#449IsfahanEen handgeknoopt Perzisch tapijt.
#58Steiff, GermanyDrie vintage pluche kraaien, twee gemerkt Steiff, één met de knop manco. Twee hebben metalen pootjes (1958).
Three vintage plush crows, two marked Steiff, one missing button. Two have metal legs (1958).No longer availableDim. h 11 cmEstimate: € 80 / 120 -
#342Vanloy“Personages op een dorpswegel”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Naar de Vlaamse School van de XVIIde eeuw.
#448Koos Van der KaaijPeriod: 1900 - 1976“Moeder met kind”. Een terracotta beeld. Onderaan gesigneerd. Vermoedelijke nummering “8/12”.
#441“Afrikaanse man”. Een beeld van gesculpteerd groen marmer. Zimbabwe.
#311‘Zittend naakt’, een gepatinneerde terra cotta torso. Gemerkt R.W. 00.
'Seated nude', a patinated terracotta torso. Marked; R.W. 00.No longer availableDim. Hoogte 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
"Woman with firewood", a large porcelain statue marked Royal Dux.No longer availableDim. Hoogte 55 cmEstimate: € 200 / 300