting, plastic trucks, knokkelkoppelingen, metalen wielen en assen. In originele verpakking. En een vintage Lima N 220284 LG diesel locomotief US Baltimore & Ohio 1974, in originele verpakking.
“2102”. A vintage Atlas Baltimore & Ohio EMD E8 Diesel locomotive. Features include a powerful N Scale motor, operating lighting, plastic trucks, knuckle couplers, metal wheels and axles. In original packaging. And a vintage Lima N 220284 LG diesel locomotive US Baltimore & Ohio 1974, in original packaging.No longer availableDim. 19 cmEstimate: € 150 / 250 -
#38Waffenfabrik NeuhausenEen Duitse bajonet - Genummerd 614572. Met schede en foedraal.
A German bayonet - Numbered 614572.No longer availableDim. L: 45 cmEstimate: € 60 / 80 -
"Fight with panther." A patinated wooden sculpted figure on a marble base. Signed at the bottom.No longer availableDim. 52 x 32 cmEstimate: € 150 / 200 -
#65Frans Masereel6 boeken over de kunstenaar. Francine de Nave, Antwerpen 1988. Lemperts Contempora 1985. Pierre Vorms, “Gespräche mit Frans Masereel”, Ed. VEB Verlag der Kunst, Dresden 1967. “Frans Masereel. Mijn Land. Honderd Houtsneden” Ed. Ilita 1964, 2de uitgave. “Frans Masereel. Mon Pays. Cent Bois Gravés”. Id. Franse versie. “Antwerpen. Frans Masereel”, hardcover met stofwikkel, met 78 houtsneden, viertalig. Ed. Mercatorfonds 1968. Alle zeer goede staat.
6 books about the artist. Francine de Nave, Antwerp 1988. Lemperts Contempora 1985. Pierre Vorms, "Conversations with Frans Masereel", Ed. VEB Verlag der Kunst, Dresden 1967. "Frans Masereel. My Country. One Hundred Woodcuts" Ed. Ilita 1964, 2nd edition. "Frans Masereel. Mon Pays. One Hundred Wood Engravings". French version. "Antwerp. Frans Masereel", hardcover with dust jacket, with 78 woodcuts, quadrilingual. Ed. Mercatorfonds 1968. All in very good condition.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#667E. Benezit“Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs”. 10 delen in linnen banden. Ed. Gründ, Paris 1976. Zeer goede staat. Evenals Paul Piron, “De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw”. 2 delen in linnen band. Ed. Art in Belgium 1999. En “Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830”. 1 deel in linnen band. Ed. Arto 1987. Alle zeer goede staat.
"Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs". 10 volumes in cloth bindings. Ed. Gründ, Paris 1976. Very good condition. Also Paul Piron, "De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw". 2 volumes in cloth binding. Ed. Art in Belgium 1999. And "Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830". 1 volume in cloth binding. Ed. Arto 1987. All in very good condition.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#269Reys“Havenzicht te Gravelines”, een schilderij, gemengde techniek op papier. Gesigneerd Reys en gedateerd 1937.
"Harbor View in Gravelines", a painting, mixed media on paper. Signed by Reys and dated 1937.No longer availableDim. 35 x 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#279“IJzerbrug, Diksmuide”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Ijzerbrug, Diksmuide." A painting, oil on canvas, signed at the bottom.No longer availableDim. 55 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#622EichholtzEen zilverkleurige geglazuurde keramische vaas in Chinese stijl, onderaan gemerkt Eichholtz.
#136Een massiek eikenhouten legkast met 2 deuren.
A solid oak bookcase with 2 doors.No longer availableDim. 203 x 161 x 69 cmEstimate: € 40 / 60