Een partij kader bestaande uit drie schilderijen en drie aquarellen.

A lot of frames consisting of three paintings and three watercolors.
Online only
Dim. varia
SKU: 1512250122.
Categories: Aquarel, Schilderij, varia.
Auction day: 15 December 2025 22:00
Catalogue #122
Estimate: € 30 / 50

  • #228
    Stephan Guorus

    Vijf tekeningen en schilderijen op papier, getekend Stephan Gorus. Vier losse werken en één ingekaderd.

    Five drawings and paintings on paper, by Stephan Gorus. Four pieces are unframed and one is framed.
    Online only
    Dim. 19/23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #173

    Twee beeldjes van kleurloos porselein met gouden accenten

    Two figurines of colorless porcelain with golden accents.
    Online only
    Dim. Hoogte 17 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #198
    Olympia

    Een babyblauwe schrijfmachine in koffer.

    A baby blue typewriter in case.
    Online only
    Dim. H 19, B 37, D 36 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #204

    Drie juwelenkistjes van been met messing beslag.

    Three ivory jewelry boxes with brass fittings.
    Online only
    Dim. B 7-15 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #126

    ‘Zeilboot’, een vintage foto in kader.

    'Sailing boat', a vintage photo in frame.
    Online only
    Dim. 50/20 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #184

    Twee schalen op voet. Een van kleurloos kristal gemerkt Val Saint Lambert en een van bruin glas.

    Two footed bowls. One colorless crystal marked Val Saint Lambert and one brown glass.
    Online only
    Dim. Ø 21-25 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #224
    J. Camus

    ‘Toreador voor een schietschijf’, olieverf op paneel. Een naïef symbolistisch werk. Getekend J. Camus.

    'Toreador for a shooting target', oil on panel. A naive symbolist work. Signed J. Camus.
    Online only
    Dim. 70/60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #157

    ‘De bezichtiger’. Olieverf op gemaroufleerd doek.

    'The Visitor'. Oil on canvas.
    Online only
    Dim. 48/68 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #234

    ‘Landschap met windmolen’, olieverf op paneel. Niet getekend.

    ‘Landscape with Windmill’, oil on panel. Not signed.
    Online only
    Dim. 35/27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #251

    Een gevarieerd lot aardewerk bestaande uit vier borden gemerkt BFK, twee opengewerkte bordjes met de afbeelding van kinderen en twee penseelvazen van blauw wit Delfts.

    A varied lot of pottery consisting of four plates marked BFK, two openwork plates with images of children, and two brush vases of blue and white Delftware.
    Online only
    Dim. Hoogte 31, Ø 22 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #217

    Een Arabische dolk met op het lemmet een stempel verwijzend naar Napoleon III.

    An Arabian dagger with a stamp on the blade referring to Napoleon III.
    Online only
    Dim. Lengte 39 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #180

    Een tête à tête koffieservies van meerkleurig Bretoens aardewerk, met bijhorend dienblad. Gemerkt HB, Quimper, France.

    A tête-à-tête coffee service in multicolored Breton earthenware, with matching tray. Marked HB, Quimper, France.
    Online only
    Dim. 28/47 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #164

    Een vintage ventilator van het Duitse merk WIGO.

    A vintage fan from the German brand WIGO.
    Online only
    Dim. Hoogte 26 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #199
    Faber-Castell

    Een Faber-Castell balpen in originele verpakking.

    A Faber-Castell ballpoint pen in its original packaging.
    Online only
    Dim. Lengte 14 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #206

    Een partij vintage kerstdecoratie. Glazen ballen, twee pieken en een beetje varia.

    A lot of vintage Christmas decorations. Glass baubles, two tree toppers, and some miscellaneous items.
    Online only
    Dim. Hoogte piek 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #123

    Een partij kaders bestaande uit grafiek, tekeningen en offset reproducties.

    A lot of frames consisting of prints, drawings, and offset reproductions.
    Online only
    Dim. gevarieerd
    Estimate: € 30 / 50
  • #130

    Twee landschapjes, aquarel op papier. Onleesbaar getekend.

    Two landscapes, watercolor on paper. Unreadable signature.
    Online only
    Dim. 25/33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #128

    ‘Hoevezicht’, aquarel op papier. Onleesbaar getekend.

    ‘Hoevezicht’, watercolor on paper. Signed illegibly.
    Online only
    Dim. 27/37 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #232

    ‘Schepen op een kanaal’, olieverf op paneel. Getekend R. De Vis. Vermoedelijk 19e eeuw, met schade.

    Online only
    Dim. 25/35 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #150

    “Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd J. Van Genechten en gedateerd 1963.

    "Flower still life," a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed J. Van Genechten and dated 1963.
    Online only
    Dim. 49 x 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #229
    Christian Claerebout

    ‘Marine’, gemende techniek op papier. Getekend Claerebout.

    'Marine', mixed media on paper. Signed Claerebout.
    Online only
    Dim. 20/31 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #208

    Twee vierkante sierbordjes van meerkleurig Limoges porselein.

    Two square decorative plates of multicolored Limoges porcelain.
    Online only
    Dim. 17/17 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #250

    “Chioggia - Venetië”, een schilderij, olieverf op beschadigd gemaroufleerd doek.

    "Chioggia - Venice", a painting, oil on damaged marouflaged canvas.
    Online only
    Dim. 36 x 45 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #146

    “Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Pirelli.

    "Flower still life," a painting, oil on canvas, signed Pirelli.
    Online only
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 30 / 50

  • #247

    Een Boheems kristallen karaf met geslepen decor.

    A Bohemian crystal decanter with cut decoration.
    Online only
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #203

    Een porseleinen design bord, Rosenthal, Versace, Medusa.

    A porcelain designer plate, Rosenthal, Versace, Medusa.
    Online only
    Dim. Ø 27.5 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #134

    Portret van ‘Paul Eluard’, een ingekaderde prent naar het werk van Picasso.

    Portrait of 'Paul Eluard', a framed print after the work of Picasso.
    Online only
    Dim. 19/15 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #210

    Drie vintage knuffelberen, jaren 70.

    Three vintage teddy bears, 1970s.
    Online only
    Dim. Hoogte 25 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #272

    Een gietijzeren asbak met de afbeelding van de leeuw van Waterloo.

    A cast iron ashtray with the image of the Lion of Waterloo.
    Online only
    Dim. 15 x 11.5 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #46

    Een beeld van een haan in Muranoglas.

    A sculpture of a rooster in Murano glass.
    Online only
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #103

    Een grote schotel (30 cm, gebarsten), een coupe (gebarsten) en een klein vaasje van Imari porselein. Eerste helft XXste eeuw.

    A large plate (30 cm, cracked), a bowl (cracked), and a small vase of Imari porcelain. First half of the 20th century.
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #33

    Een oude pluche knuffelhond.

    An old plush stuffed dog.
    Online only
    Dim. l 36 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #211
    Viktoria Sorina
    Period: 1926 - 2012

    “Siertuin met vijver”, een schilderij, waterverf op papier, gesigneerd en gedateerd 1992.

    "Ornamental garden with pond," a painting, watercolor on paper, signed and dated 1992.
    Online only
    Dim. 60 x 45 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #37
    Karlsbader

    Een porseleinen schaal en kom gemerkt Karlsbader.

    A porcelain bowl and dish marked Karlsbader.
    Online only
    Dim. Ø 32 cm + Ø 16 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #172

    Een lotje van 4 oude glazen, 3 x St. Pauli Girl (één met schilfer), en een glas met koningin Astrid?

    A set of 4 old glasses, 3 x St. Pauli Girl (one with a chip), and a glass featuring Queen Astrid?
    Online only
    Dim. h 14 cm
    Estimate: € 5 / 10
  • #141
    Alfons Blomme
    Period: Roeselare 1889-1979

    “Venezia Laguna”, een ets, getiteld en gesigneerd binnen en buiten de plaat, alsook gedateerd 1923. Met opschrift ‘Den 1 februari 1936 ter herinnering aan mijn beste Juls “de ONVERZADIGBARE” en zijn lieve gade, van Kaatje en Alfons Blomme.

    "Venezia Laguna", an etching, titled and signed within and outside the plate, dated 1923. Inscribed 'On February 1, 1936, in memory of my dearest Juls "the INSATIABLE" and his beloved wife, from Kaatje and Alfons Blomme.'
    Online only
    Dim. 31 x 32 cm
    Estimate: € 30 / 50

Online Only Varia 15 December 2025

Op Maandag 15 december wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 3,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot. On Monday 15 december, lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 3,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

15 December 2025 22:00