#600Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 0,50 ct. en diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18kt white gold ring set with a central sapphire of approximately 0.50 ct. and old-cut diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 3,25 gEstimate: € 450 / 550 -
#257ImhofEen verguld metalen tafelklok, in de wijzerplaat gemerkt. Met Romeinse cijfers en strikvormig onderstel. Onderaan genummerd 75 609
A gilded metal table clock, marked on the dial. With Roman numerals and bow-shaped base. Numbered 5 609 at the bottom.No longer availableDim. 46 x 33 cmEstimate: € 120 / 180 -
#238“St. Nicolas van Myra.” Een 19e eeuwse Griekse icoon gemaroufleerd doek op paneel.
"St. Nicholas of Myra." A 19th-century Greek icon on cloth marouflaged on panel.No longer availableDim. 50 x 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#383Een lot Chinees porselein bestaande uit een vaas in blauw-wit met een visser en een muzikant, een kom met haarlijnscheur en een aardewerken kom in celadon glazuur.
A lot of Chinese porcelain consisting of a blue and white vase depicting a fisherman and a musician, a bowl with a hairline crack, and a celadon glazed earthenware bowl.No longer availableDim. h25(vaas)xØ22cm(kom)Estimate: € 50 / 80 -
#385Een 18 kt witgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18 kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 3,24 gEstimate: € 450 / 550 -
#405Een Art Deco gefineerd houten paraplubak. Enkele houtschilfers onderaan.
An Art Deco veneered wooden umbrella stand. Some wood chippings at the bottom.No longer availableDim. 46 x 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#391Een grote vaas in Chinees porselein, famille rose, met vogels en salamanders in het reliëf.
#22Robert BorretPeriod: °1924“Stilleven met fruit en bloemenvaas”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd R. Borret.
"Still life with fruit and flower vase", a painting, oil on panel, signed R. Borret.No longer availableDim. 26 x 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#568Hulschenreuther en Dupont- FourdrigniersEen porseleinen servies van verschillende merken versierd met bloemen, waaronder diepe en platte borden, tassen en ondertassen, soepkommen en een melkkannetje. Alles samen 200 stuks.
#80Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht 4,37 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing a total of 4.37 ct.No longer availableDim. 10,38 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#518AbelamEen Yam masker, Abelam stam, ter gelegenheid van het Yam feest, regio Maprik.
A Yam mask, Abelam tribe, used during the Yam festival, Maprik region.No longer availableDim. 41 cmEstimate: € 300 / 400