Een partij tin bestaande uit een samovar, een terrine, borden, maatbekers, koffie- en theepotten. 15,855 kg.

A batch of tin items including a samovar, a tureen, plates, measuring cups, coffee and tea pots. 15.855 kg.
Dim. 15855 gram
SKU: 2608250517.
Category: Tin.
Auction day: 27 August 2025 19:00
Catalogue #517
Estimate: € 100 / 150

  • #320

    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #428

    Een paar glazen vazen met florale decoratie in tin, geinspireerd op de art-nouveau.

    A pair of glass vases with floral decoration in pewter, inspired by art-nouveau.
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 70 / 90

  • #521

    Vijftien verschillende gekleurde glaasjes.

    Fifteen different colored glassware.
    Dim. H:13 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #599
    Nadia Becker

    ‘Boerderij met schapen en kippen’, olieverf op karton. Getekend; Nadia Becker.

    ‘Farm with sheep and chickens’, oil on cardboard. Signed; Nadia Becker.
    Dim. 24/30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #469
    Peter Donkersloot
    Period: 2023

    ‘Don groen”, opgehoogde giclée op doek. Getekend; Donkersloot. Met certificaat.

    "Don groen" - raised giclee on canvas. Signed; Donkersloot. With certificate.
    Dim. 111/91 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #29
    Charles De Hautepierre

    “Meisjesportret”. Reproductie op paneel van een werk uit 1915.

    "Portrait of a Girl". Reproduction on panel of a work from 1915.
    Dim. 34 x 28 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #402
    Frans Piens
    Period: 1922-73

    ‘Stilleven met olielamp en bloempot’, olieverf op doek. Getekend; F. Piens.

    'Still Life with Oil Lamp and Flowerpot', oil on canvas. Signed; F. Piens.
    Dim. 50/70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #480
    Oris

    Een art deco vergulde zakhorloge Zwitserse makelij.

    An art deco gilded pocket watch of Swiss origin.
    Dim. Ø 5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #527

    Een kleurrijk vaasje van glas met tulpendecor en opgelegde omlijning.

    A colorful glass vase with flower decoration.
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #217
    Jozef Kets
    Period: 1932 - 2010

    Dim. h 56 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #64
    Eduard Deventer

    Een set van twee 19e eeuwse landschapjes, olieverf op paneel. Getekend; E. Deventer.

    A set of two 19th-century landscapes, oil on panel. Signed; E. Deventer.
    Dim. 19/26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #404
    Mhara M. Tesiorna

    Een lot van drie schilderijen met een culinair thema, acryl op doek, getekend; Mhara M. Tesiorna. Met certificaat.

    A lot of three paintings with a culinary theme, acrylic on canvas, signed; Mhara M. Tesiorna. With certificate.
    Dim. 91/61 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #225

    Een paar octogonale dekselvazen van blauw en wit geglazuurd aardewerk. Getekend met de initialen H.V. Bij één vaas is de dekselknop gelijmd.

    A set of octagonal lidded vases made of blue and white glazed earthenware. Signed with the initials H.V. One vase has a glued lid knob.
    Dim. Hoogte 38, Ø 19 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #131

    ‘De geliefden’, een grote tafellamp op een bronsgepatineerd zamakken beeld. Op de voet getekend Gaudez met op de voet een koperen plaatje verwijzend naar Mathurin Moreau. Met een glas in lood bloemenkap in de stijl van Tiffany.

    'The lovers', a large table lamp featuring a bronze-patinated zamac sculpture. Signed on the base; Gaudez with a brass plate on the base referencing Mathurin Moreau. It comes with a stained glass floral shade in the style of Tiffany.
    Dim. Hoogte 90, Ø 62 cm
    Estimate: € 180 / 250

Veiling 26 & 27 Augustus 2025

26 August 2025 19:00
27 August 2025 19:00